Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
vezuv
Novinec
 
Prispevkov: 113
Pridružen: To nov 16, 2010 1:57 pm

Gewinde TA TEHNIKS ali VOGTLAND

Napisal/-a vezuv Če jul 30, 2015 3:02 pm

Lp. No ker so mi nedolgo nazaj ukradli oz. totalno pokradli golfa sm bil primoran kupiti sam sebi novo igraco. Kupil sem si AUDI S6 letnik 2002. Na vseh dosedanjih vozilih sm imel gewinde. Z vsemi sem imel dobre izkusnje. zdaj bi rad spustil tudi ta stroj v poden. sm ze pregledal vse clanke v zvezi z TA TEHNIKS gewindami,vendar so vsi starejsi vec kot leto dni. Zanima me kake so kvalitete in koliko kj zdrzijo. Cena je 320 eurov za moj avto. Gledam pa tudi Vogtland gewinde ki pa stanejo 700 eurov za moj avto. Kvaliteta je najbrz bolja od TA TEHNIKSA. Prosim ce mi lahko pomagate z nasveti za lazjo odlocitev.
Hvala in Lp Andrej
 
Uporabniški avatar
whitee
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Gewinde TA TEHNIKS ali VOGTLAND

Napisal/-a whitee Če jul 30, 2015 4:43 pm

Ta technix so v spodnjem cenovnem rangu, tudi kar se kvalitete tiče, Vogtland so nekje v sredini. Ne rečem, da so slabe Ta technix, še več, za svojo ceno super zadeva. Predvsem se gre tukaj za kvaliteto vožnje, kjer pa nastopiš ti, kot uporabnik. Odvisno ali ti je všeč malo več nabijanja in poskakovanja, potem lahko kamot vzameš Ta technix.
Sam pa ti priporočam, da če že imaš S6, da vzameš Vogtland, oz. še kaj boljšega npr. H&R, Eibach... Drugo je, če bi imel navadno A6, za S6 bi pa jaz vsekakor na tvojem mestu pogledal za gewindami v cenovnem rangu 700€+.

LP
 
Uporabniški avatar
opelboy
Novinec
 
Prispevkov: 234
Pridružen: Pe maj 04, 2007 9:44 pm
Kraj: Stopc da hills

Re: Gewinde TA TEHNIKS ali VOGTLAND

Napisal/-a opelboy So avg 01, 2015 12:34 pm

Na S6-ko bi ti tlačil "kitajske" gewinde za 300€? :roll:
Poleg gum in zavor je podvozje najbolj pomembna stvar, ki te drži/ne drži na cesti. Tako da, če se z avtom voziš bi ti predlagal da gledaš znamke z malo več renomeja (post zgoraj). Če rabiš da avto le izgleda lepo na FB slikah potem so TA gewinde vrh. In Saylun gume.
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Gewinde TA TEHNIKS ali VOGTLAND

Napisal/-a pinny So avg 01, 2015 4:16 pm

Če že maš avto, potem ga imej še naprej. Imam Fiat Bravota 2008, in ga zadnjih 5 let vozim z Vogtland gewindami- vse bp.
 
vezuv
Novinec
 
Prispevkov: 113
Pridružen: To nov 16, 2010 1:57 pm

Re: Gewinde TA TEHNIKS ali VOGTLAND

Napisal/-a vezuv Ne avg 02, 2015 5:11 pm

Lp. Ok TA TEHNIKS sm odkrizal. Nj povem,da mam za gewinde na razpolago do nekje 800 eurov. Avto je za vsakodnevno uporabo. Dobil sm ponudbo za VOGTLAND gewinde. Po katalogu so 755 eurov pa nekej centov. Prodajalec pa mi je spustil ceno na 630 eurov. Mal mi je cudno ampak a je mozno da lahko tako spusti ceno. Gledal sm tudi ponudbo v Mat Sportu pa se mi zdi,da so cene mogoce prevec navite. Bom pa sel se pogledat k Fazerju.
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Gewinde TA TEHNIKS ali VOGTLAND

Napisal/-a pinny Ne avg 02, 2015 5:20 pm

Jaz sem svoje kupu v Kranju pri Technoracing, tam se da fajn zment, sploh z pjebom.
 
Uporabniški avatar
IgorMM
Novinec
 
Prispevkov: 301
Pridružen: To nov 09, 2004 3:21 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Gewinde TA TEHNIKS ali VOGTLAND

Napisal/-a IgorMM Sr avg 05, 2015 3:21 pm

če naročiš pri prodaja@css-tuning.com
pridejo vogtland gewinde za tvoje vozilo nekje 620€ z gratis montažo če želiš, ter potrdilom o strokovni vgradnji za homoligacijo ;)
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov