Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

VOLVO XC90 2.5T 2006 OCEAN RACE LIMITED EDITION

Napisal/-a Cornelius Ne maj 06, 2007 8:18 am

Pozdravljeni, da pravilno začnem kot novi član in da predstavim moje novo vozilo kot ste želeli in mi napisali, da naj bo v novi temi. Hvala.

Pred glavno stavbo Volvo Car Corporration v tovarni Torslanda-Goteborg-Sweden novembra 2006. Avto sem moral odpeljati na popravilo v tovarno po "strokovnem" posegu enega pooblaščenega servisa pri nas.
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
Sonny
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: So sep 06, 2003 8:53 pm

Napisal/-a Sonny Ne maj 06, 2007 10:16 am

Fajn avto, še nikoli se nisem vozil v tem modelu. Mora biti noro udobno. Je ta motor kos teži ?

Kaj so pa naredili takega na servisu, da si moral peljati na Švedsko :o ali si šel bolj na izlet tja ? So ti vsaj vse stroške krili potem ?
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Napisal/-a Cornelius Ne maj 06, 2007 11:56 am

Da avto je pravo letalo na cesti in manj je hrupa kot v letalu :D
Motor je low pressure turbo in ima že na 1500 obratih polno moč ter
linearni pospešek.
Ker zadeva proti pooblaščenem servisu še traja sem obljubil, da ne bom o tem
pisal ali dajal komentarje ter v teh dneh končno po 10 mesecih pričakujem
ugodno rešitev kar mi je obljubil zdaj novi direktor podjetja oz. servisa.
Seveda odškodnino in vse stroške nastale je moj odvetnik zahteval in jih bomo dobili
saj je gen. dir. Volva g. Hans Wikman( prav oseba katera je ta model sprojektirala) osebno podal izjavo in ima nadzor nad tem primerom.

V kratkih besedah "amatersko" so mi instalirali dodatno opremo za 1 mio. Sit.
Tisto prepričevanje " pa kaj je narobe, vsi delamo napake, itn...žal ne sprejemam".
Moj prijatelj je rekel, pa ni to Yugo ali Kia Pride. :?
Seveda nisem bil zadovoljen in po mesecih nategovanja sem uredil in bil povabljen
od dir. VCC v tovarno v popravilo. Vsaka čast Švedom.

Izlet je bil prečudovit a da ne bomo off topic v eni drugi temi o tem. 2100 km v eno smer, prečudoviti 16 km dolg most Oresund čez morje, Švedinje in prekrasna narava z tisočimi jezeri.
Motor je živahen in ker ima menjalnik stalno 30% pod pritiskom so pospeški
oz. instant traction nori. Nekaj članov foruma kjer sem onemogočen in tukaj je imelo možnosti voziti moje vozilo in občutke naj sami napišejo.

Avto ima skoraj 2,5 tone teže in prav takšen motor 2.5T :P seveda je 210 konjskih moči čisto dovolj za lepo in športno vožnjo.
 
Uporabniški avatar
ervin30
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: Pe okt 13, 2006 2:52 pm
Kraj: Slovenska Bistrica

Napisal/-a ervin30 Ne maj 06, 2007 1:45 pm

limuzina+terenc
Dobra ko bbska.
stara,okrogla, malo bolj siroka ..v svojih najbolsih letih pregresno draga .. zaj parkrat rukjena pa ze dostopna...
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Ne maj 06, 2007 7:24 pm

Prečudovi avtomobil, sem ga že imel priložnost vozit in morem povedat da je res prva klasa, skratka Volvo ( piknik slovenska bistrica). ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
sandek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če jan 19, 2006 7:40 pm
Kraj: maribor-metropola

Napisal/-a sandek Ne maj 06, 2007 7:26 pm

nice :P
 
Uporabniški avatar
Bric
Novinec
 
Prispevkov: 294
Pridružen: Sr mar 31, 2004 7:36 pm
Kraj: Goriška Brda

Napisal/-a Bric Ne maj 06, 2007 7:46 pm

Tudi jaz sem vozil omenjeni avto, in je res avion.
Slika
 
Uporabniški avatar
sebaveh
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2334
Pridružen: Po mar 28, 2005 8:50 am
Kraj: Slov. Bistrica

Napisal/-a sebaveh Ne maj 06, 2007 9:16 pm

In laminirana stekla - prava stvar 8)
EDD: Now what?
EDDY: I'm thinking, I'm thinking...
ED: Can I think?
EDD/EDDY: NO!
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Ne maj 06, 2007 10:04 pm

s tem se moj foter spogleduje že dalj časa :D mislim, da bo v nasledjem mesecu pri hiši (če nebo kje q7 vzel :( ).

Res zakon avto!
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Napisal/-a Cornelius Po maj 07, 2007 6:13 am

Pozdravljeni vsi.
Hvala Bric, Sebaveh, Falco, Mikko in ostali na sprejemu.
V pozitivni družbi naprej.

Branko
Zadnjič spremenil Cornelius, dne Po maj 07, 2007 7:13 pm, skupaj popravljeno 3 krat.
 
mikko
Novinec
 
Prispevkov: 245
Pridružen: Pe okt 07, 2005 10:33 am

Napisal/-a mikko Po maj 07, 2007 8:30 am

Branko LP ;)
Pa ko boš imel V8 XC90, bi blo cool mal pokazat to mašino :D
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a =ZiAn= Po maj 07, 2007 9:40 am

Lepo pozdravljen, pa čim več varnih kilometrov in čim manj problemov s servisi :) ;)
 
IvoV40
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Po maj 07, 2007 1:14 pm

Napisal/-a IvoV40 Po maj 07, 2007 1:44 pm

Pozdravljeni!

Iskreno mi je žal, da moram prvi post začeti z odgovorom na obdolžitve ...
niti nimam namena prenašati stvari na druge forume, rad bi samo povedal tudi drugo plat zgodbe...

Cornelius(Branko) na našem forumu uporablja(oz. ga je uporabljal) Nick HongKong (poleg svojega nicka je večkrat poskusil registrirati tudi druge nicke kar je kršitev pravil našega foruma)... glede na to da se je debata dogajala na odprtem delu foruma vse skupaj vabim da si ogledate kaj točno se je dogajalo, preberete Brankove grožnje o tem kako bo blokiral naš forum, heckal, DOSal in tako naprej...na podlagi tega, in groženj po emailih v smislu: "Saj bi ti opsoval mater a žal ko vidim kakšen k****n si tvoja mama ne more biti nič boljšega ker če te je naučila takšni kontroli in kulturi ste res Adams Family. Puši falus.
A si to hotel? Zdaj pa odjebi da te ne vidim da si mene omenil javno da ne dobiš po pički že danes. A sem dovolj jasen? Branko..." - Ta email je bil naslovljen meni

je bil uporabnik iz našega foruma po IP naslovu banan, takrat je začel groziti ostalim. Predsedniku kluba je grozil da bo on osebno odgovarjal če ga ne bo odbenal, moderatorjem podobno ...

Pred cca 6 meseci, se je branko podobno zapletel v konflikt s čisto drugimi moderatorji in tudi njim pošiljal emaile v smislu ...nekega dne te bodo našli razkosanega v kontejnerju, če ne odkleneš moje teme ...

Moderatorje smo zamenjali, tudi sam sem bil mnenja da je bil problem v moderatorjih,...in zato predlagal na OZ Kluba ljubiteljev vozil VOLVO, vozimVOLVO.si, da se Branko postavi za moderatorja na forumu, vendar Branko na OZ ni prišel obljubam navkljub... Branku sem povedal da me je razočaral s svojimi ravnanji in da mu takšnega ravnanja ne bi pripisal...

po zamenjavi moderatorjev se stvar ni nič izboljšala...Branko je odprl temo o eni stvari ... in vsebinsko iste stvari pisal v vse ostale teme ... tudi na to je bil opozorjen, in prosili smo ga naj tega ne počne ...

Počasi je prišlo do tega da je Branko v vsakem postu, ko se nekdo ni strinjal z njim v tem videl osebni napad in takoj prešel na osebno raven...

...ko smo se z njim sestali in mu pojasnili da tako pač ne more iti naprej, je ponovno zagrozil, da bo poskrbel, da bo naša stran vsak dan nedostopna ... pozvali smo ga, da če mu forum ni všeč, naj ga pač zapusti, glede na to da ima pretežno sam probleme, vendar je na to zopet odgovoril da ga ne bo in da bo vsak dan "heckal" forum ...

Verjemite mi da je avto fantastičen in da v meni ni niti kančka zavisti ... še več privoščim mu ga...Branko me je celo povabil naj grem z njim na švedsko ko je šel reklamirati napake ...


Še nekrat oprostite za moj morda popolnoma offtipic odgovor, vendar javne diskreditacije s takimi obtožbami žal nisem mogel spustiti mimo, zato sem tudi odgovoril nanje ... bom razumel če bo post izbrisan, bom pa hvaležen če bom o tem obveščen ...
Hvala za razumevanje ...

Lep VOLVO pozdrav !

Ivo
 
alfaromeo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 34
Pridružen: Ne sep 19, 2004 8:59 pm

Napisal/-a alfaromeo Po maj 07, 2007 2:39 pm

Pozdravljen Cornelius! 8)
 
danny
Novinec
 
Prispevkov: 376
Pridružen: Če nov 28, 2002 7:34 pm

Napisal/-a danny Po maj 07, 2007 5:08 pm

lep avto!

Kaj se pa po drugih forumih dogaja, kaj je res in kaj ne, pa nam na A.com ni potrebno razlagati...

veliko varnih kilometrov
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Po maj 07, 2007 5:48 pm

danny je napisal/-a:Kaj se pa po drugih forumih dogaja, kaj je res in kaj ne, pa nam na A.com ni potrebno razlagati...


off: lahko se razlozi v okviru pametnih resitev ...teba je slisat obe strani
nato pa se razpolaga naprej in ...mislim da je tudi tako prav

ne pa v okviru kreganja ipd.. takrat pa vesta kaj sledi :idea:
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Napisal/-a Cornelius Po maj 07, 2007 6:55 pm

Hvala na podpori in škoda besed. Če je koga mislil I-Vo diskreditirati je samo sebe. Seveda Mikko v maju dobim XC90m SPORT za 7 dni in drage volje ga dam za test sam kot sem že omenil moraš se upisati z vsemi podatki zaradi zavarovanja.

Hvala na željah o čim večjih kilometrih. V boljši družbi seveda. :P
 
Uporabniški avatar
Tinal
Novinec
 
Prispevkov: 132
Pridružen: Pe jan 09, 2004 9:15 pm

Napisal/-a Tinal Po maj 07, 2007 10:15 pm

IvoV40 je napisal/-a:na podlagi tega, in groženj po emailih v smislu: [i] "Saj bi ti opsoval mater a žal ko vidim kakšen k****n si tvoja mama ne more biti nič boljšega ker če te je naučila takšni kontroli in kulturi ste res Adams Family. Puši falus.
A si to hotel? Zdaj pa odjebi da te ne vidim da si mene omenil javno da ne dobiš po pički že danes. A sem dovolj jasen? Branko..."

WOw, zgleda da ima tebe res rad :lol:
In love with Eleanor ;)
 
Uporabniški avatar
Cornelius
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 505
Pridružen: So maj 05, 2007 10:45 pm

Napisal/-a Cornelius Po maj 07, 2007 10:28 pm

Le bivši člani tega quazi Volvo foruma (a teh je samo na A.com 14 kolikor mi je uspelo prešteti člane) vejo zakaj so odšli in me dolgo prepričevali da pridem sem.

Sliko sem naredil z balkona še lansko leto in starimi tablicami. :lol:
Slika

p.s. Strix pomeni latinski sova in TV hiša na Švedskem katera je naredila produkcijo Big Brother in še par znanih odaj za Pop TV.
Zadnjič spremenil Cornelius, dne Po maj 07, 2007 10:55 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
IvoV40
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Po maj 07, 2007 1:14 pm

Napisal/-a IvoV40 Po maj 07, 2007 10:41 pm

pred spreembo svojega posta je
Cornelius je napisal/-a: Tukaj nobeden od njih nima j***a. Sam kokokokokokokokokokodakakakakakakajo a mami meša. Zahrbtom in po ZS so pa močni.


hmmm ... v drugi temi si napisal ... citiram "Še dežurnega "dobermana" so pripeljali na sestanek kateri me je hotel fizično tepsti !!!??

zdej ne vem amapk zdi se da nasprotuješ sam sebi ... :D

dej se odloči al nimajo j**c ... al vozjo "dobermane" okol in te strašijo z njimi?
ker ko je "doberman" pred tabo stal si bil zelo tiho...

@ Tinal
si tut mislit ne moreš kako zelo ... :D

No ja ... HongKonga erm ... pardon Corneliusa erm pardon ...brankota mamo vseeno radi je pač malo poseben zato ga lepo sprejmite med vas !

btw branko sm vidu da so ti ze eno temo premaknil ... čudno ... sultim zaroto ... :D :D

da ne bom popolnoma offtopic ...
brankotu so avto popolnoma zašuštrali na servisu ... ko je prišel ven iz predelave - dodajanja opreme je na določenih delih talna obloga nepritrjeno štrlela iza robov plastike, zračniki so mu padali ven iz tapisona in podobno ... res groza ... da o tem kako se je navigacija ugašala ko je zazvonil telefon ali kako je postrani stal display za navigacijo ... huh ...
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov