Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
memen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po apr 13, 2015 2:20 pm

Športni izpuh po naročilu

Napisal/-a memen Po apr 13, 2015 2:25 pm

Zanima me če kdo pozna kakšnega ki se ubada z športnim izpuhom od izpušnih kolektorjev do lonca in da naredi čimbolj tišjega. Gledal sem ze byfabian ampak nimam facebooka tako da jebiga strani pa tud nima, dr izpuh pa je predaleč od Kranja. Ni važno ali so visoke ali majhne cene samo če se da še koga drugega dobit.
 
Uporabniški avatar
bedolin
Novinec
 
Prispevkov: 133
Pridružen: Sr feb 01, 2012 3:16 pm

Re: Športni izpuh po naročilu

Napisal/-a bedolin Po apr 13, 2015 4:46 pm

dr. izpuh, Lastovčić
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Športni izpuh po naročilu

Napisal/-a tristan01 To apr 14, 2015 10:20 am

memen je napisal/-a:Zanima me če kdo pozna kakšnega ki se ubada z športnim izpuhom od izpušnih kolektorjev do lonca in da naredi čimbolj tišjega. Gledal sem ze byfabian ampak nimam facebooka tako da jebiga strani pa tud nima, dr izpuh pa je predaleč od Kranja. Ni važno ali so visoke ali majhne cene samo če se da še koga drugega dobit.


Če bi rad dobro zadevo se odpravi k Akrapoviču, boš vsaj dobil tudi ustrezno papriologijo za homologacijo.

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Športni izpuh po naročilu

Napisal/-a Fnatic Ne maj 31, 2015 5:56 pm

Ce cena ni vazna, potem tudi ni vazno, iz kje je. Dr.Izuph je odlicen za to. Akrapovic, kot je rekel tristan, bo pa v nulo ampak bo tudi cena temu primerna..
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam
 
Uporabniški avatar
pixie
Novinec
 
Prispevkov: 477
Pridružen: Po avg 30, 2010 7:54 pm
Kraj: Kärnten

Re: Športni izpuh po naročilu

Napisal/-a pixie Po jun 01, 2015 8:07 am

SI bom še jaz malo izposodil temo :)
KAko pa je z homologacijo teh izpuhov? V mislih imam predvsem czstom izpuhe od Dr. Izpuha
Freunde am fahren.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Športni izpuh po naročilu

Napisal/-a Fnatic Sr jun 03, 2015 2:35 pm

To je pa najbolje, da kar direktno njih vprašaš.
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Športni izpuh po naročilu

Napisal/-a adis So jun 06, 2015 6:16 pm

ena od opcij za športni izpuh, če denar ni problem je GTHaus Maistercshaft... NORO BOLAN ZVOK :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Športni izpuh po naročilu

Napisal/-a tristan01 Po jun 08, 2015 7:41 am

pixie je napisal/-a:SI bom še jaz malo izposodil temo :)
KAko pa je z homologacijo teh izpuhov? V mislih imam predvsem czstom izpuhe od Dr. Izpuha


Custom izpuhi so ponavadi brez ustrezne papirologije, ker je to za izvajalca enostavno predrago. Narediti vse postopke za homologiacijo, potem pa prodati kos ali dva pač ni rentabilno, saj bi vsi športen izpuh za drobiž.

Tako ti ostane le velika invseticija v nakup priznanega izdelka ali pa igranje z usodo (beri slej kot prej se bo kakšen policist obregnil ob izpuh in sledi lahko izredni tehnični pregled...).

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 42 gostov