Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Napisal/-a mr.ramo Če nov 05, 2009 9:05 pm

alesdrolec je napisal/-a:važn da so kretnice :twisted: pol res špila muska tko kot treba.....


odvisno kje se kretnice nahajajo 8)
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Napisal/-a Paris Če nov 05, 2009 9:39 pm

RejmiK je napisal/-a:
alesdrolec je napisal/-a:važn da so kretnice :twisted: pol res špila muska tko kot treba.....


odvisno kje se kretnice nahajajo 8)


Tako je!

krimič je napisal/-a:No avto sem ti že pohvalil... vendar pa te moram zdaj malo skurcat :P ker prej nisem bil pozoren. Toliko si vložil v avto, nisi pa vgradil el. pomika stekel!

hm,???
Speredaj je električni pomik stekel! Vzadi se pa tko ne vozim v lastnem avtu in mi je vseeno! :D
Slika
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 Če nov 05, 2009 9:42 pm

krimič je napisal/-a:No avto sem ti že pohvalil... vendar pa te moram zdaj malo skurcat :P ker prej nisem bil pozoren. Toliko si vložil v avto, nisi pa vgradil el. pomika stekel!


Kaj fali šipam na polento? :P :P

lp
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Napisal/-a Paris Če nov 05, 2009 9:48 pm

RejmiK je napisal/-a:ja baje da obstaja se en dodaten procesor za 9887 :wink: zato sprasujm če bi mi ta pasu :D hvala za info. ;)


Po moje ti mislis tole:
Slika
Tole je super če imaš zvočnike poštimane tko k treba.
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Napisal/-a mr.ramo Če nov 05, 2009 10:44 pm

točn to sm meu tud v mislih :D ...s tem se aktivira finkcija MultEQ,katera je brez procesorja neuporabna :? ...in potem lahko z zvokom delaš kar hočš,seveda če so zvočniki postimani tko kokr si reku :D ..sam je pa te zadeva cenovno skoraj kot radio :shock: mislm da okoli 700€ ,usaj tako info. mi je dau "prodajalec" oz. lastnik Gapex-a ;) ...

on: ..zakaj pa ne nastimas "aktive" ,če ze imas procesor? drgač pa dobr tole rihtas :tomidelej: ..je treba enkrat v zivo vidt in slisat :D ..




p.s.: nism prebrau cele teme 8)


EDIT: ..no pa zgleda ,da mi je gospod iz gapex-a dau napačno info. in je omenjeni procesor cenovno isto kot radio :roll:

http://www.mimovrste.com/artikel/175001 ... e-pxe-h650
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Napisal/-a Paris Pe nov 06, 2009 7:39 pm

RejmiK je napisal/-a:točn to sm meu tud v mislih :D ...s tem se aktivira finkcija MultEQ,katera je brez procesorja neuporabna :? ...in potem lahko z zvokom delaš kar hočš,seveda če so zvočniki postimani tko kokr si reku :D ..sam je pa te zadeva cenovno skoraj kot radio :shock: mislm da okoli 700€ ,usaj tako info. mi je dau "prodajalec" oz. lastnik Gapex-a ;) ...

on: ..zakaj pa ne nastimas "aktive" ,če ze imas procesor? drgač pa dobr tole rihtas :tomidelej: ..je treba enkrat v zivo vidt in slisat :D ..




p.s.: nism prebrau cele teme 8)


EDIT: ..no pa zgleda ,da mi je gospod iz gapex-a dau napačno info. in je omenjeni procesor cenovno isto kot radio :roll:

http://www.mimovrste.com/artikel/175001 ... e-pxe-h650

Tukaj http://www.car-audio.si/index.php?main_page=index&cPath=4_34_40
ga dobiš z gotovino veliko ceneje, če se boš že odločil...

ps.: Un del z "aktivo" mi ni čist jasn kako to misliš da bi naredil?
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Napisal/-a mr.ramo Pe nov 06, 2009 9:25 pm

ja js mam TW-je vezane na radio brez kretnic(direkt) in jih potem "rezem" oz. nastavljam kokr je treba,sam zdj pa nwm če lahko s tvojim radijem tko nardis :? ..je pa precej bol ;)

p.s.: ...tnx za link :D
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Napisal/-a Paris Po nov 09, 2009 8:54 am

RejmiK je napisal/-a:ja js mam TW-je vezane na radio brez kretnic(direkt) in jih potem "rezem" oz. nastavljam kokr je treba,sam zdj pa nwm če lahko s tvojim radijem tko nardis :? ..je pa precej bol ;)

p.s.: ...tnx za link :D

Hm, ni potrebe. Ko imam procesor na radiju, lahko preko radija upravljaš vse frekvence. Tako da imaš lepo vse povezano na ojačevalc. Na ojačevalcu more pa biti vse odprto (brez rezanja). Ker pa sam nisem vešč v tem rezanju frekvenc sem si nabavil software in mikrofon, ki mi sklalibrira frekvence na vsakem sedežu posebej in shrani "idealno" linijo v procesor. Tko da mi je zvok naddober v primerjavi brez procesorja.

Zvočno se tako sliši kot, da bi ti nekdo dodatno ušesa odprl in bi slišal še dodatne frekvence (širši razpon med niskimi in visokimi toni; več vokalov; bolj dinamičn zvok). Težko razložit. Npr. kot da bi imel ušesa pokrita s kozarcem, potem ko pa vklopiš procesor pa kot, da daš kozarec stran. Tako nekako. ...mal že bluzim ...upam da sm razložu...
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Napisal/-a mr.ramo Po nov 09, 2009 3:13 pm

..no v tem primeru,ko imas use na ampu je potem cisto druga pesem :D ..tko da vem kaj hocs povedat(si priblizno predstavlam :EE ) ..drgač mi je pa full useč to kar ustvarjas :shock: je treba se enkrat dobit pa slisat kako kj spila prek procesorja (se nism slisu :oops: ) ..sam je pa "jeeba" tole use skp štimat :? usaj pr men je tko :) ..nikakor nastimat,pa stimam že dobr cajt in usakič ko nastimam drgač poje in iskreno povedano mi gre počas ze tole na jetra :twisted: ...zdj nwm kako je pri tebi glede na to da imas funkcij precej več od mene(pomoje) :D ..tko da ti zelim velik uspeha in poslusnosti pri "rezanju" zvoka :D LP
 
civoparka
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Ne jun 27, 2010 5:52 pm

Napisal/-a civoparka Sr avg 04, 2010 2:30 pm

A ima morda kdo kakšen kontakt osebe ki je predelovala ta avto. Vidim da ga že lep čas ni bilo gor.

lp
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Napisal/-a Paris To avg 24, 2010 6:58 am

civoparka je napisal/-a:A ima morda kdo kakšen kontakt osebe ki je predelovala ta avto. Vidim da ga že lep čas ni bilo gor.

lp

hm,

kaj te zanima?

ps.: Avto je sedaj dobil plin:
Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To avg 24, 2010 7:19 am

Paris je napisal/-a:
civoparka je napisal/-a:A ima morda kdo kakšen kontakt osebe ki je predelovala ta avto. Vidim da ga že lep čas ni bilo gor.

lp

hm,

kaj te zanima?


tvoj avto :D
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Re:

Napisal/-a Paris Sr dec 12, 2012 11:15 am

Avto še kr dela! :D :vrum
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: VW Polo Classic 1.6

Napisal/-a BoneS Sr dec 12, 2012 6:43 pm

Ne zgleda svoh. 8)
Slika
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Re: VW Polo Classic 1.6

Napisal/-a Paris Če apr 18, 2013 9:49 pm

BoneS je napisal/-a:Ne zgleda svoh. 8)

Tnx
Danes avtu odletela zadnja desna H&R vzmet. In to na 4 dele :(
Toliko o H&R vzmeteh. Kupljene decembra 2006. Očitno niso predvideval, da jih bo kdo do konca znucal ;)

Avto dobil tudi 200k km tako da bo šel na 2. generalni servis. :)

Plin dela tip top, je pa res, da vsak let zamenjam en lonc, srednji al pa zadnji.
Tale plin lonce kr žre :?
Slika
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: VW Polo Classic 1.6

Napisal/-a ojnica Sr maj 01, 2013 11:10 pm

Sem imel polota s to ritjo in jih je imel 215000km...potem je šel na Balkan nekam v Mekedonijo...a te kej menjalnik zjeza, ker pri men je bil takrat že drugi slab.
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Re: VW Polo Classic 1.6

Napisal/-a Paris To dec 02, 2014 8:58 pm

ojnica je napisal/-a:Sem imel polota s to ritjo in jih je imel 215000km...potem je šel na Balkan nekam v Mekedonijo...a te kej menjalnik zjeza, ker pri men je bil takrat že drugi slab.

Menjalnik je pa še prvi in je top. Sam sem zamenjal le gumice tam pri mašini, ker so bile obrabljene in si teži dal v prvo. To je vse.
Avto jih ima sedaj 228.000km in se prodaja.
Dela k urca; še vedno na plin :)
Slika
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: VW Polo Classic 1.6

Napisal/-a tr00per To dec 02, 2014 9:23 pm

aaa, ti pa pr EF oz. Triton oz. inkubatorju/bližini delaš? vidim pogosto avto, ko gre na/iz faksa :) sej nekak zgleda (čeprav se mi poloti te generacije nikol niso dopadl) z izjemo odbijača spredaj ;)
 
Uporabniški avatar
Paris
Uporabnik
 
Prispevkov: 1057
Pridružen: To okt 17, 2006 7:35 pm
Kraj: Somewhere over the rainbow

Re: VW Polo Classic 1.6

Napisal/-a Paris Sr dec 03, 2014 8:05 pm

tr00per je napisal/-a:aaa, ti pa pr EF oz. Triton oz. inkubatorju/bližini delaš? vidim pogosto avto, ko gre na/iz faksa :) sej nekak zgleda (čeprav se mi poloti te generacije nikol niso dopadl) z izjemo odbijača spredaj ;)

Hehe, moja dela tam zraven ja.
Jah avto je bolj škatlaste oblike že v osnovi, kaj češ tega so starši kupili, jaz pa od njih :)
Slika
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov