Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
Uporabniški avatar
Need_Power
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 611
Pridružen: Po dec 02, 2002 8:14 pm
Kraj: Lenart

Re: VW polo tunning

Napisal/-a Need_Power Sr jan 15, 2003 9:08 pm

A lahko kr tako daš katalizator dol? Ker not so baje neki senzorji, preko katerih dobi računalnik podatke in na podlagi teh podatkov pol dela mešanico. Je al ni tako?? Ker če ni potem nobenega problama, potem bom jaz dal kat. dol in ga bom namontiral samo pred tehničnim pregledom. Najprej bom profitiral na moči, potem pa še mi nebo potrebno vsake 70.000 km novega kat. kupovat (tolko je baje povprečna življenska doba katalizatorja).
Razmišljam pravilno ali sem v zmoti?

TNX za odgovore


Ajde
Slika
 
Uporabniški avatar
donCapeli
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe jan 03, 2003 11:40 am
Kraj: obala

Re: Re: VW polo tunning

Napisal/-a donCapeli Sr jan 15, 2003 10:51 pm

Need_Power pravi:
A lahko kr tako daš katalizator dol? Ker not so baje neki senzorji, preko katerih dobi računalnik podatke in na podlagi teh podatkov pol dela mešanico. Je al ni tako?? Ker če ni potem nobenega problama, potem bom jaz dal kat. dol in ga bom namontiral samo pred tehničnim pregledom. Najprej bom profitiral na moči, potem pa še mi nebo potrebno vsake 70.000 km novega kat. kupovat (tolko je baje povprečna življenska doba katalizatorja).
Razmišljam pravilno ali sem v zmoti?

sicer imaš malo zblojene pojme kako dela katalizator, ampak BISTVO si zadel :
dal kat. dol in ga bom namontiral samo pred tehničnim pregledom
pa tisto za tem stavkom je precej podobno resnici.
:D
Ko pogledaš v ogledalce, vidiš mene, ki za tabo vozim 8)
Slika
 
Uporabniški avatar
Need_Power
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 611
Pridružen: Po dec 02, 2002 8:14 pm
Kraj: Lenart

Re: VW polo tunning

Napisal/-a Need_Power Če jan 16, 2003 12:20 pm

Torej potem nebo nič narobe, če dam dol katalizator? Npr. se mi nebo potem poraba npr. full povečala, tako kot se to dogaja na Puntotih, ki imajo pokvarjeno lambda sondo?


Ajde
Slika
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 46 gostov