Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3298
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Ni avto je pa moje prevozno sredstvo :)

Napisal/-a McLaren Pe okt 03, 2003 7:40 pm

Ok predstavu vam bi svoj motor (upam da ne bo hude krvi)
Star sem 15 let in za avto še premlad

Slika
Tako gledajo vozniki raznih giler, aeroxov, itd... :wink:

Slika
No tukaj se lepo vidi cevasti okvir, kar je posebnost tega scooterja (če še kdo ne ve govorim od ITALJET DRAGSTERJU).

Slika
No tako pa gledajo vozniki suzuki-jev gsx-r 750

V načrtu mam nov auspuh in 70ccm kit (ko bo keš)

PS: Kvaliteta slik ni dobra ker je slikano z telefonom sony ericsson t300
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3298
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Pe okt 03, 2003 7:41 pm

Aja komentarji so dobrodošli
 
Uporabniški avatar
_VeNoM_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3086
Pridružen: To apr 29, 2003 11:30 pm
Kraj: Lj-Krško

Napisal/-a _VeNoM_ Pe okt 03, 2003 7:41 pm

Lustn , sam pazi ,veš kok je ATATOV n cesti pazi da te ker ne zbije k mojga kolega!!!!
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3298
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Pe okt 03, 2003 7:43 pm

VeNoM je napisal/-a:Lustn , sam pazi ,veš kok je ATATOV n cesti pazi da te ker ne zbije k mojga kolega!!!!

ja saj vem...ko se eni slepi ko kure al si pa mislijo kaj boš ti šmrkavec pa bremzajo do fulla tolk da se zaletim v njih :x :x :x
 
Uporabniški avatar
kdk
Uporabnik
 
Prispevkov: 920
Pridružen: So avg 10, 2002 2:55 pm

Napisal/-a kdk Pe okt 03, 2003 7:44 pm

Samo po pameti na cesti in čelado na glavo pa bo vse OK . BDW skuterji so mi vedno bili všeč.
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3298
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Pe okt 03, 2003 7:45 pm

kdk je napisal/-a:Samo po pameti na cesti in čelado na glavo pa bo vse OK . BDW skuterji so mi vedno bili všeč.

Čelada je skoz na glavi (pa še jakno sem si nabavu tak da sem kar vredu zavarovan)
 
Uporabniški avatar
Maverick
Novinec
 
Prispevkov: 402
Pridružen: Sr jan 22, 2003 4:09 pm
Kraj:

Napisal/-a Maverick Po okt 06, 2003 10:39 pm

Ej ful je hud, jest sem si ga tud želu pa ga pol nism dobu :( :cry:
Se dobro pelje, ane? :D


Ka bi jest to meu, ka bi jest to meu
 
Uporabniški avatar
kobreti
Uporabnik
 
Prispevkov: 1166
Pridružen: Če feb 06, 2003 3:33 pm
Kraj: MB

Napisal/-a kobreti To okt 07, 2003 9:06 am

Če si še kdaj kupim scooter si še sam tega...miljon %..!!!!!!! :-P
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3298
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren To okt 07, 2003 1:22 pm

Ja scooter se pelje zelo dobro (predvsem lega je super zaradi sredinskega amortizerja se ne posede kot drugi predvsem pri zaviranju saj bremze grabijo noro tako da če zaviraš do konca zgledaš nekako tako :shock: :shock: ) je cenejši kot drugi konkurenčni scooterji (aprilia gilera malaguti yamaha) edino rezerven dele je težko dobit v SLO.
Aja da se pohvalim oblikoval ga je isti designer kot ducati monster-ja :-P

Predelv še nima razen tega do so blokade zunaj ampak že zdaj potegne 90 (po števcu) realno ok 84 -85...čez zimo se bom lotu tuninga (nova auspuh je prvi na spisku sevda je odvisno od financ) Zaenkrat pa mam samo akrapovič nalepko na auspuhu :-P amapk za kake ki se ne spoznajo preveč je čist dovol za okol prnest, da maš res akrapoviča
 
Punto ABARTH
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1669
Pridružen: To avg 05, 2003 10:17 pm

Napisal/-a Punto ABARTH To okt 07, 2003 8:11 pm

Zlo lep ni kaj.Glede friziranja ti pa tko povem jst sm mel Aeroxa na njega sem zmetal denarja joj in joj imel sem 70ccm polini evolution, leovinchi resinanca, karbonski jermen, malossi dirkalna sklopka, polini variator, uplinjac je tudi bil zamenjaj da je imel vecji pretok goriva, potem so bile premenjane vse neke fedrce valcki,....lalalalala.... res motor je tko letel da kk nism mogu verjet od zacetka, mel je noro hude pospeske vendar se je ustavil pri 105-110km/h, vendar stevec je kazal polnih 120mk/h(realno smo zmerli z avtom) Samo to zacne cez cas vse skupi crkvat ker motor ni navajen takih obremenitev zato sem ga tudi kr hitr prodal.
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3298
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Sr okt 08, 2003 5:32 am

Ja sej...tega me je strah da bo pol vse skup crklno.
Tako bom verjetno menjal sam auspuh un gnar za 70ccm kit pa še vse kar paše zraven pa pršparal, da si bom čez nekaj cajta kupu pravi motor....ajaja kje je še to :roll:
 
Uporabniški avatar
lipnik[b]
Novinec
 
Prispevkov: 165
Pridružen: To nov 18, 2003 10:53 am
Kraj: Kašarija

Napisal/-a lipnik[b] To nov 18, 2003 1:07 pm

McLaren je napisal/-a:Ja sej...tega me je strah da bo pol vse skup crklno.
Tako bom verjetno menjal sam auspuh un gnar za 70ccm kit pa še vse kar paše zraven pa pršparal, da si bom čez nekaj cajta kupu pravi motor....ajaja kje je še to :roll:


Drgač je bol ko avspuh pametno prej cilinder menat.
Tut kar se tiče motorja je veliko bol zdravo zanj da das 70 not ... ce ze misls firzirat.

Evo pa se ene par mojh slikc 8)
Slika
Slika
s temu pa dirkam :twisted:
Slika
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
habbich
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1897
Pridružen: To jan 14, 2003 3:40 pm

Napisal/-a habbich To nov 18, 2003 4:29 pm

Za auspuh ti jest priporocam Malossi ta najhujso verzijo(okol 60K SIT, ne vem ze dolg nisem v tem), al pa naj ti lipnik naredi kopijo tega auspuha,ki je v bistvu se hujsa pa se cnej je(jest sem dal 35K SIT takrat). Stevec mi je zabilo tm nekje do 150km/h, realno pa je slo 125km/h. Mel sem pa Malossi MHR kit, sam sem ga potem zamenju z replico MHR, ker je blo z dirkalnim cilindrom prevec stroskov.
Replica MHR je dbest, motor ti bo spizdu k sneta sekira, pa se vzdrzevanja in s tem stroskov bo zelo malo.

PS: pa ne ene leovincije ipd. gor dajat-jajca!
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Clio el futura:)

Napisal/-a darkdog24 To nov 18, 2003 6:51 pm

Ja ta Dragster je meni eden najlepših skuterjev.Sam sem ga imel namen kupit ko so še bli časi za motor vendar ne 50 ampak 125ccm.Motor se mi zdi izredno nevsakdanji skratka paša za oči.Samo zdi se mi da imajo malo veliko ceno za toliko kubikov.
Želim ti srečno vožnjo.

darkdog
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Uporabniški avatar
eXtreme
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 722
Pridružen: So feb 15, 2003 9:22 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a eXtreme To nov 18, 2003 7:02 pm

glede 70cc kita. nevem, sam se nikoli nisem vozil s skuterjem in nemorem reci ce se splaca. lahko le recem, da ga ima sosolec na gilleri. vendar, ko sem jaz s svojo Cagivo Mito peljal za njim, mi je stevec po 1km da se mu je razvila koncna, kazal le borih 110kmh, pa se to mi je za najmanj 10kmh lagal. tako da :cry: je pa res da ima sedaj same tezave s scooterjem :) mozno da zaradi kita.
LP
Miha 8)
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3298
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren To nov 18, 2003 7:13 pm

Mah sej ne bom nič rihtal scoota.....sem nekak preračunal, da se ne splača......bom rajš malo močnejšo makino kupil......mah no......nekaj na dveh kolesih bo 100% ker drugače ne morem :wink:
 
Uporabniški avatar
eXtreme
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 722
Pridružen: So feb 15, 2003 9:22 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a eXtreme To nov 18, 2003 8:03 pm

he, pri 16ih Cagivo Mito z 23kw, ter v prometni 11kw, tako kot sem imel jaz :) to je pa nor motor, pa se legalno sem se vozil :) prav tako nisem imel niti ene tezave z njim, kljub temu da sem ga kupil 3 leta starega z 11k km (+????km), ter neznano zgodovino, od 2. lastnika. delal je kot urca, letel pa kot sneta sekira :) s 1. batom do 18k km... no ja, glede motorja imam same pohvale :twisted:
ga kar pogresam, a kaj, ko bom spomladi dopolnil 18let, in bom kupil avto 8)
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3298
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Sr nov 19, 2003 7:12 pm

Mah če bom kupu 125ccm bo Cagiva Mito al pa Honda NSR. Pa še to rabljeno.
 
Uporabniški avatar
cury
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: So maj 31, 2003 11:12 am

Napisal/-a cury Sr nov 19, 2003 8:04 pm

kva je fantje a se zna kdo kej po tazadnji s skuterjom vozt? jst mam aeroxa-biaggi pa sportn filtr pa vecjo dizo pa se peljem tud po 500metrov po zadnji v sede al pa v stoje- noge na zadnmu zicu. z biciklom 800 metrov s standard frckom pa 200metrov. lp
 
Uporabniški avatar
lipnik[b]
Novinec
 
Prispevkov: 165
Pridružen: To nov 18, 2003 10:53 am
Kraj: Kašarija

Napisal/-a lipnik[b] Če nov 20, 2003 5:59 am

cury je napisal/-a:kva je fantje a se zna kdo kej po tazadnji s skuterjom vozt? jst mam aeroxa-biaggi pa sportn filtr pa vecjo dizo pa se peljem tud po 500metrov po zadnji v sede al pa v stoje- noge na zadnmu zicu. z biciklom 800 metrov s standard frckom pa 200metrov. lp


:D evo konkurenca ... jes se pelem 2 km ... če pa mi najdeš ket kle v blizini k sm doma kaksno dalso ravnino se ti pa peljem še dle :P
Mam pa slikce ... loh si pa pogledaš tut filmčke k mam v podpisu naslov.
Evo drgac pa nekaj mojih slikc -->
Slika
Slika
Slika
tale je pa od enga frenda skutr :)
Slika


lp beno :wink:
Slika
Slika
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov