Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
Yariso
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: To jun 25, 2002 2:22 pm

Re: Športni izpuh

Napisal/-a Yariso Če avg 15, 2002 8:54 am

ok, zaenkrat hvala za pomoč!!!!
če bo pa kej novega pa se priporočam!!
 
Uporabniški avatar
s.Hio
Uporabnik
 
Prispevkov: 962
Pridružen: Pe jan 03, 2003 7:31 pm
Kraj: Trnovo (LJ in GO)

Re: Športni izpuh

Napisal/-a s.Hio To jan 21, 2003 12:34 pm

Mene zanima kje se da sploh dobiti te "de vito" izpuhe, ker me ful zanimajo in nimam pojma kje jih staknit.

sem jih že videl na par avtih in majo blazen sound.

koliko pa bi bila cena za felicio 1.6 (vw motor)
Slika
Bolje je imeti kratkega na kratko noter, kot dolgega dolgo zunaj.
 
Uporabniški avatar
habbich
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1897
Pridružen: To jan 14, 2003 3:40 pm

Re: Športni izpuh

Napisal/-a habbich To jan 21, 2003 1:02 pm

Yariso pravi:
Rad bi si nabavu športni izpuh za Toyoto Yaris in sicer takšnega da bi bla ena izhodna cev na vsaki strani (ena na levi in ena na desni). Edino kar sem našu je od Booster tunning-a (tale na sliki) !!!

Slika



Zanima me če kdo ve kje bi lohk dobu tak al pa kakšn podobn športni izpuh oz. če jih kdo sam izdeluje???



lp






[Sporočilo uredil/a Yariso na dan 25.06.2002 ob 14:53 GMT]

[Sporočilo uredil/a Yariso na dan 25.06.2002 ob 15:14 GMT]


Jest mam na meganu dvojni auspuh na obeh straneh.
In sicer te bo najcenejša varijanta okol 40K SIT prišla pri, kermu drugmo kot A3M. Kupiš dva šp. lonca powerfull, imata zelo majhne lonce tko da jih ne bo problem namestiti vsakega na eno stran, poj jih pa sam povežeš s cevjo, al pa da daš delat novi lonc za katalizatorjem z dvema odprtinama na katere poj povežeš cevi auspuha: pri laušu, novaku,itd.. In to je to... Sam nekaj pazi!!!: Cev za bencin oz. rezervar je vsaj pri mojem avtu tik nad auspuhom tko da sem ga moral zaščititi pred vročino... Vse ukup je pršlo okol 70K SIT, tok bi recmo dal sam za supersprintov auspuh(samo šp. lonec)
 
mpunto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe jan 24, 2003 4:59 pm

Re: Športni izpuh

Napisal/-a mpunto Pe jan 24, 2003 5:02 pm

ow!

jest mam punto in sm su u cono stegne tam u lublan, zravn siske al kwa je ze tam, v avto galant, in mi je tip ustimov 2 auzpuha odzad narzn tk kot bi ti rad, blo je 50 flik, je pa sportn glas, pr men do 4000 obratov pol pa neha, pa ko gas spustis tk zagrgra bl rally varianta... carsko !!! jokra je drgac znamka

ajde
 
Freshvictim
Novinec
 
Prispevkov: 207
Pridružen: To okt 22, 2002 8:29 pm

Re: Športni izpuh

Napisal/-a Freshvictim Ne jan 26, 2003 9:50 am

Fantje al niso ble neki tezave na tehnicnem zaradi DeVitota??? kao niso ces spustil!

Meni osebno zgleda izpuh na 1 strani lepse, ker na 2 straneh ga ma ze vsak, in to mi je bedno mora biti na eni in nekaj ekstra! ;)

P.S. zakaj pa katalizatorje not devate, kaj ne ropota brez se bolj, oz. se moc se poveca!
MORE VOLUME PLEASE!!!!!!!!!! ;)

Slika
 
Yariso
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: To jun 25, 2002 2:22 pm

Re: Re: Športni izpuh

Napisal/-a Yariso Ne jan 26, 2003 10:21 am

Freshvictim pravi:
Fantje al niso ble neki tezave na tehnicnem zaradi DeVitota??? kao niso ces spustil!

Meni osebno zgleda izpuh na 1 strani lepse, ker na 2 straneh ga ma ze vsak, in to mi je bedno mora biti na eni in nekaj ekstra! ;)

P.S. zakaj pa katalizatorje not devate, kaj ne ropota brez se bolj, oz. se moc se poveca!



ja brez katalizatorja bi šele meu probleme na tehničnem!!! razn če ga daš pred tehničnem not in pol spet ven!!!
 
Uporabniški avatar
pro2c
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 619
Pridružen: Po dec 30, 2002 1:29 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Športni izpuh

Napisal/-a pro2c Ne jan 26, 2003 2:33 pm

Freshvictim pravi:
Meni osebno zgleda izpuh na 1 strani lepse, ker na 2 straneh ga ma ze vsak, in to mi je bedno mora biti na eni in nekaj ekstra! ;)


...potem pa si naredi iz strehe ven (tako kot avtobusi), to nima noben! :)

Meni sta vsec dve izpusni cevi, samo ne fake verzije, ko je v bistvu samo en, drugi je pa samo prazen nastavek...lepo na vsaki strani svoja cev, da ko stisnes po gasu da se lepo iz obeh kadi (se posebej pozimi)
SlikaRenault Klub Slovenija [http://rk.avtomobilizem.com]
 
Uporabniški avatar
habbich
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1897
Pridružen: To jan 14, 2003 3:40 pm

Re: Športni izpuh

Napisal/-a habbich Ne jan 26, 2003 9:07 pm

Sej zdej si jih mislm svoja dva nekak ob bok avta postavt, tko da bi ven iz pragov gledal, sam to so še bolj ideje, mal težje bi blo to izvest, sam bi pa hudo zgledal...
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov