To je recimo od Movita komplet, Brembo ma recimo podobne komplete tut na serijskih modelih (Focus RS, Evo, Impreza). Če rečm iz glave pride takle komplet cca 2000 EUR oz več, za točno ceno upraš pr RSR-u. Seveda rabš še pare za 17 col-tako pozimi kot poleti.
Kolk pa kej zdrži zadeva: čeljust se itak ne obrabi, sami taki navrtani diski pa sploh niso tok dragi-disk kot disk, cca 100 EUR oz več, za komad. Čeljusti so drage in so tut bistvo zavornega sistema. Sej namen teh kompletov ni tok v krajši zavorni poti (dobr sigurn se kr konkretno pozna) ampak da lahk s takimi bremzami večkrat na polno zabremzaš in se ne pregrejejo tako hitro. Pejte enkat na mobikrog pa boste vidl da serijska zadeva v večini primerov še pol kroga ne zdrži
Matcho en predlog: glede na to da maš Audija bi se splačal kkšno "tovarniško" zadevo gor vršt. Recimo od S3 (sam nevem kaj ma za ene bremze). Ker recimo en primer: Leon CupraR ma serijsko 4-batne Brembote in če uzameš ta komplet kot rezervni del (cca 300000 sit-bi skor mogl pasat tut na A3) na servisu te pride sigurn cca 100000 ceneje kot da bi šel do enga prodajalca in tm uzel isti komplet.
Nu-NRG, pol pravš da se kr občutno pozna, kaj maš pa kej za ene ploščice gor. Tut sam mal razmišlam da bo treba še bremze mal zbolšat.