pernat_b je napisal/-a:Vglavnem kolega ima Peugeot 1.6 in bi rad dal gor športni izpuh. In ti se začne dilema neve katerega? V mislih imamo Devito, powerful, remus.... sedaj pripravljen je odšete 100.000sit In da bi pridobil ene 5-6km, a če se odstrani katalizator se kaj pridobi? In a je potrebno menjat vse cevi al samo lonec?
lp
pugi405 je napisal/-a:pernat_b je napisal/-a:Vglavnem kolega ima Peugeot 1.6 in bi rad dal gor športni izpuh. In ti se začne dilema neve katerega? V mislih imamo Devito, powerful, remus.... sedaj pripravljen je odšete 100.000sit In da bi pridobil ene 5-6km, a če se odstrani katalizator se kaj pridobi? In a je potrebno menjat vse cevi al samo lonec?
lp
Ojej... mal podhranjen je tale 406.... 88 PS... S 100.000 SIT naj naredi kak poseg na motorju ne pa na izpuhu...
pernat_b je napisal/-a:pugi405 je napisal/-a:pernat_b je napisal/-a:Vglavnem kolega ima Peugeot 1.6 in bi rad dal gor športni izpuh. In ti se začne dilema neve katerega? V mislih imamo Devito, powerful, remus.... sedaj pripravljen je odšete 100.000sit In da bi pridobil ene 5-6km, a če se odstrani katalizator se kaj pridobi? In a je potrebno menjat vse cevi al samo lonec?
lp
Ojej... mal podhranjen je tale 406.... 88 PS... S 100.000 SIT naj naredi kak poseg na motorju ne pa na izpuhu...
Kakšen poseg pa misliš? da se bi najbolj splačalo vložit teh 100k
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov