Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!

cashy
Novinec

Re: Citroen C5

Napisal/-a cashy Po sep 10, 2018 5:13 pm

res smola :( ne le zaradi stroškov,. Če se to večkrat dogaja, pridobiš še nezaupanje v avto, če je pa še nevozen povrhu, se pa lahko še vsakdanje življenje zakomplicira, če nimaš rezervnega avta.

Ali je res morda še najboljša možnost kupovati nove avtomobile in jih prodajati čim prej po preteku garancije? Seveda, če si to lahko privoščiš... :roll:
ne praš me nič, ker nič ne vem

titanius
Stalni uporabnik

Napisal/-a titanius Po sep 10, 2018 7:10 pm

Ce gledamo mehanski del,zaupanje v avto ostaja. Ce pa gledamo podvozje pa malo manj :D avto rezevrni imam,problem pa je ker moram to do ponedeljka nardit. Zaradi tehnicnega. Material ne morem kar tako kupit,ker se ne ve tocno kaj je slo. Zato bi moral avto pri nekom podret,vidit kaj je slo ter nato to narocit. Kdo iz okolice Trzica bi to naredil? Avto je ostal na tehnicnem saj imam papir da ne sme v promet.

titanius
Stalni uporabnik

Napisal/-a titanius To sep 11, 2018 10:30 pm

Živjo.

Zadevo smo danes uredili in avto zdaj je spet na cesti :D Danes po popravilu opravil tehničnega brez ene same napake.

Slika

Slika

Slika

Stroška je bilo za 240e skupaj z delom. Vožnja je veliko bolj udobnejša, veliko bolje se pelje čez grbine in luknje. Zglob je bil že tako slab, da je ob demontaži sam padel na tla medtem ko je drug mehanik pridržal akso xD Samo ležaj je ostal gor. Sneli dol, pobrusili vso rjo dol ter sestavili nazaj. Desni je bil totalno uničen, levi pa je bil še kar vredu ampak sem vseeno menjal oba skupaj.

avto fan1308
Novinec

Kraj: Koper-Ljubljana

Napisal/-a avto fan1308 Če sep 13, 2018 7:02 pm

Samo, da si rešil. Moj je zadnje čase kar priden. Čakam, da se bo kaj pokvarilo pa kar gre.

lp
Citroen C5 najbolj (h)udoben avto na celem svetu

titanius
Stalni uporabnik

Napisal/-a titanius So okt 13, 2018 7:56 pm

Živjo,

Odločitev je padla. Avto bo kot kaže ostal pri meni nekje do leta 2025. Zaradi te odločitve, bom dal že naslednji teden menjat sklopko in komplet vztrajnik. Citroen servis hoče 900€ :huh: V tujini pa 500€. Torej bom delal v tujini. Ponudili so mi LUK-ov material. Zanima me ali je Sachs kaj boljši oz. lahko kar sprejmem LUK? Menjal pa bom predvsem zaradi ropotajočega vztrajnika, sklopka še vedno prime dobro ampak bom menjal ves komplet in imam mir. Trenutno 250.5t km.
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 9 gostov