Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Gasper`
Novinec
 
Prispevkov: 317
Pridružen: Po okt 18, 2004 5:11 pm

Twingo

Napisal/-a Gasper` To mar 08, 2005 9:19 pm

Zanimajo me mnenja glede stylinga. Sedaj imam gor zimske gume. Poleti so alu 14. [
Zanimajo me bolj kaksne poceni varjante.. sem student ni denarja :oops:
Kaj bi vi dodali.. mogoce kaksen tattoo?

http://slike.stamcar.com/pics/tw12516.jpg
http://slike.stamcar.com/pics/tw22517.jpg
http://slike.stamcar.com/pics/tw32518.jpg
http://slike.stamcar.com/pics/tw42519.jpg
Lp, Gašper
 
Uporabniški avatar
Williams
Novinec
 
Prispevkov: 392
Pridružen: To feb 03, 2004 7:43 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a Williams To mar 08, 2005 9:23 pm

Najprej se nauči slike gor objavljat :P

Evo:

Slika

Slika

Slika

Slika


Mal velke slike maš to ;)
 
Gasper`
Novinec
 
Prispevkov: 317
Pridružen: Po okt 18, 2004 5:11 pm

Napisal/-a Gasper` To mar 08, 2005 9:25 pm

ej nebos verjeu.. sem probal. No ja upam, da mi bo naslednjic ratalo :oops:
Lp, Gašper
 
Uporabniški avatar
pilgrim
Uporabnik
 
Prispevkov: 1017
Pridružen: Ne dec 05, 2004 6:57 pm

Napisal/-a pilgrim To mar 08, 2005 9:31 pm

twingo je tako enkratno oblikovan avto, tvoj pa še dovolj zanimive barve, da ga jaz ne bi nič "krasil", še tisti auspuh se mi zdi skoraj too much. Edino kakšna alu platišča ( al pa recimo takšna na špice, kot so jih imeli športni jaguarji koncem šestdesetih let prejšnjega stoletja) in nižje presečne gume,
Zdaj, ko bo prišel nov model, bo pa tako počasi začelo šteti to, koliko originala je na avtu.
Pa še tvojemu študentskemu žepu prijazen je moj nasvet ;)
lp pilgrim
 
Uporabniški avatar
CST™accim
Uporabnik
 
Prispevkov: 1305
Pridružen: To mar 12, 2002 10:08 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a CST™accim Sr mar 09, 2005 5:55 pm

Torej, ko daš alu gor, sigurno zgleda zelo lepo. Ubistvu, tud jst nebi nč tacga dajal, mogoče kak manjši ampk res manjši tatoo, pa anteno bi dol dau :) oz. zamenjal pač..
Drugač pa kr lep avtek :)
 
Gasper`
Novinec
 
Prispevkov: 317
Pridružen: Po okt 18, 2004 5:11 pm

Napisal/-a Gasper` Sr mar 09, 2005 8:20 pm

Kaj pa temnitev sip? Ali pa vsaj kaksen manjsi napis cez zadnjo sipo pa mogoce trak cez sprednjo (crne barve) ? Bi pasaslo?
Lp, Gašper
 
Uporabniški avatar
Alonso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 590
Pridružen: Ne jul 18, 2004 4:43 pm

Napisal/-a Alonso Če mar 10, 2005 12:48 am

BlackWind - član tega foruma - ugodno prodaja kvalitetne športne odbijače. Kontakrtiraj ga, če te zanima.
 
gasilec
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 52
Pridružen: So feb 07, 2004 9:35 pm
Kraj: Zagorje o/S

Napisal/-a gasilec Če mar 10, 2005 1:10 am

A so to tisti odbijači http://www.avto.net/2004/oprema/oglas.asp?id=19923#

Pa nekaj še mene zanima, ko smo ravno pri takšni temi. Koliko bi me prišla najcenejša varjanta sprednji podalšek in pragovi brez barvanja,... (lahko je tudi brez papirjev)
CLIO RS
 
Uporabniški avatar
Tomo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4744
Pridružen: Ne apr 06, 2003 10:13 pm

Napisal/-a Tomo Če mar 10, 2005 10:25 am

2bad4u je napisal/-a:Kaj pa temnitev sip? Ali pa vsaj kaksen manjsi napis cez zadnjo sipo pa mogoce trak cez sprednjo (crne barve) ? Bi pasaslo?


Js bi na tvojmu mestu dal šipe zatemnit + mogoče plastiko pobarvat v barvo vozila ;)
 
crazi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 675
Pridružen: So nov 01, 2003 6:48 pm
Kraj: Konjice

Napisal/-a crazi Če mar 10, 2005 10:26 am

TOMO je napisal/-a:
2bad4u je napisal/-a:Kaj pa temnitev sip? Ali pa vsaj kaksen manjsi napis cez zadnjo sipo pa mogoce trak cez sprednjo (crne barve) ? Bi pasaslo?


Js bi na tvojmu mestu dal šipe zatemnit + mogoče plastiko pobarvat v barvo vozila ;)

Se podpišme!
Slika
PUNTO GT 1.4 132KM
 
s_mande
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 740
Pridružen: Sr nov 24, 2004 11:17 am
Kraj: Koroska

Napisal/-a s_mande Če mar 10, 2005 10:35 am

Joj pa kaj ste vsi tako obsedeni z temi CAR-Tatuji,meni to tako pokvari avto,meni osebo to poceni izgleda.Kaj pa vem,kakor za koga,meni ni vbsec in jaz ga nebi dal na avto ni ga denarja.

Sosed ima tatoo na OPEL CALIBRI in podaljske in 17"platisca in znizan in ves kako mu pravijo ko se pelje da je on MED MAX ali pobesneli MAX in njegov avto je BAD MOBIL! :EE

No salo na stran:

1) Ti lepo znizaj Twingeca,to te nemore kosati kaj veliko,ima zadaj torzijo...cirka 20.000SIT + homologacija.
2) Natakni 14" zoll platisca
3)Zatemni okna pri Lumarku ali Lesniku
4)Pobarvaj plastike v barvo karoserije
5)PROSIM NE LEPI NALEPK IN CAR-TATOO-jev pa avtu!PROSIM! :pray: Sicer pa ce je to tebi vsec pa kar...

To je pa tudi vse kar bi jaz delal na avtu,ker meni osebno je Twingec prav hud sploh pa tvoj z panoramsko okno,to je uzitek poljeti ej.

Lep dan zelim se naprej.Srecno.s_mande
 
Uporabniški avatar
BlackWind
Tw1ng0 p0wah
 
Prispevkov: 1154
Pridružen: Sr dec 29, 2004 10:01 pm
Kraj: Kranjsterdam

Napisal/-a BlackWind Če mar 10, 2005 1:37 pm

1. Za znizanje twinga rabis 4 fedra...najbolj se ti splaca kupit apex ker so baje bolj trdi...ker jaz imam jamex in so kar mehki. Pa ga 3,5cm ukevdras in to je to...itak pa ce hoces bolj trdegega je bolje da das amortizerje trsati. Pa clovek bozji kaksen torzijo??? twingo ma 4 fedra in 4 amortizerje....tko da samo zamenjas fedra...mozno pa da ima kak novejsi torzijo zadaj :?: :!:
2. 14˝si reku da ze mas za poleti...to je odlicno...sploh za twinga nic kaj pretirano...pa se lepo zgleda ...tudi jest mam 14 colke....185/55/14 eagle F1
3. Ce bos temnil stekla ti enga priporocam ki ti za 25k zatemni vse sipe pri twingu in to s papirji (na vsaki sipi stevilka pod folijo), ja tja grem jest jutri pa ti povem se kako izkusnjo ce te bo zanimalo....
4. Plastike v barvo karoserije ? hm ves pri tvoji barvi avtomobila sem ze videl primere in ti povem da odbijace raje pusti tako kot so zgoraj malo crni...je pa res da avto zgleda pol opticno cist druge barve...kakor ves...je pa po svoje lepo...
5. cartatto pa kakih nalepk na tank raje ne dajaj...ker te nalepke ima lohka tut tist ki nima najmanjsega namena pedenat avto in ki nima nic zrihtanega...avto naredi res cheap in fake varianto.....mas lep spojlercek tko kot jest zadej....rora 2 mas tut ...ceprov se mi zdi seveda je to stvar okusa...da je lepse ce sta dtm izvedbe....tut stvar okusa...
Res poskusi enkrat zatemniti stekla in 3,5 cm v poden in to je to!
ksne sare brezvezne pa jest ne bi dajal gor!
tole vse pa vzemi vse kot predlog in namige....ker vidim da si blizu mene pa se jesenicani ste bolj nevarni..:lol: ;) 8) da me naus kje ganju... :)
hehe
no pa se primer mojga twingica:
samo bobne zadej moram se pobarvat pred pomladjo in celjusti spredaj:
aja skorej bi pozabu...mogoce bi ti ble vsec okrasne letvice na sprednjih luceh (bad look)
pa v havbo lohka das sportne mrezice pri zracnikih..ah sam raje ne ce ne bos imel ze tacga k ga mam jest :lol:
Slika
Slika
Slika
Slika

ce pa ti je kaj vsec na avtu in ce imas v zvezi s kako stvarjo vprasanje, pa lohka tu na PM posles
LP
Zadnjič spremenil BlackWind, dne To jun 14, 2005 8:11 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
just_in
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2119
Pridružen: Pe jun 27, 2003 11:40 am
Kraj: gorenjska :)

Napisal/-a just_in Če mar 10, 2005 5:46 pm

pišuka gledam slike, najprej rumen twingo , tablca KR pa ene 5ke not, pol mal niži kr še en twingo čist isti spet KR tablce, spet 5ke u tablci, sm najprvo mislu, das hotu pokazat, prej potem :D das ga štrihnu :P

am?

jest bi sam dal druge fletne gor (ene 14 col bo dost), pa šipe bi zatemnu in toj to... :) pa uzad na haubi bi un twingo nalepko odlimo :P
Slika
 
Gasper`
Novinec
 
Prispevkov: 317
Pridružen: Po okt 18, 2004 5:11 pm

Napisal/-a Gasper` Če mar 10, 2005 8:47 pm

Letvice pa odbijace bom pustil v crni.. Se mi zelo dopade ta kombinacija.. se zaradi crne strehe pa ce bodo se sipe zatemnjene.. Pomoje, da bo kr ql :)

Blackwind: Ja sporoci mi.. Sportne mrezice tud ne bom dal.. vsaj zaenkrat ne :)
Kaj je to DTM izvedba :oops: ? Pa zloo lep twingo btw.. ga ze kar en cas gledam kle na forumu ;)

Crn trak cez sprednjo sipo pa ne priporocate?
Lp, Gašper
 
s_mande
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 740
Pridružen: Sr nov 24, 2004 11:17 am
Kraj: Koroska

Napisal/-a s_mande Če mar 10, 2005 8:55 pm

BlackWind oprosti ampak jaz res nisem vedel da ima Twingo 4xfedre in amontizerje,sem mislil da ima torzijo... ;)
Drugace se pa kar strinjam z teboj in mnenji okloli predelave njegovega avtomobila :!:
 
Uporabniški avatar
BlackWind
Tw1ng0 p0wah
 
Prispevkov: 1154
Pridružen: Sr dec 29, 2004 10:01 pm
Kraj: Kranjsterdam

Napisal/-a BlackWind Če mar 10, 2005 9:46 pm

2bad4u je napisal/-a:Letvice pa odbijace bom pustil v crni.. Se mi zelo dopade ta kombinacija.. se zaradi crne strehe pa ce bodo se sipe zatemnjene.. Pomoje, da bo kr ql :)

Blackwind: Ja sporoci mi.. Sportne mrezice tud ne bom dal.. vsaj zaenkrat ne :)
Kaj je to DTM izvedba :oops: ? Pa zloo lep twingo btw.. ga ze kar en cas gledam kle na forumu ;)

Crn trak cez sprednjo sipo pa ne priporocate?


Hvala za pohvale! se trudm :)
ja mislim da si se za letvice in odbijace kar prav odlocil! je tudi opticna
prevara malo...zgleda pol tut mal nizje....ja sipe pa itak pasejo da so
zatemnjene! ;) sej komej cakam jutr ane ze odstevam ure:) za
zatemnitev :)

ja glej tale crn trak spredej se ti ne splaca....ker sem ze jest mal premisljeval...
pa sva govorla z tipom ki mi bo temnil stekla, in je povedal da je lahko crn trak
samo tolk nizko kot je mera ko odpres sencnik v avtu! to pa je komaj 3 do 4 cm!!
to je pa pol cist brez veze...pa se njabrz bi grdo izpadlo!? je pa res da imajo
serisko recimo primer: passat ene 15 cm zatemnjeno...sam to je pa serijsko :)
nimamo kej praskat kle!

no tolk o temnjenju...odloci se pa sam ;) seveda :)
aja DTM izvedba je tko kot imam jest...da je auspuh na gor zavkrivljen..v mojem primeru
dvojni DTM...

Lp
Zadnjič spremenil BlackWind, dne Če mar 10, 2005 9:53 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
BlackWind
Tw1ng0 p0wah
 
Prispevkov: 1154
Pridružen: Sr dec 29, 2004 10:01 pm
Kraj: Kranjsterdam

Napisal/-a BlackWind Če mar 10, 2005 9:48 pm

joj glej skorej bi pozabu!!!
spegle bi blo pa fajn dat postrihat ves....na barvo karoserije...
ima kolega ravno taksnega kot ti, samo da ni wind in prav lepo zgleda,
tako kot pri vsakem avtu ce so spegli v barvi karoserije!
aja pa se zmikavcke na blatniku bi lahko kupil clear varianto al pa taksne kot imam jest...
bele pac...samo jest sem jih se mejckn s transparent sprejem spricnu...da si jih skoraj ne
opazi :) sej mogoce bi blo lepse ce bi bili beli....no vsaj bolje bi do izraza prisli...
bomo vidl :)
Lp
 
Uporabniški avatar
BlackWind
Tw1ng0 p0wah
 
Prispevkov: 1154
Pridružen: Sr dec 29, 2004 10:01 pm
Kraj: Kranjsterdam

Napisal/-a BlackWind Če mar 10, 2005 9:59 pm

s_mande je napisal/-a:BlackWind oprosti ampak jaz res nisem vedel da ima Twingo 4xfedre in amontizerje,sem mislil da ima torzijo... ;)
Drugace se pa kar strinjam z teboj in mnenji okloli predelave njegovega avtomobila :!:


Ej ni panike no need to be sorry:!:
sej jest tut marskej se ne vem, pa sej ves kako pravjo: takrat ko mislis, da vse ves
ravno takrat nic ne ves. Pa itak se do smrti vsi ucimo, potem pa se zmerej neumni
umremo :) ;) takle mamo
sj a ves mozn da pa tut jest nimam prav...lahko da so kdaj delal twingice ki so mel torzijo?!?!
sam jest po svojem sklepam pa po matkinem ki ima 2 leti strarejsega da pac nima torzijo!
sj sm mal pretiraval...
No lepo da se strinjamo:) glede predelav :)
2bad4u ----upam da si dobu ksno idejo al pa mal obcurka ....
pa Lp!
 
Uporabniški avatar
rok46
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2861
Pridružen: Ne avg 01, 2004 6:32 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rok46 Če mar 10, 2005 10:05 pm

ka pa če bi hotu dat 15 col na twingota ? kaj bi blo potem treba nrdit,pač da neb drajsal ob blatnik ko bi volan motov,al nebi ?

LP
Slika
 
Uporabniški avatar
BlackWind
Tw1ng0 p0wah
 
Prispevkov: 1154
Pridružen: Sr dec 29, 2004 10:01 pm
Kraj: Kranjsterdam

Napisal/-a BlackWind Če mar 10, 2005 10:15 pm

rok46 je napisal/-a:ka pa če bi hotu dat 15 col na twingota ? kaj bi blo potem treba nrdit,pač da neb drajsal ob blatnik ko bi volan motov,al nebi ?

LP


Vse se da! moras gledat da je feltna 6j siroka in je lahko 15col :!:
je pa tko da mora biti guma potem 195/45-15
kar je pa se malo drazje (guma) kot pa 185 55 14, kot jih imam jest!
pa tut 16 col se da, mora bit pa tut 6j sirine pa se kaka predelava....
kot npr. rezanje notranjega roba blatnikov pa mogoce bi se se kej najdl
za vec kot 15 col pa kontaktirej modriDIRKAC uporabnika...on je bolj ekstremist
za twinga in taksne zadeve ;) kot pravi on ima se, moze se ;)
Lp
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov