Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Krasic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr apr 10, 2013 8:50 pm
Kraj: Kranj

Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a Krasic Po okt 13, 2014 9:40 am

Malo se prebiral vase poste pa sem se odlocil da se jaz predstavim svojega konjicka... in sicer imam Audija a4 2009 letnik kar se opreme tice imam:
-Panoramsko steklo
-Bi-xenon luci led dnevne luci
-PDC zadaj
-DIN2 Zaslon
-Ostala oprema kar spada v osnovni model
In sicer trenutno sem v procesu predelave avtomobila v malo bolj sportno verzijo karavana...
Zaenkrat sem mu odstranil DPF filter ter cipiran je sledi se menjava izpusnega sistema katerega bom uzel se se nisem odlocil ter sportno podvozje da bi ga malo znizal se mi pa tudi trenutno ne sanja kateri je najbolj priporocljiv potem sledijo rotor feltne 19 col mat temno sive menjava sprednjih mask se pravi maske meglenk z mrezastimi ter srednjo masko tudi z rs4 look masko nakoncu pa se toniranje stekel...
Vasa mnenja so dobrodosla ali katerikoli drugi predlogi.
Par slik..
Slika
Slika

Pa se posnetek po odstranjenem DPF-u ter cipiranju
https://www.youtube.com/watch?v=ZLesYlK4O9M
 
jaqckoo
Novinec
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Ne sep 15, 2013 6:55 pm

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a jaqckoo Po okt 13, 2014 11:12 am

Super avto tudi sam sem imel audija tak da 8)

Zanima me koliko km ima ,odstranil si dpf zaradi moči ali .....
l.p.
Ni važno, samo da gre po vseh štirih .
 
Krasic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr apr 10, 2013 8:50 pm
Kraj: Kranj

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a Krasic Po okt 13, 2014 11:30 am

jaqckoo je napisal/-a:Super avto tudi sam sem imel audija tak da 8)

Zanima me koliko km ima ,odstranil si dpf zaradi moči ali .....
l.p.


trenutno ima 180k km dpf sem odstranil ker je konstantno delal regeneracijo dokler ni crknil senzor temparature na dpfu kar bi me kostalo 150€ in se nisem hotel z njim prevec ukvarjat zdaj ter v bodoce pa sem ga raje odstranil + na moci je pridobil ker avto veliko lazje diha ko ga ni.
 
xandrej
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2082
Pridružen: To avg 12, 2003 1:46 pm
Kraj: Slovenija

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a xandrej Po okt 13, 2014 1:11 pm

Sicer ko sem bil mlajši sem tudi vse dal gor pa dol pa sem pa tja... nekak je avto tak lep da nerabiš nič delat. Jza bi te 19 gor zašraufal pa dol bi ga spustil srečno novo leto! To je to!
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a tr00per Po okt 13, 2014 2:25 pm

x2 Na vsakem drugem Audiju je RS napisan al pa S-line al pa karkol podobnega, odvratno... al naj bo S oz. RS al pa nič. Ampak, to je samo moje mnenje ;)
 
ozze
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: To jun 03, 2008 1:37 pm

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a ozze Po okt 13, 2014 3:15 pm

Naj ti čimprej crkne

Zaradi odstranjenega DPF filtra. Ker mi gre zelo na k., ko vozim za kakšnim smredečim avtom po mestu. Pa brez zamere.
 
mardy
Novinec
 
Prispevkov: 437
Pridružen: Če avg 11, 2011 9:38 am

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a mardy Po okt 13, 2014 5:49 pm

Dober voz, ampak hitro lahko iz tega nastane novoletna jelkica, marsikateri si je za moje pojme pokvaril A3, A4 ali A6 z nekim kvazi S ali drugimi kič spojleri, ki maskirajo avto v nekaj, kar še zdaleč njihov avto ni in nikoli ne bo vsaj za ta budget. Za moje pojme samo kakšne feltne z okusom, toniranje šip in to je to, zdajšnji base look je najlepši. Moje mnenje :)

Aja, pa če prav slišim, ti turbina že tudi kakšno vižo zna zaigrati?
 
Krasic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr apr 10, 2013 8:50 pm
Kraj: Kranj

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a Krasic Po okt 13, 2014 6:34 pm

ozze je napisal/-a:Naj ti čimprej crkne

Zaradi odstranjenega DPF filtra. Ker mi gre zelo na k., ko vozim za kakšnim smredečim avtom po mestu. Pa brez zamere.


Ce bi se vozil za mano upam stavit da nebi vedel sploh da nima DPFa sicer pa vecino diesel-ov DPF nima ker jih vec al manj pri novejsih dajejo notri kadi se iz izpuha prav nic vec kot prej ko je bil DPF notri... ce pa nekomu zelis slabo se pa prej al slej vrne tebi.. aja pa prej je veliko bolj smrdelo iz izpuha kot sedaj ker so se trdi delci zadrzevali v dpfu ker temu tudi sluzi in preden si sploh prisel do avtoceste da naredi regeneracijo je vedno smrdelo kar me je tudi po eni strani motilo zdaj pa tega ni ker gre vse normalno takoj skozi.. sicer mas pa posnetek kjer vidis da se iz izpuha nic ne kadi :) hvala za mnenje in ni zamere ;)
Zadnjič spremenil Krasic, dne Po okt 13, 2014 6:43 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Krasic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr apr 10, 2013 8:50 pm
Kraj: Kranj

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a Krasic Po okt 13, 2014 6:39 pm

mardy je napisal/-a:Dober voz, ampak hitro lahko iz tega nastane novoletna jelkica, marsikateri si je za moje pojme pokvaril A3, A4 ali A6 z nekim kvazi S ali drugimi kič spojleri, ki maskirajo avto v nekaj, kar še zdaleč njihov avto ni in nikoli ne bo vsaj za ta budget. Za moje pojme samo kakšne feltne z okusom, toniranje šip in to je to, zdajšnji base look je najlepši. Moje mnenje :)

Aja, pa če prav slišim, ti turbina že tudi kakšno vižo zna zaigrati?


Turbina trenutno deluje zelo lepo brez kakega koli piskanja ali varnostnega izklapljanja tako da turbina bi mogla zdrzat vsaj se kaki 70k km...
ne sej spoilerji pa to niso nic v planu kot sem rekel rs look maska se pravi bo maska cisto ista samo da nebojo vzporedne crte ampak bo mrezasta maska ter maska meglenk bo tudi mrezasta potem pa toniranje kot si rekel to je pa tudi vse kar se tice zunanjosti ki bi jo spremenil feltne pa seveda 19col obvezno rotor.. razmisljal sem pa itak da bi si se kako audi S4 umislil samo zarad uzitka voznje z takim strojem.
 
Krasic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr apr 10, 2013 8:50 pm
Kraj: Kranj

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a Krasic Po okt 13, 2014 6:41 pm

tr00per je napisal/-a:x2 Na vsakem drugem Audiju je RS napisan al pa S-line al pa karkol podobnega, odvratno... al naj bo S oz. RS al pa nič. Ampak, to je samo moje mnenje ;)

na mojem nic ne pise in prav to mi je usec tudi zadaj ne da je tdi al pa kar kol in tako bo tudi ostalo :) hvala za mnenje vseeno :)
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a pskoda Po okt 13, 2014 7:06 pm

Avto iz uvoza oz je iz nemčije uvožen?

Glede na to, da je dizel in avant z šibedahom predvidevam, da je uvožen in lahko pozabiš na 180kkm prevoženih če bi bili leta 2010 ali 2011 bi še verjel zato po vsej verjetnosi zajebava dpf in turbina nekaj žvižga ;)

Želim ti veliko sreče in čimveč varnih kilometrov 8)
Lp
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a hippo To okt 14, 2014 7:18 am

pskoda je napisal/-a:Avto iz uvoza oz je iz nemčije uvožen?

Glede na to, da je dizel in avant z šibedahom predvidevam, da je uvožen in lahko pozabiš na 180kkm prevoženih če bi bili leta 2010 ali 2011 bi še verjel zato po vsej verjetnosi zajebava dpf in turbina nekaj žvižga ;)

Ne ne, verjetno je vse potrjeno in in ima potrdilo prodajalca da so km realni... :bonk
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a hahehihoh To okt 14, 2014 7:52 am

Zelo lep audi. Tudi jaz sem imel željo imeti kaj takega, ampak zaenkrat ni v mojem finančnem okvirju.
 
Krasic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr apr 10, 2013 8:50 pm
Kraj: Kranj

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a Krasic To okt 14, 2014 8:38 am

hippo je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:Avto iz uvoza oz je iz nemčije uvožen?

Glede na to, da je dizel in avant z šibedahom predvidevam, da je uvožen in lahko pozabiš na 180kkm prevoženih če bi bili leta 2010 ali 2011 bi še verjel zato po vsej verjetnosi zajebava dpf in turbina nekaj žvižga ;)

Ne ne, verjetno je vse potrjeno in in ima potrdilo prodajalca da so km realni... :bonk


Ja avto je uvozen kupil sem ga od prvega lastnika z 150k km servisi so delani na uradnem audi servisu vse je realno ker tu in tam preko posrednika pripeljem marsikomu avto iz nemcije ker imam tam cloveka ki se s tem ukvarja na veliko to so vsi avtomobili z papirji potrjenimi servisnimi ter preverjeno je da ni sarano po kilometrih zato sem preprican da so realni turbina nic ne zvizga dpf pa ne zajebava ker sem ga dal odsrtanit kot je zgoraj napisano.... v sloveniji bos bolj tezko dobil vozilo z realnimi kilometri lansko leto sem prodal svojo a4 limuzino z 255k km za 8400€ cez en teden se je prodajala za 9500€ na avto netu z 160k km.... nebom veliko povedal poznam pa tudi avtohise ki to delajo.. kar je zalostno ker ljudje veliko bolj njim zaupajo in potem te se zaj...
 
megane16v
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: Če avg 15, 2013 8:43 pm

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a megane16v So dec 27, 2014 1:30 pm

Eno vprašanje za znalce, ko je ravno A4 2.0 TDI v igri. Kolega je kupil omenjeni avto v eni od avtohiš v Lj. Letnik je 2010, 120.000 km, 13.500€, uvoz iz Italije. Trdi, da kilometri štimajo, ker so jih preverili v računalniku...
Avto je videti OK, nisem poznavalec, a usnjen volan ima sumljivo oguljen. Imel sem Clia, a po 8.letih in 160k km ni imel tako oguljen volan...
Mnenja?
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a pskoda So dec 27, 2014 4:51 pm

Mogoče je prejšnji ali predprejšnji lastnik ker ne vem koliko jih je imel jahal na volanu in se je zgulil. Teli avtomobili sploh avanti iz uvoza je 98% če ne še več ima kilometre na števcu nerealne oz mogoče če bi šel sam kupit od prvega lastnika v tujini potem bi bila še varjanta, da so kilometri realni ker glavni point iz uvoza je, da imajo avtomobili veliko kilometrov in so lepi za pogledati in to je za naše švercarje zakon sploh če je še malenkost razbit potem jih sploh srbijo prsti zaradi mastnega zaslužka.
Kilometre se da dokaj zakrit in jih je težko pogruntati koliko jih res ima, ker recimo menjajo računalnike od razbitega ki ima manj kilometrov, menjajo sedeže, pedale, volan,... vse tisto kar se uničuje pri uporabi nekateri pač samo dajo smarekico noter in zbijejo kilometre, ker to je največ dobička slovenčki pa itak samo z očmi gledajo čez par mesecev pa tadlajo čez znamko kako je vredna za en k....

ps.: tudi če je avto slovenski ne pomeni, da ima 100% realne kilometre ;)
Lp
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a Ivan36 So dec 27, 2014 5:22 pm

Pa zakaj folk kupi OSNOVNE gare pol pa čipira pa spojlerjje lima gor :DDD :huh: dajte si kupiti tisto kar rabite 30 S ali RS model in vsaj 160kW madona no.
Slika
Slika
 
jaqckoo
Novinec
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Ne sep 15, 2013 6:55 pm

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a jaqckoo Ne dec 28, 2014 11:43 am

Bi ga marsikeri kupil ,samo pri teh plačah še dobro da je osnovni model. :sadd


p.s. pa na tehničnem nimaš problema ker ni dpf filtra. :?:
Ni važno, samo da gre po vseh štirih .
 
Uporabniški avatar
Daedalus
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1951
Pridružen: To sep 02, 2008 6:00 pm

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a Daedalus Ne dec 28, 2014 2:11 pm

megane16v je napisal/-a:Eno vprašanje za znalce, ko je ravno A4 2.0 TDI v igri. Kolega je kupil omenjeni avto v eni od avtohiš v Lj. Letnik je 2010, 120.000 km, 13.500€, uvoz iz Italije. Trdi, da kilometri štimajo, ker so jih preverili v računalniku...
Avto je videti OK, nisem poznavalec, a usnjen volan ima sumljivo oguljen. Imel sem Clia, a po 8.letih in 160k km ni imel tako oguljen volan...
Mnenja?


Mnenja? Mnenj ni, je samo dejstvo, da ta avto nima realnih kilometrov in ga NE KUPUJ. Povej tistemu prodajalcu, da se kilometrov v računalniku ne da preveriti in da naj neha nategovat folka na suho in da nas se ustreli v koleno, še raje pa v oba.
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: Audi A4 Avant 2.0 TDI

Napisal/-a tr00per Ne dec 28, 2014 5:49 pm

tako je, preveri se lahko samo, kakšno je bilo število kilometrov na zadnjem uradnem servisu, kjer se ta podatek zapiše v bazo.

Krasic: no, napisov res ni, sam je pa mreža od RS4-sicer bolje, kot cel odbijač, ampak... bom rekel, da sem pristaš tega, da je avto stock, da je to kar je, al pa, da je (okusno) predelan, hkrati pa se ne trudi bit nekaj, kar ni, če me razumeš ;) no, glavno, da je tebi všeč in upam, da ti služi :) kar se pa DPF-a tiče, se pa tudi čisto strinjam s teboj
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov