Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a Sale Ne feb 02, 2003 7:00 pm

Mislim, da je čas, da postavimo določena pravila - zaenkrat vsaj v tej rubriki, kjer si bom kot moderator dovolil, da vas malo bolj morim :D ;). Skratka gre za to, da bomo lepo določili pravila glede pripenjanja slik v posameznih debatah:

- vsak uporabnik lahko v določeni debati pripne do 5 slik, za ostale slike, ki bi jih rad delil z ostalimi, pa naj navede linke (povezave)

- slike naj ne bodo prevelikih dimenzij, ker se s tem zmanjšuje preglednost in uporabnost foruma

- Pri podajanju predmeta nove debate, ki jo odpirate bodite čimbolj specifični in po možnost pišite na način, ki bo pregleden (brez Caps Lock-a, raznih znakov, itd.)

- Če podajate citat, naj ta citat ne vsebuje slik, ker se vsebina samo nepotrebno in nepregledno kopiči

- Ne pretiravajte z velikostjo podpisa

Ob neupoštevanju zgornjih pravil, se bo zgodilo le to, da si bom vzel pravico popravit vaš post. Hvala za razumevanje ;).

Če se bom (demokratično :D :D) odločil še za kakšna pravila vam jih seveda sporočim v tem topicu.

**zadnjo 2 alineji dodal BiMMER**



[Sporočilo uredil/a BiMMER na dan 02.02.2003 ob 23:13 GMT]
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a MGsax Ne feb 02, 2003 7:04 pm

4Sale pravi:
Mislim, da je čas, da postavimo določena pravila - zaenkrat vsaj v tej rubriki, kjer si bom kot moderator dovolil, da vas malo bolj morim :D ;). Skratka gre za to, da bomo lepo določili pravila glede pripenjanja slik v posameznih debatah:

- vsak uporabnik lahko v določeni debati pripne do 5 slik, za ostale slike, ki bi jih rad delil z ostalimi, pa naj navede linke (povezave)

- slike naj ne bodo prevelikih dimenzij, ker se s tem zmanjšuje preglednost in uporabnost foruma

- Pri podajanju predmeta nove debate, ki jo odpirate bodite čimbolj specifični in po možnost pišite na način, ki bo pregleden (brez Caps Lock-a, raznih znakov, itd.)

Ob neupoštevanju zgornjih pravil, se bo zgodilo le to, da si bom vzel pravico popravit vaš post. Hvala za razumevanje ;).

Če se bom (demokratično :D :D) odločil še za kakšna pravila vam jih seveda sporočim v tem topicu.



o nekdo je pa strog postal ;)

glede slik se popolnoma strinjam, ker je pol res nepregledno!
ma saj je razen preveč kosov slik blo do sedaj vse OK. :D:D:D:D:D:D
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a Sale Ne feb 02, 2003 7:08 pm

Hehehe, ah strog pa že ne - jst sem ful tko na izi človeček, pa še pacifist povrhu :D :D :D. Mah, sej v bistvu je vse to samo zaradi preglednosti. Morate priznat, da smo se zadnje čase že kar matral z vsemi temi slikami. Upam, da bo tko malo lažje s temi pravili - če pa ne bo šlo, si bomo pa kaj drugega spomnili ;) ;).
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
kdk
Uporabnik
 
Prispevkov: 920
Pridružen: So avg 10, 2002 2:55 pm

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a kdk Ne feb 02, 2003 7:08 pm

Če lahko podam dodatni predlog ( upam , da Salu ne skačem v zelje :) )
1.Lepo bi bilo , da se pri citiranju toliko potrudimo , da izbrišemo slike iz citata.
2.Prosim,če ne pretiravate z velikostjo podpisa.
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a MGsax Ne feb 02, 2003 7:10 pm

4Sale pravi:
Hehehe, ah strog pa že ne - jst sem ful tko na izi človeček, pa še pacifist povrhu :D :D :D. Mah, sej v bistvu je vse to samo zaradi preglednosti. Morate priznat, da smo se zadnje čase že kar matral z vsemi temi slikami. Upam, da bo tko malo lažje s temi pravili - če pa ne bo šlo, si bomo pa kaj drugega spomnili ;) ;).



ja valda tolko slik je že blo preveč!
tega en nebo vesel!:D:D:D:D:D:D
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a Sale Ne feb 02, 2003 7:11 pm

Ja prosim, da upoštevate tudi KDK-jeve predloge, ker ima popolnoma prav. Res bi bilo dobro pazit na te stvari, ki jih je omenil. Zdaj nas je že toliko tu na forumu, da se bo treba začet držat enih stvari, ker če ne se bomo samo matrali.

Aja, sej drugače meni ni problem teh stvari popravit - samo toliko da se ve zakaj in kako, ker res ne bi hotel, da bo kdo potem rekel, da preveč cenzuriram in posegam v njegove post-e ;).

Ja SAFRANE bo mogoče malo razočaran ampak jst vem, da se bo potrudil za naš avtomobilizem.com community :) ;). A ne SAFRANE ;)?

[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 02.02.2003 ob 19:14 GMT]
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
din
Uporabnik
 
Prispevkov: 1410
Pridružen: Ne jul 21, 2002 9:50 am
Kraj: Maribor

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a din Ne feb 02, 2003 7:20 pm

Jaz pa imam vprašanje. A 5 slik na post, ali 5 slik na debato ??? Samo toliko, da bomo na čistem ;)

BDW: glasovanje ne bi škodilo :D :D (demokracija :D) hec

[Sporočilo uredil/a din na dan 02.02.2003 ob 19:20 GMT]
Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a MGsax Ne feb 02, 2003 7:23 pm

din pravi:
Jaz pa imam vprašanje. A 5 slik na post, ali 5 slik na debato ??? Samo toliko, da bomo na čistem ;)

BDW: glasovanje ne bi škodilo :D :D (demokracija :D) hec

[Sporočilo uredil/a din na dan 02.02.2003 ob 19:20 GMT]


ma saj kaka slika gor ali dol nebo naredla katastrofe!
mislim da je mislo da lahko da vsak največ 5 slik gor.

ma take omejitve se mi zdijo bljek je pa res da eni res pretiravajo ko jih dajejo 30 in več gor.
ma saj jih samo en daje tolko gor :D:D :gleda





[Sporočilo uredil/a MGsax na dan 02.02.2003 ob 18:24 GMT]
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a Sale Ne feb 02, 2003 7:27 pm

5 slik na debato, ker drugače bi lahko vsak odprl npr. 10 postov po 5 slik in smo spet kar naenkrat pri 50 slikah v eni debati ;).

Drugače pa lahko da vsak od uporabnikov do 5 slik v isti debati - sej me razumete, upam :D. Aja, pa ne pozabit, da lahko pač napišete link do slike. Zaenkrat bom jaz osebno to prakticiral le v rubriki "Tuning", če pa bodo ostali moderatorji, admin za to, pa lahko tudi v drugih to izvedemo.

No pa da bomo res malce demokratični (pesek v oči :D ) vas zdej sprašujem, če je kdo res ful proti tem pravilom in zakaj?
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a MGsax Ne feb 02, 2003 7:31 pm

4Sale pravi:
5 slik na debato, ker drugače bi lahko vsak odprl npr. 10 postov po 5 slik in smo spet kar naenkrat pri 50 slikah v eni debati ;).

Drugače pa lahko da vsak od uporabnikov do 5 slik v isti debati - sej me razumete, upam :D. Aja, pa ne pozabit, da lahko pač napišete link do slike. Zaenkrat bom jaz osebno to prakticiral le v rubriki "Tuning", če pa bodo ostali moderatorji, admin za to, pa lahko tudi v drugih to izvedemo.

No pa da bomo res malce demokratični (pesek v oči :D ) vas zdej sprašujem, če je kdo res ful proti tem pravilom in zakaj?


1. ma take omejitve se mi zdijo nesmiselne pa čeprav bi se s tem izboljšala preglednost
2. je pa res moteče če jih da nekdo gor 30 in več
3. ma če najde kdo kake res lepe jih naj da gor drugače pa link napiše
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
din
Uporabnik
 
Prispevkov: 1410
Pridružen: Ne jul 21, 2002 9:50 am
Kraj: Maribor

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a din Ne feb 02, 2003 7:34 pm

Jaz sem proti, jaz sem proti. Samo toliko da delam zmedo, tako kot naši politiki :D

Se samo hecam, je ideja ok :)
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a Sale Ne feb 02, 2003 7:42 pm

MGsax, tudi sam nisem ravno naklonjen takim omejitvam, ker se mi zdi, da se morajo itak sami uporabniki foruma nekako zavedat nekih splošnih pravil uporabe in nima smisla "zamorit" foruma. Samo včasih pač ne gre drugače - saj pravim, da bomo videl kako se bo to obneslo. Itak je pa 5 slik čist dost po moje, seveda pa to ne bo zdej tok strogo - pač po prosti presoji ;). Jst sem mislu samo nek okvir postavit.

Sicer pa včasih je bil forum tako zastavljen, da se slik praktično sploh ni dalo pripenjat zaradi pravila:

9. Lahko dodam sporočilu datoteko oz. sliko?
To možnost smo iz varnostnih razlogov izključili, saj bi s tem lahko prihajalo do zlorab. Vsekakor pa lahko v sporočilo podate povezavo (npr. http://www.mojastran.com/datoteka.zip).


Tako da, sedaj naj bi vseeno veljala neka zmernost pri dodajanju slik ;).
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a MGsax Ne feb 02, 2003 7:45 pm

re 4Sale

vsekakor bi moral sam imeti neko mero pri tem koliko slikic bo dal gor.
mislim da je tvoja rešitev ok!

upam da se jo bodo držali!
jaz bi dovolil samo linke do slik, ker mislim da je za enega primerno dat gor 4 slike za drugega 20 za tretjega pa,......


pa še nekaj bi se lahko spremenilo da se nebi dajalo tako dolgih re-jev, ampak bi se tak napisalo kot sem jaz.

[Sporočilo uredil/a MGsax na dan 02.02.2003 ob 18:47 GMT]
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a zupi13 Ne feb 02, 2003 8:00 pm

ker je moderator reku je reku! :)
Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a MGsax Ne feb 02, 2003 8:08 pm

re SAFRANE

ja saj je fajn če je slika gor samo ko jih je pa 30 in več je pa že mučno. kajti vedno ko hočeš odgovorit ti one slike gor daja pa malo skače!

poglej če je kak dober tuning je tak 5 slik dovolj!
je pa res da sam linkov skoraj nikoli ne pogledam!

če je več kot 5 slik pa naj vsak v naslovu debate napiše zraven v oklepaju (25slik) pa bo vsak sam presodil če bo gledal ali ne?
kaj pravite na to?
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: Re: Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a MGsax Ne feb 02, 2003 8:12 pm

bomo videli kaj bo 4Sale na to rekel :gleda
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a Sale Ne feb 02, 2003 8:22 pm

No dobr lahko tudi tako - sej pravim če bom presodil, da je preveč bom že popravil.

Drgač pa fantje ne zavedate se, kot že rečeno, problema direktnega linkanja z drugih stvari - s tem njim "požirate" bandwidth (ne bom razlagal v podrobnosti).

Pa tudi ena slika dimenzij 1024x768 pixlov res ne paše na forum. Aja brez skrbi, da poanta foruma ni v tem, da ljudje gor limajo prevelike količine slik. Poglej na druge forume kako imajo to urejeno.

Skratka nič ne kompliciramo, pač tko je. Kar se linkov tiče jih bo tisti, ki ga res zanima določena tema že odprl, nič bat ;).
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a MGsax Ne feb 02, 2003 8:26 pm

re 4Sale

ta pravila bi morala po moje biti postavljena že prej.
meni je tak vseeno jaz tak dam redko kako sliko gor!
kak boš reko tak se bom držal!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Vladimir
Novinec
 
Prispevkov: 220
Pridružen: Sr jun 19, 2002 11:42 pm

Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a Vladimir Ne feb 02, 2003 8:28 pm

MGsax s tistimi Reji se strinjam. SAFRANE s tabo tud, sam učasih je pa tistih slik res mal preveč. Bomo pač izbrali 5 slik, ki se nam zdijo najboljše poj bomo pa dopisal linke za tadruge. Aja kva pa kletvice? A bom pisu pišuka al pa p_zda ;) ? 4sale, zdej pregledn način je za usakga drgačn, eni bojo zastopl to kr zele pišem drugi pa ne? A se mormo izražati v karseda čisti slovenščini al bomo pa tud mal po nemšk šprehenzi? Drgač mi je pa ideja všeč. Glasujem ZA!

[Sporočilo uredil/a Vladimir na dan 02.02.2003 ob 20:32 GMT]
Ajde!!!!
Slika
Norris 771bhp Evolution VII RS
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Pravila rubrike Tuning

Napisal/-a MGsax Ne feb 02, 2003 8:31 pm

4Sale mislim da bo tvoj predlog (ukaz) kar vredu in sami se moramo zavedat da ne damo več kot 5 slikic gor če ne boš imel preveč dela!
kdo se ne drži mora dati svoj avto 1 mesec v uporabo vsem na forumu :D:D:D:D:D
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov