Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

VW Polo Classic 1.6

Napisal/-a Paris Sr nov 22, 2006 12:21 am

Nekaj je nareto, nekaj pa še bo..

Začetno stanje avta je bilo tako nekako:
Slika

Slika Slika Slika
Zadnjič spremenil Paris, dne To nov 03, 2009 10:51 am, skupaj popravljeno 30 krat.
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Sr nov 22, 2006 12:30 am

Pa je mašina res od GTIja? :)

Men je dokaj všeč no. Nalepke so še nekje v sprejemljivih količinah. Upam da ni kak Alu wing v planu. :P

LP,
Oskar
Slika
 
Uporabniški avatar
Gagi84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 516
Pridružen: Če apr 21, 2005 1:48 pm
Kraj: Podpec

Napisal/-a Gagi84 Sr nov 22, 2006 12:38 am

Tebe pa velikrat vidm zjutri okol 7.00 Drgac pa lustn polo. Kva pa je zaen motor not?
BMW 320 M3 Replika, Soon to come Subaru Impreza 1999 GT
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC Sr nov 22, 2006 12:53 am

Glavno da je tebi vsec.
Slika
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Sr nov 22, 2006 4:03 am

CockroaC je napisal/-a:Glavno da je tebi vsec.


:lol:

Edino, kar mi je všeč so platišča. Znamka? Model?
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
Mare9mm
Uporabnik
 
Prispevkov: 805
Pridružen: Če jul 24, 2003 12:16 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Mare9mm Sr nov 22, 2006 6:47 am

Ooo, končno slikce. :lol:
Dobr to. Za moj okus preveč kromanih detajlov, pa črte niso moj stil. Ampak sej tud avto ni moj. ;)

En bad look pa en u izi spojlerček zadi, kluke pobarvat, une lampe zadi, k sem ti link dal... :D

Tele OZ Michelangelo 16" pa zgledajo ful mejhne... najbrž zaradi črne barve. Mam občutek, kot da so moje 15 col zgledale večje... :?

Še se da narest stvari, nisi še fertik! ;)
Moj je bil takle, pol se je pa prodal... lepo, da nisem edini, ki je sanjal o predelavi tega avta. :lol:
Slika
Slika
...ampak to je samo moje mnenje.
Slika
 
Uporabniški avatar
In_Liner
Novinec
 
Prispevkov: 484
Pridružen: Po nov 06, 2006 8:29 pm
Kraj: Sezana

Napisal/-a In_Liner Sr nov 22, 2006 7:36 am

je lep lep... :D :D
z občutkom in ljubeznijo predela se mi zdi
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Napisal/-a dobek Sr nov 22, 2006 7:40 am

Eazy-O je napisal/-a:Pa je mašina res od GTIja? :)


tudi, ce je 100km 1.6 gre dovolj (mel prej v cordobi) :P
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
rover416
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1740
Pridružen: Če okt 13, 2005 7:39 am
Kraj: žužemberk

Napisal/-a rover416 Sr nov 22, 2006 8:12 am

morm caletu pkazat da bgo mel kej delat,za cez zimo. :D tko no kr lusn.crte dol,nalepke dol,crom vs dol.pa se mal v poden pa bo.si pa tole sliko vzemi za vzor :D :shock:
Slika
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Sr nov 22, 2006 8:25 am

Rdeči bobni pa nalepke niso za nikamor.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
none
Novinec
 
Prispevkov: 412
Pridružen: Po jul 19, 2004 9:54 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a none Sr nov 22, 2006 9:00 am

Še posebej všeč mi je rdečo obrobljen grill - bravo mož KRASEN je :lol:
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

:)

Napisal/-a Paris Sr nov 22, 2006 9:07 am

Da mal odgovorim na vprašanja.
1. Polo res ni GTi je samo maska v taki obliki, ker mi je bil gti stil všeč z rdečim robom pa to.
2. Mašina je na žalost 1.6 100KM, še od fotra ko je kupoval avto pač sem ga dobil zelo ugodno (takrat pa tko nism vedu da bo to enkrat moj avto). Če bi jazst sedaj kupoval bi kupu vsaj 100kW, vsaj zdej vidm, da rabš mal več sploh pa za limozino.
3. Feltne in gume so 205/45/16" OZ Michelangelo 8 prefarbane na črno. (Iz prakse lahko povem, da ko je bila ena prebarvana in ena ne, je zgledala prebarvana za colo veči, glih zaradi črne barve, ker naredijo krake večje. Če kdo ne verjama dam lahk slike gor. Jst tut nism mogu verjet da barva optično poveča feltno. Črna mi je pa bolj sedla na avto ker je temen. )
4. Rdeči bobni in bremze so pa še od samga začetka polota ko sem dobil alu feltne. In se je takrat to full delalo. Pač sem pustil.
5. Sharky na strehi ni fake oz. pod njim je ojačevalc za radijsko anteno, ki je pri polotu že v originalu(če kdo ne verjame lahk dam slike) Res pa je da ni gprs to.
6. Črte čez cel avto sem sam delal (sprej). Ideja iz špila in filma. So pa ble prej nalepke zdej barva. Gor pa dol so pa že ene parkrat šle. Bojo pa za moje pojme dokler se nam naveliču al pa dal popravlat zadnje luknje od logota ki so na prtlažniku in pol še črte odstranu (bomo še vidl, zaenkrat pa še ne).
7. Nalepke na vratih in na havbi so tut mal pobrane iz filmov. Črne so na vratih zato da se jih ne opazi tolko ker je avto temen. Srebrne na haubi pa zato ker pašejo k črtam po sredini avta.
8. Bad look sem hotel delat sam sem dobil čudn plastičen podaljšek haube, pa sem raje senčnike za luči naroču (bomo še vidl).
9. V mislih sem imel za poletje 17" feltne ala Borbet oz. Eta Beta (bomo še vidl eno zarad 4x100 vijakov druge zarad cene).
10. Avto se bo ta mesec še spustil za 3cm spredi in vzadi (H&R vzmeti) (Neumno, vem pred zimo glih, tko to je če je pa akcija in popust.)
11. Čakam še distančnike za vzadi 2cm, ker so zadnje gume glih za 2cm bolj noter kot sprednje (že serijsko) in mi ni lepo.
12. Čakam tudi m-look črna ogledala s smerokazi.
13. Notranjost je bila tudi malo spremenjena (slike bojo na moji strani.) (če pa koga zanima pa nej praša) (armatura, stikala, stopalke, prestavna ročica).
14. Krom črte bojo pa šle počas dol za moje pojme, ker se voda nabira pod prozorno plast in ni to zgleda za zunanjo uporabo (vsaj to velja za te 9 in 12mm-ske krom trakove).
15. Na avtu vse kar je dodano je homologirano.
16. Aha luči; Sem iskal "Angel eyes" za polota 6kv pa se jih ne dobi, vsaj zdej ne. Od polota 6n pa ne pašejo. Za zadnje luči se mi pa škoda zdi menat, ker mi te niso tolk slabe, ki sem jih prebarval na rdeče, da niso tolko pisane:) (zaenkrat še ne razmišljam mam pa ene ogledane(ja Mare9mm tiste).
17. Čakam pa še serijski K&N filter (Ne ne bo mukal avto k to ni za nikamor).
18. Trenutno pa iščem kdo bi imel pokrov za motor ala carbon look da se mal mašina skrije k je vsa črna. Nekje sem videl sam ne najdem več. To ni havba ampak samo tist da se sam motor pokrije, mal glave in kabli, če me zastopte?

ps.: Wingi in ostali "šanki" mi niso všeč, niti mini serijski, ker mi ne paše na avto, pa še koristil mi ne bi;)
Zadnjič spremenil Paris, dne Pe jan 04, 2008 6:10 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
oorosh
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 513
Pridružen: Sr okt 11, 2006 4:10 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a oorosh Sr nov 22, 2006 10:40 am

Lep je. Če bi imel kakšen mesec nazaj, ko sem kupoval avto malo večji proračun, bi 100% kupil polota classic. :)
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Re: :)

Napisal/-a seat Sr nov 22, 2006 3:36 pm

Paris je napisal/-a:ps.: Wingi in ostali "šanki" mi niso všeč, niti mini serijski, ker mi ne paše na avto, pa še koristil mi ne bi;)

Evo za tole izjavo se ti pa klanjam,še eden,ki je uvidel,da zadnji wingi pri serijskih avtomobilih ne pridejo do izraza in da nimajo nikakršnega pomena.

Evo prvo niti nisem mislil komentirat.
Ampak bom vseeno pristavu svoj piskerc :P
Polo kot Polo bom reku z tem,da je zanimivo,da se kdo spravi pimpat to limuzino ampak vseeno.
Kot sam styling pa....
Preveč vsega ti lahko rečem od krom dodatkov do grila spredi do viper črt po celem avtu,ki mu res ne pašejo za moje pojme.
Slika
Tale Polo je ubijalski čeprav bi sam dal zadaj malo manjši spojler ampak to je moje mnenje.Napačno se mi zdi,da nekdo hoče iz limuzine narest "športni" avto in ga celo opremi z viper črtami.Limuzino se pimpa po načelu manj je več,torej feltne v poden pa temnit pa si zmagal.
No to je sam moje mnenje je pa zanimivo pogledat tako limuzino to pa priznam.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Sr nov 22, 2006 5:05 pm

Lepe felne :) če jih boš prodajal po zimi pošlji PM :)

Drugače pa lep polo, edino črte in nalepke niso po mojem okusu :P
 
Uporabniški avatar
samekk
Uporabnik
 
Prispevkov: 1129
Pridružen: To mar 29, 2005 12:37 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a samekk Sr nov 22, 2006 5:32 pm

ufff, takelih pa res ni velik :lol:
lep, sam nevem kaj si študiru ko si dal nalepke gor :P
 
Uporabniški avatar
rumena ibiza
Poznavalka foruma
 
Prispevkov: 997
Pridružen: To nov 01, 2005 10:12 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rumena ibiza Sr nov 22, 2006 5:41 pm

vse kul, sm te nalepke al karkol že je je...je za dol dat...tisto srebrno okrog šip dol, znak gti dol..če ni gti...drgač pa je lep...
 
Uporabniški avatar
AXioN
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Ne okt 26, 2003 10:29 pm
Kraj: Ko si bogu za hrbtom, se uro voznje.

Napisal/-a AXioN Sr nov 22, 2006 5:52 pm

Avto meni zgleda našarjen :?
Moj predlog: Vse nalepke dol, gti napis dol, kromaste obrobe sip dol, feltne bi najboj pasale gor kake lepe 15zoll schmidt-ke, zadaj bi lahko dal modre ali bele lampe, zadnje bobne in prednje celjusti v modro barvo, pa spredaj une tjuning mrezce v crno barvo, ker siva barva sem gor ne pase, crne nalepke bi lahko dal na B stebricke, da bi se bolj zlilo z crnimi sipami, zadnji spojler pa probaj dobit stil ala Jetta GLI, itd..
Clean look bi pasal na ta avto.

Lp, AXioN!
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Napisal/-a Paris Sr nov 22, 2006 7:44 pm

AXioN je napisal/-a:Avto meni zgleda našarjen :?
Moj predlog: Vse nalepke dol, gti napis dol, kromaste obrobe sip dol, feltne bi najboj pasale gor kake lepe 15zoll schmidt-ke, zadaj bi lahko dal modre ali bele lampe, zadnje bobne in prednje celjusti v modro barvo, pa spredaj une tjuning mrezce v crno barvo, ker siva barva sem gor ne pase, crne nalepke bi lahko dal na B stebricke, da bi se bolj zlilo z crnimi sipami, zadnji spojler pa probaj dobit stil ala Jetta GLI, itd..
Clean look bi pasal na ta avto.

Lp, AXioN!


JA ja Clean look to je letos neki novga oz. vsi neki na to temo delajo.
Najbrš spomladi. Zdej pozimi se mi ne da spet črte dol z nitrom brisat, ker je tema že ob 17:00 delam pa do 15:00 oz 16:00.
Zaenkrat bo čez zimo takle fant.
Je pa logično da grejo srebrne nalepke pol dol če ni več črt.
Črne se niti ne opazijo tolko.
Krom obrobe bo pa tako pobralo k se bo voda in led nabral pod prozorno folijo.
Ja spojlerji so mi všeč uni mini ala audi rs4 k je sam ene 3 - 4 cm.
Hehe GTI je bl wanna be some days. :D
Bom upošteval nasvete.... ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
rumena ibiza
Poznavalka foruma
 
Prispevkov: 997
Pridružen: To nov 01, 2005 10:12 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rumena ibiza Sr nov 22, 2006 8:18 pm

nalepke so ble včas ful popularne...ni tega več..tko k čedalje manj je spojlerija popularna, avto je res najlepši u podn spuščen, hude felge, temne šajbe...clean look...bad look...to je danes "in"
drgač pa mam jst tako ibizo doma ( zimsko) take barve in bo dobila isto temne šajbe, feltne mam že, spustit...
tako ti predlagam na tvojem...no sj šipe maš temne...več je manj...
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov