Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a a_sist To maj 05, 2015 11:12 am

Viden točno tle na racelandu. Zelo lep.
No escape from the mass mind rape...
 
Uporabniški avatar
pixie
Novinec
 
Prispevkov: 477
Pridružen: Po avg 30, 2010 7:54 pm
Kraj: Kärnten

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a pixie Sr maj 13, 2015 12:33 pm

kako pa kaj z cestno legalnostjo hachija? al bo to bolj track day vozilo
Freunde am fahren.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a pskoda Sr maj 13, 2015 12:48 pm

Ta avto ni za vsakodnevno uporabo, ker človek (vsaj jaz) bi zgubil živce, ker ko se je peljal čez ležeče policeje v BTC Ljubljana mimo CityPark-a je vijugal, kot bi bil malo ... oz zgledalo je prav čudno, otročje.
Lp
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a Locher Sr maj 13, 2015 12:59 pm

Ne razumem, zakaj imeti tak avto. Denarja gre verjetno kar nekaj, koristi od vsega pa (verjetno) ni. Vzdihovanje mimoidočih mlečnozobcev verjetno ne predstavlja dodane vrednosti.

Pričakoval bi, da človek raje proda in kupi boljši, dražji avto, ki že v originalu zadovoljuje potrebe lastnika.
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a grega983 Sr maj 13, 2015 1:42 pm

Japajade.

Verjetno si na napačnem forumu, ker tule bi se naj šlo za pleh, kjer pa ni racionalnosti. Možakar je imel željo, pogoje in razpoložljive finance, jermenica pa mu ravno dovolj opleta, da ne razmišlja črno/belo.

Je lepo videti take projekte :D
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a Locher Sr maj 13, 2015 2:16 pm

grega983 je napisal/-a:Japajade.

Verjetno si na napačnem forumu, ker tule bi se naj šlo za pleh, kjer pa ni racionalnosti. Možakar je imel željo, pogoje in razpoložljive finance, jermenica pa mu ravno dovolj opleta, da ne razmišlja črno/belo.

Je lepo videti take projekte :D


Morda pri "plehu" res ni racionalnosti, morda. Čeprav pri "plehu" verjetno ni nič drugače kot pri drugih dobrinah, kar se tega tiče.
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a grega983 Sr maj 13, 2015 2:22 pm

Da ti povem po domače - očitno nimaš posluha za take projekte če se sprašuješ o smiselnosti takega lastništva.

Tudi moja malenkost ima v in okoli garaže 4 avte in ja, za ta denar bi lahko kupil stanovanje/ nov avto/ fensi potovanje po svetu. Ampak zakaj pa bi ? Eni smo pač malo iracionalni pri plehu.
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a Locher Sr maj 13, 2015 2:27 pm

grega983 je napisal/-a:Da ti povem po domače - očitno nimaš posluha za take projekte če se sprašuješ o smiselnosti takega lastništva.

Tudi moja malenkost ima v in okoli garaže 4 avte in ja, za ta denar bi lahko kupil stanovanje/ nov avto/ fensi potovanje po svetu. Ampak zakaj pa bi ? Eni smo pač malo iracionalni pri plehu.


Nimam posluha je preveč težek pojem. Pač zanimam me, zakaj ne bi raje za ves vloženi denar kupil dražji, boljši avto v vrednosti avta + vseh vložkov, kaj so argumenti za.
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a grega983 Sr maj 13, 2015 2:30 pm

Kontra vprašanje - Zakaj pa ne ?

Zakaj ima mož take projekte ti bo sam odgovoril. Če se mu bo dalo.
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1636
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a Cefizelj Sr maj 13, 2015 2:32 pm

Sicer bo avtor sam povedal zakaj ampak verjetno ga tisti drugi avti ne ganejo. Na mojem osebnem seznamu želja tudi ni določenih znamk in avtomobilov, ki bi si jih morda lahko privoščil pa me preprosto ne privlačijo. Pa tudi taki smo da radi skor prčkarimo po avtih in jih dodelujemo in se kaj kmalu naveličamo avta, ki mu ni več kaj dodati. Racionalno ni... je pa zabavno :)
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a Locher Sr maj 13, 2015 2:35 pm

Cefizelj je napisal/-a:Sicer bo avtor sam povedal zakaj ampak verjetno ga tisti drugi avti ne ganejo. Na mojem osebnem seznamu želja tudi ni določenih znamk in avtomobilov, ki bi si jih morda lahko privoščil pa me preprosto ne privlačijo. Pa tudi taki smo da radi skor prčkarimo po avtih in jih dodelujemo in se kaj kmalu naveličamo avta, ki mu ni več kaj dodati. Racionalno ni... je pa zabavno :)


OK, hobi torej. Ko človek opazuje rezultate svojega dela :) .
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a INFINITI Sr maj 13, 2015 4:45 pm

Locher je napisal/-a:
grega983 je napisal/-a:Da ti povem po domače - očitno nimaš posluha za take projekte če se sprašuješ o smiselnosti takega lastništva.

Tudi moja malenkost ima v in okoli garaže 4 avte in ja, za ta denar bi lahko kupil stanovanje/ nov avto/ fensi potovanje po svetu. Ampak zakaj pa bi ? Eni smo pač malo iracionalni pri plehu.


Nimam posluha je preveč težek pojem. Pač zanimam me, zakaj ne bi raje za ves vloženi denar kupil dražji, boljši avto v vrednosti avta + vseh vložkov, kaj so argumenti za.


Ja in kaj je to zate "dražji, boljši" avto? -Sej pri temu avtomobilu je čisto jasno komu in čemu je namenjen in kje so njegove neizpodbitne kvalitete. Poleg tega je ta Toyota kot ustvarjena za indivualizacijo in jasno da si bo sestavil avto kot ga želi in je sposoben imeti - že aftermarket je ogromen zanj. Pa sigurno ga ne rihta za "Mlečnozobce" temveč za svojo dušo in užitek, ko ga vidi pred bajto in ko se vsede vanj, tako da pohvalno - kar naj uživa v temu.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
CupraR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4634
Pridružen: Ne sep 08, 2002 11:20 am
Kraj: Ljubljana

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a CupraR Pe maj 15, 2015 7:07 pm

pskoda je napisal/-a:Ta avto ni za vsakodnevno uporabo, ker človek (vsaj jaz) bi zgubil živce, ker ko se je peljal čez ležeče policeje v BTC Ljubljana mimo CityPark-a je vijugal, kot bi bil malo ... oz zgledalo je prav čudno, otročje.


Zgleda veš več kot jaz o vsakodnevni uporabnosti tega avta. :mrgreen: Bp je za vsak dan, ja na robnik ne morš, kot da je to dovoljeno :roll: čez kake glupo visoke ležeče morš res it bolj počas oz mal počez diagonalno če se ti ne da bremzat Big f. deal :lol:

Prejšna Civic drvarnca jebla še bolj v podn :mrgreen:
Zadnjič spremenil CupraR, dne Pe maj 15, 2015 7:19 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
CupraR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4634
Pridružen: Ne sep 08, 2002 11:20 am
Kraj: Ljubljana

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a CupraR Pe maj 15, 2015 7:09 pm

pixie je napisal/-a:kako pa kaj z cestno legalnostjo hachija? al bo to bolj track day vozilo


Osnovni plan je track day oz se začet vozt po pisti itd. Do naslednje pomladi zamenjam blatnike, zadnje boke in da bo tudi vizualno ok. Damo še en hud livery gor in bo top :D

Je pa plan čez čas dobit papirje kot starodobno predelano vozilo, bomo vidl. Za na ceso itak ni. Gokart je bolj udobn :lol:
 
Uporabniški avatar
CupraR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4634
Pridružen: Ne sep 08, 2002 11:20 am
Kraj: Ljubljana

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a CupraR Pe maj 15, 2015 7:17 pm

Locher je napisal/-a:
grega983 je napisal/-a:Da ti povem po domače - očitno nimaš posluha za take projekte če se sprašuješ o smiselnosti takega lastništva.

Tudi moja malenkost ima v in okoli garaže 4 avte in ja, za ta denar bi lahko kupil stanovanje/ nov avto/ fensi potovanje po svetu. Ampak zakaj pa bi ? Eni smo pač malo iracionalni pri plehu.


Nimam posluha je preveč težek pojem. Pač zanimam me, zakaj ne bi raje za ves vloženi denar kupil dražji, boljši avto v vrednosti avta + vseh vložkov, kaj so argumenti za.


Mah strošek ni niti v rangu enga Golfa GTI. Al pa lih tm. Vsen ni malo, po drugi strani pa vemo kolk razni Caymani, Z370 Audi RS, M-i, STi stanejo. Rabljeno ni problem vzet, sam j. dat ves kes za vzdrzevanje in registracijo itd. Plus oz kaj nej dam 48% davka drzavi da si enga GTRa prpelem. :lol:

Tak avto je "pocen" za vzdrzevat, ole menas na 15t km, to je to.. Gume so 500 komplet itd..

Mam tut Cupro doma, bliz 300ps, itak tist gre po AC pa lahk povem da pr uzitku v voznji in med ovinki je skret tist avto..pa mi je bil prej top k sm mel še Civica :D

Ja vizualno avto izstopa, sam ni moj namen da ga folk gleda in si ego dvigujem, ker mi gre še na k, ampak mam avto čist za svoj gušt.

Vozi se res bolano, manjko konjev tudi še rešmo čez čas :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a BoneS Pe maj 15, 2015 7:49 pm

CupraR je napisal/-a:
Locher je napisal/-a:
grega983 je napisal/-a:Da ti povem po domače - očitno nimaš posluha za take projekte če se sprašuješ o smiselnosti takega lastništva.

Tudi moja malenkost ima v in okoli garaže 4 avte in ja, za ta denar bi lahko kupil stanovanje/ nov avto/ fensi potovanje po svetu. Ampak zakaj pa bi ? Eni smo pač malo iracionalni pri plehu.


Nimam posluha je preveč težek pojem. Pač zanimam me, zakaj ne bi raje za ves vloženi denar kupil dražji, boljši avto v vrednosti avta + vseh vložkov, kaj so argumenti za.


Mah strošek ni niti v rangu enga Golfa GTI. Al pa lih tm. Vsen ni malo, po drugi strani pa vemo kolk razni Caymani, Z370 Audi RS, M-i, STi stanejo. Rabljeno ni problem vzet, sam j. dat ves kes za vzdrzevanje in registracijo itd. Plus oz kaj nej dam 48% davka drzavi da si enga GTRa prpelem. :lol:

Tak avto je "pocen" za vzdrzevat, ole menas na 15t km, to je to.. Gume so 500 komplet itd..

Mam tut Cupro doma, bliz 300ps, itak tist gre po AC pa lahk povem da pr uzitku v voznji in med ovinki je skret tist avto..pa mi je bil prej top k sm mel še Civica :D

Ja vizualno avto izstopa, sam ni moj namen da ga folk gleda in si ego dvigujem, ker mi gre še na k, ampak mam avto čist za svoj gušt.

Vozi se res bolano, manjko konjev tudi še rešmo čez čas :mrgreen:


Dej gor kako sliko Cupre :twisted: :twisted: :twisted:
Slika
 
Uporabniški avatar
CupraR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4634
Pridružen: Ne sep 08, 2002 11:20 am
Kraj: Ljubljana

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a CupraR So maj 16, 2015 12:43 pm

Sej mislm da je gor v eni moji stari temi. Vizualno nč posebnga, stock 2008 crne felge :D sleeper z ABT čipom :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re:

Napisal/-a Falco_ So maj 16, 2015 4:05 pm

CupraR je napisal/-a:Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
When life speeds by... downshift.
 
Dj Big
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 787
Pridružen: Če apr 02, 2009 6:52 pm
Kraj: LJ-Polje

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a Dj Big Po jun 01, 2015 11:10 pm

Danes sem te videl v siski 8)
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: Project 86: GT+AE

Napisal/-a tr00per To jun 02, 2015 4:33 pm

CupraR je napisal/-a:
Locher je napisal/-a:
grega983 je napisal/-a:Da ti povem po domače - očitno nimaš posluha za take projekte če se sprašuješ o smiselnosti takega lastništva.

Tudi moja malenkost ima v in okoli garaže 4 avte in ja, za ta denar bi lahko kupil stanovanje/ nov avto/ fensi potovanje po svetu. Ampak zakaj pa bi ? Eni smo pač malo iracionalni pri plehu.


Nimam posluha je preveč težek pojem. Pač zanimam me, zakaj ne bi raje za ves vloženi denar kupil dražji, boljši avto v vrednosti avta + vseh vložkov, kaj so argumenti za.


Mah strošek ni niti v rangu enga Golfa GTI. Al pa lih tm. Vsen ni malo, po drugi strani pa vemo kolk razni Caymani, Z370 Audi RS, M-i, STi stanejo. Rabljeno ni problem vzet, sam j. dat ves kes za vzdrzevanje in registracijo itd. Plus oz kaj nej dam 48% davka drzavi da si enga GTRa prpelem. :lol:

Tak avto je "pocen" za vzdrzevat, ole menas na 15t km, to je to.. Gume so 500 komplet itd..

Mam tut Cupro doma, bliz 300ps, itak tist gre po AC pa lahk povem da pr uzitku v voznji in med ovinki je skret tist avto..pa mi je bil prej top k sm mel še Civica :D

Ja vizualno avto izstopa, sam ni moj namen da ga folk gleda in si ego dvigujem, ker mi gre še na k, ampak mam avto čist za svoj gušt.

Vozi se res bolano, manjko konjev tudi še rešmo čez čas :mrgreen:


to je to, taprav petrolhead odnos! sicer pa, me prav zanima, kak bo ae, ko dobi še omenjeno pleharijo :)
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov