Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
orangen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne nov 24, 2002 7:29 pm

Re: Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a orangen Sr jan 08, 2003 9:39 am

Freshvictim pravi:
Ja bom poslal, vse, sam da modela najdem pa da ga vprasam ker ne vem na pamet in bi govoril cist v brez veze, ti bom napisal NI BLEMA!

Sepravi rabis: CEno...
Lokacijo...
Tel st.....


Super! Mam še eno vprašanje. Kje se dobijo tele slikice, ki jih mate na dnu vaših sporočil?
 
Vesi
Novinec
 
Prispevkov: 148
Pridružen: Ne dec 29, 2002 2:26 pm

Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a Vesi Sr jan 08, 2003 3:21 pm

Na kolk konjev pa se s to rečjo da spravit Clia 1,5 dci?
Zdej ma 80.
 
orangen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne nov 24, 2002 7:29 pm

Re: Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a orangen Sr jan 08, 2003 5:12 pm

Vesi pravi:
Na kolk konjev pa se s to rečjo da spravit Clia 1,5 dci?
Zdej ma 80.


Clio ma potem okoli 100 KM, najbolj pomembno pa je, da ma okoli 225-230 Nm navora (prej 185 Nm), kar pomeni pospeške okoli 10 s do 100. V klanec pa te potem celo 1.6 16V ne sledi več.
 
Uporabniški avatar
matcho
Uporabnik
 
Prispevkov: 1019
Pridružen: Če jan 09, 2003 7:25 pm

Re: Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a matcho So jan 11, 2003 2:56 pm

Freshvictim pravi:
Ja bom poslal, vse, sam da modela najdem pa da ga vprasam ker ne vem na pamet in bi govoril cist v brez veze, ti bom napisal NI BLEMA!

Sepravi rabis: CEno...
Lokacijo...
Tel st.....

Servus! Jaz bi te še prosim če bi mi lahko posredoval malo več informacij glede tega tuningboxa ker se mi zdi stvar zelo zanimiva!Proso bi če mi poveš kje in pa za koliko ga lahko dobim pri nas (v SLO)! Ajde, čao
Slika
 
Uporabniški avatar
matcho
Uporabnik
 
Prispevkov: 1019
Pridružen: Če jan 09, 2003 7:25 pm

Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a matcho Pe jan 17, 2003 10:53 pm

orangen pravi:
Zdravo!

Me zanima ena stvar! Na netu sem na naslovu www.tuningbox.com zasledil da fantje ponujajo tako imenovani tuning box za povečanje zmogljivosti dizlov. Gre za modulator krmiljenja vbrizga goriva, deluje pa tako, da ga priklopiš med čip in ventile za vbrizg. In ma vaš dizel 25 % navora in moči več. Glavni štos naj bi bil v tem, da ne gre za preprogramiranje da se nikjer na vidi da je bil instaliran, pa da ga lahko v petih minutah not in ven dobiš.

A ma do izkušnje s tovrstnimi tuning "škatlicami"

Cena za Clio 1.5 dCi 80 KM je 500 EUR.

LP

Servus! V salomoncu sem zasledil oglas da jih vstavljajo tudi pri nas in sicer se cena začne nekje pri 49.000 in dalje - odvisno za kaki avto gre!
Probaj
Slika
 
orangen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne nov 24, 2002 7:29 pm

Re: Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a orangen Po jan 20, 2003 8:02 pm

matcho pravi:
orangen pravi:
Zdravo!

Me zanima ena stvar! Na netu sem na naslovu www.tuningbox.com zasledil da fantje ponujajo tako imenovani tuning box za povečanje zmogljivosti dizlov. Gre za modulator krmiljenja vbrizga goriva, deluje pa tako, da ga priklopiš med čip in ventile za vbrizg. In ma vaš dizel 25 % navora in moči več. Glavni štos naj bi bil v tem, da ne gre za preprogramiranje da se nikjer na vidi da je bil instaliran, pa da ga lahko v petih minutah not in ven dobiš.

A ma do izkušnje s tovrstnimi tuning "škatlicami"

Cena za Clio 1.5 dCi 80 KM je 500 EUR.

LP

Servus! V salomoncu sem zasledil oglas da jih vstavljajo tudi pri nas in sicer se cena začne nekje pri 49.000 in dalje - odvisno za kaki avto gre!
Probaj



A mi lahko priskrbiš telefonsko?

Sem se že dvakrat neuspešno prijavu na salomonca, pa mi je dva žetona za prijavo požrlo!!!

HVALA
 
Uporabniški avatar
matcho
Uporabnik
 
Prispevkov: 1019
Pridružen: Če jan 09, 2003 7:25 pm

Re: Re: Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a matcho Po jan 20, 2003 8:52 pm

orangen pravi:
matcho pravi:
orangen pravi:
Zdravo!

Me zanima ena stvar! Na netu sem na naslovu www.tuningbox.com zasledil da fantje ponujajo tako imenovani tuning box za povečanje zmogljivosti dizlov. Gre za modulator krmiljenja vbrizga goriva, deluje pa tako, da ga priklopiš med čip in ventile za vbrizg. In ma vaš dizel 25 % navora in moči več. Glavni štos naj bi bil v tem, da ne gre za preprogramiranje da se nikjer na vidi da je bil instaliran, pa da ga lahko v petih minutah not in ven dobiš.

A ma do izkušnje s tovrstnimi tuning "škatlicami"

Cena za Clio 1.5 dCi 80 KM je 500 EUR.

LP

Servus! V salomoncu sem zasledil oglas da jih vstavljajo tudi pri nas in sicer se cena začne nekje pri 49.000 in dalje - odvisno za kaki avto gre!
Probaj



A mi lahko priskrbiš telefonsko?

Sem se že dvakrat neuspešno prijavu na salomonca, pa mi je dva žetona za prijavo požrlo!!!

HVALA

Bom probal čim hitreje ko bom lahko!
O kakšnih žetonih govoriš???
Slika
 
Uporabniški avatar
matcho
Uporabnik
 
Prispevkov: 1019
Pridružen: Če jan 09, 2003 7:25 pm

Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a matcho Če jan 23, 2003 6:25 pm

No da vam povem! Jaz sem danes to zadevo sporobal! Zadeva stane 49.000 SIT, dobit pa se jo da v Celju tam ko sem jaz danes bil!
Zadeva deluje odlično, res da sem jo samo sprobal ampak vedno bolj razmišljam, da bi jo vzel!
Sprobali pa smo jo tako, da je on iz mašine potegnil en kabel (še prej je dal neki nastavek na mašino) in potegnil kabel od mašine pa noter v kabino! Pol je seveda sledila vožnja in ko sva se pelala mi je med vožnjo vklapljal in izklapljal delovanje novega chipa! Jaz sem zadevo občutil kar fajn, največ pri pospeških, končna se v bistvu niti nena tako zelo spremeni je pa ziher večja! Ampak kar se pa tiče pospeškov pa je kar velika razlika.
Če koga več zanima o tej zadevi mi naj pošlje email!!!
Čao
Slika
 
jozze1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: To apr 30, 2002 12:33 pm

Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a jozze1 Pe jan 24, 2003 5:19 pm

Daj napisi kaj vec o tej zadevi
-firma
-za katere aute vse majo ali nabaviji
-naslov
 
Uporabniški avatar
matcho
Uporabnik
 
Prispevkov: 1019
Pridružen: Če jan 09, 2003 7:25 pm

Re: Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a matcho Pe jan 24, 2003 10:27 pm

jozze1 pravi:
Daj napisi kaj vec o tej zadevi
-firma
-za katere aute vse majo ali nabaviji
-naslov

To se da dobit za skoraj vse avte in pri vseh je cena tu okrog 49.000 +/- 5000 SIT! Samo najboljše je če vstavis chip v dizla (po možnosti v turbo dizla)!
Ti chipi so vsi večinoma iz Nemčije (skoraj vsi pridejo od tam vključno s tem) pa toti ko se bavi s tem mi je reko da se že 10 let ukvarja s tem!
To ni v bistvu nobena firma, ki vgrajuje to noter, ampak se en sam doma bavi s tem! Pa še 5 letno garancijo ti da na elektroniko!
Če hočeš še kaj več izvedet mi pa pošlji email!
Slika
 
Uporabniški avatar
Duke
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: Če jan 30, 2003 5:48 pm

Re: Tuning box za dizle

Napisal/-a Duke Če jan 30, 2003 6:02 pm

Živjo!

Obstoja elektronika za praktično vse turbodiesle, ki jih najdeš na trgu. Spisek najdeš na www.kueberl.com
Stvar je profi izdelana. Priključuje se brez rezanja kablov, posega v elektroniko itd. Samo med konektorje vtakneš in če greš na servis, lahko tudi odstraniš.
Cena je EUR 635,00 z davkom plus poštnina ca. 12 EUR, pa carinski stroški itd. Zadeva preverjeno deluje. Turbodiesli so zelo hvaležna zadeva za tuning. Saj ti je jasno...dvigneš tlak v turbini, povečaš dotok goriva itd...pa je. Vprašanje samo koliko časa stvar diha :))

Tile Avstrijci sicer niso tople vode izumili, so pa zadevo toliko pedantno zastavili, da jim lastniki hudiziranih dieslov ne skačejo po glavi zaradi škode. Trdijo namreč, da so samo optimalno izkoristili, konstrukcijo motorja. No...vem za vgradnjo te elektronike v ML270, BMW 525, 530, GOLF TDI, MAZDA 6, C5 ....

Zdaj pa dobra novica. O zadevi lahko povprašaš na info@lindempa.si, dobavni rok je ca. en teden, pa še cena je po mojih informacijah nižja kot v Avstriji.

Čau
počas dobr pride
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 44 gostov