Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!

Kristjan123
Novinec

Re: Opel Insignia 2.0 cdti Edition 2014

Napisal/-a Kristjan123 Pe sep 20, 2019 8:45 am

Odvisno od uporabe ...
Ce recimo vlečeš čoln na morje 2x na leto na prikolici NDM je 1300kg realno je zmeraj več pol pa kolona pa po klančini spuščat .... potem dosti mestne vožnje občasno tovorna prikolica lahko še toliko paziš 200k ne boš naredil vsaj ne da bo sklopka pri 200k kot mora bit
Dovolj ene par konkretnih zlorab sklopke s prikolico zadaj pa smo že blizu konca..

Če pa vžgeš avto zamenjaš do 6-te in potem pa kruzaš po avtocesti tako jih lahko narediš tudi milion kilometrov

arena80
Nov uporabnik

Napisal/-a arena80 Pe sep 20, 2019 9:13 am

edit mod
Predhodnega posta se NE citira

No meni so rekli, da je v bistvu problem vztrajnik (potem sem šel sam gledat in odkril, da so dvomasni vztrajniki pogosto problem), ampak da naj zamenjamo tudi komplet sklopko, zato smo to storili. Vozimo pa kot sem rekel nekje 80% AC, ostalo mesto. Prikolic ipd. nimamo.

@danis svečka je bila kupljena pri Eurotonu, kot sem rekel je pa tudi na autodoc precej podobna cena, drugje pa nisem iskal.

Hvala za vse komentarje. Pri vseh teh stroških me je zbodlo predvsem to, da so se pojavili takoj po izteku garancije (se mal zamisliš) pa tudi to, da konkretno tega s sklopko/vztrajnikom na pooblaščenem servisu v januarju, ko je še bila garancija, niso omenili.

Kristjan123
Novinec

Napisal/-a Kristjan123 Pe sep 20, 2019 10:08 am

Popolnoma razumem tvojo frustracijo. Je pa tako doloceni avti ki sem si jih lastil ali pa si jih se laufajo po sistem tankaj-vozi in so buletproof imas pa "limone" kjer kljub vsej skrbi stalno nekaj crkuje. Se ti vse skupaj zameri.

Uporabniški avatar
emozul
Uporabnik

Napisal/-a emozul Pe sep 20, 2019 1:29 pm

Še moja izkušnja z opelico.
Sam sem imel astro 1.7 130KM, kupil novo. Zavore so šle pri 75tkm, s tem, da sem imel ca. 85% avtoceste. Akumulator sem mogel zamenjati dva, v 6 letih lastništva. Mogel sem menjati tudi mikro jerman, svečke in vztrajnik mi je zdržal in ni bilo potrebe po menjavi.
Na splošno nisem imel toliko težav, je bilo pa nekaj takih cvetk, da se mi je zameril (lak, škripanje, sestava,...).
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov