Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

2020 F87 M2 Competition

Napisal/-a Falco_ Če apr 18, 2024 9:13 am

Da vam predstavim menjavo za M235i... :)


gre se za F87 M2 Competition, prvič registriran oktobra 2020 (izdelava september 2020). Kupljen z 41.000km od drugega lastnika.
Avtomobil je v čudoviti Hockenheim Silver barvi z original karbonskimi M Performance dodatki 8)

Želja oz. pogoj je bil šibedah, ta je bil edini naprodaj in tudi v bližini, da sem ga šel pogledat, nato čez par dni preverit na svoj servis in nato isti dan, ko so na servisu dali zeleno luč da je avto okej na prepis :mrgreen:

Od dodatkov ima:
- zadnji spojler
- difuzor
- stranke podaljške
- alkantara volan s karbonsko blendo
(bil je še tudi svoj čas sprednji podaljšek, vendar se je izgubil med prvi in drugim lastnikom - jaz sem tretji lastnik).
- M Performance zavore
- mrežice v odbijaču zadaj namesto odsevnikov
- K&N zračna filtra

Na vozilu so še Eibach vzmeti - sicer niso najboljše kar se tiče vožnje (trdo in na neravninah precej nabija) ampak za prvo sezono bo ok... naslednje leto menjam za gewinde (KW ali ST, kot na M235i).

Kaj dosti ne znam več niti povedati, zaenkrat se še vedno nisem sprijaznil z realnostjo, da si lastim pravega M-a :) počasi se ga navajam, nisem še poskušal it prav počez, burnout-ov tudi nimam namena ravno delat... moram pa še sprobati kako deluje launch control :-D
do zdaj sem vedno vozil avtomobile z ročnim menjalnikom ampak sem se recimo da navadil že na DCT. :)


naj več povedo slike :)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


glede planov za naprej... do konca sezone samo vozit, vozit, vozit... 8) čez zimo pa nabirati dele... želja so kot omenjeno gewinde, drug izpušni sistem, dodati sprednji podaljšek, odstraniti zadnje sedeže (to verjetno že kmalu), verjetno dvig moči, druga (lažja) platišča.

Vmes se bo seveda še kaj našlo kaj bom spremenil/dodal, ampak v glavnem je plan uživat 8)
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
whitee
Uporabnik
 
Prispevkov: 801
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: 2020 F87 M2 Competition

Napisal/-a whitee Če apr 18, 2024 5:46 pm

Zelo lepa barva.
Zanimivo glede vzmeti. Jaz sem nedolgo na svojem avtu original menjal z H&R (40/45mm) in je samo kakih 5% trši avto, še vedno lepo požira luknje, kot pred menjavo.

Pa še ena opazka. Alkantara volan je že od originala gor? Kolikor gledam, ni ravno primerna za daily, ker se hitro obrabi.
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3288
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Re: 2020 F87 M2 Competition

Napisal/-a McLaren Če apr 18, 2024 7:40 pm

Avto ki je ze postal ikona. Naj ti sluzi
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: 2020 F87 M2 Competition

Napisal/-a Falco_ Če apr 18, 2024 8:53 pm

whitee je napisal/-a:Zelo lepa barva.
Zanimivo glede vzmeti. Jaz sem nedolgo na svojem avtu original menjal z H&R (40/45mm) in je samo kakih 5% trši avto, še vedno lepo požira luknje, kot pred menjavo.

Pa še ena opazka. Alkantara volan je že od originala gor? Kolikor gledam, ni ravno primerna za daily, ker se hitro obrabi.


Hvala! :)
Žal ne vem kako je original podvozje, nisem uspel nikoli voziti. Vsi M-i F serije do zdaj so bili z drugim podvozjem. Če je cesta ok ni problema, takoj ko so kakšne nepravilnosti pa se pozna trdota in slabo požiranje lukenj.

Volan je original iz M Performance oddelka. Dodan bil kmalu po nakupu - isto kot podaljški. Avto ni daily, tako da ni bojazni za hitro obrabo.



McLaren je napisal/-a:Avto ki je ze postal ikona. Naj ti sluzi


Hvala! :)
When life speeds by... downshift.
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov