Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
Uporabniški avatar
dejvi
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Po avg 30, 2004 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Nakup kompleta športnih zavor

Napisal/-a dejvi To maj 19, 2015 8:54 am

Pozdravljeni!

Rabim pomoč. Odločam se za nakup novega kompleta diskov + oblog. Imam A4 1,9 tdi, čipan na 160 KS. Trenutno imam zadaj stock, spredaj pa Zimmermann luknjaste diske 288 mm + EBC red stuff. Opažam, da ne grabijo več zadovoljivo, kajti na prednjih diskih je tudi neenakomerna obraba - pojavili so se utori. Ker je že kar nekaj časa odkar sem menjaval bremze, bi sedaj moral dejansko v nov nakup. Tukaj vas prosim za pomoč, kaj konkretno iz športnega sveta se da dobiti da je dovolj kvalitetno in da tudi lepo izgleda oziroma kakšne so vaše izkušnje iz prakse? Jaz s svojim kompletom nikakor nisem bil zadovoljen - ne vem ali so mi šlampasto zmontirali ali kaj, ampak dejansko mi že od začetka tole ne funkcionira dobro. Ker sicer nimam nobenih težav z avtom, bi seveda investiral nekaj več kot pa v navadne zavore...

Imam tudi vprašanje glede zavornih čeljusti. Predvsem tudi iz lepotnega vidika so mi všeč recimo takšne: http://www.rsrmotorsport.com/slo/izdelk ... -celjusti/ Verjetno pa ubija cena...

Kaj mi lahko priporočate od tega?
Hvala.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Nakup kompleta športnih zavor

Napisal/-a Fnatic So maj 30, 2015 5:43 pm

Jaz vem samo za ocetovega bmw x5 m, da ima brembotove in je zelo navdusen. Ko sem ga jaz testiral, pa sem bil tudi neverjetno presenecen, kako kvalitetne so. Je pa cena seveda ubijalska. En komplet drazji kot moj cel avto:) sem pa tudi jaz menjal na accentu zavore za Luigijeve sportne in se konkretno pozna. Tezko primerjat oba avtomobila s tvojim ampak je tako, cena je odvisna od kvalitete..ti se moras pa odlocit kako in kaj. Moj mehanik mi je lwpo rekel, najprej zavore, potem vse ostalo:)
Ba-dum tssssssss =P
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Nakup kompleta športnih zavor

Napisal/-a čare So maj 30, 2015 6:17 pm

Čemu bi na takem avtu sploh rabip neke "športne" zavore,če original odlično opravlja svojo nalogo?
 
Uporabniški avatar
NoF3ar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 569
Pridružen: Sr avg 03, 2011 11:10 am
Kraj: Maribor

Re: Nakup kompleta športnih zavor

Napisal/-a NoF3ar So maj 30, 2015 6:20 pm

Kaj takšnega če dopuščajo €€ :-P

http://www.ebay.co.uk/itm/V-Maxx-Front- ... 4ac16b84de
 
Uporabniški avatar
dejvi
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Po avg 30, 2004 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nakup kompleta športnih zavor

Napisal/-a dejvi Če jun 18, 2015 10:53 am

čare je napisal/-a:Čemu bi na takem avtu sploh rabip neke "športne" zavore,če original odlično opravlja svojo nalogo?


Avto naredijo lepši. Styling pač...
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov