Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
rspita
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe jan 06, 2006 3:44 pm

R19 - predelava motorja

Napisal/-a rspita To avg 15, 2006 8:17 am

Pravkar sem za dušo kupil R19, 1.8, 16V , da bi z njo mal dirkal da ne uničujem svojega prvega avtomobila, zdej bi pa rad na motorju dal naredit predelavo kolikor se le da, da bi iz motorja izstisnil maximum, pa me zanima kaj vse bi mi poznavalci priporočili naredit na takšnem motorju, zanima me tudi če bi bla možna vgraditev turbine, katere pa kaj vse je treba potem na motorju spremeniti, pa seveda napišite koliko konjev bi pridobil za predelavo!!!
Prosim za čim več informacij!!
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To avg 15, 2006 9:46 pm

Evo ti enga manijaka, ki pa je pogledal malo prejšnje njegove poste.

Fant , mene bolj zanima koliko let imaš? Ker mi nekaj ni jasno. Odprtih imaš nekaj tem, kjer se pojavljajo različni avtomobili, od Honde Do Hunday Coupeja, pa ne vem še kaj. Sicer je mogoče res za menjavo avtov, vendar v enem mesecu :roll:

Najraje bi temo zaklenil, pa bom počakal, da odgovoriš ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
samekk
Uporabnik
 
Prispevkov: 1129
Pridružen: To mar 29, 2005 12:37 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a samekk To avg 15, 2006 9:51 pm

Pravkar sem za dušo kupil R19, 1.8, 16V , da bi z njo mal dirkal da ne uničujem svojega prvega avtomobila, zdej bi pa rad na motorju dal naredit predelavo kolikor se le da, da bi iz motorja izstisnil maximum, pa me zanima kaj vse bi mi poznavalci priporočili naredit na takšnem motorju, zanima me tudi če bi bla možna vgraditev turbine, katere pa kaj vse je treba potem na motorju spremeniti, pa seveda napišite koliko konjev bi pridobil za predelavo!!!
Prosim za čim več informacij!!

vse se da nardit, sam če si resen.........
si????
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat To avg 15, 2006 9:56 pm

@rspita
He he
eni nimajo spolnega življenja pa tkole sproščajo hormone.
Na ti kot prvo povem,da živiš v iluziji,se zavedaš kakšni so stroški resnega tuning-a in pa kaj vse to potegne za sabo,če ti že uspe finančno prilezt čez vgradnjo turbine to še sploh nisi nič naredu.
Pišeš,da si kupu R19 zato,da nebi uniču svojga prvega avtomobila.
Se ti sploh zavedaš,da moraš pri tuningu najprej tut razmislit kaj te bo ustavilo ali bolje rečeno moč brez kontrole je nič.Prow rad bi slišal cicerotov komentar,ker vsi pozabljate in vsi bi v avte vgrajevali samo turbina na varnost pa le malokateri pomisli.
Ker nočeš uničiti prvega avtomobila me zanima kolko prevoženih kilometrov sploh maš za sabo.
malo premisli in pejt raj spat ne pa da take poste pišeš.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
drsokodj
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Sr nov 30, 2005 9:56 pm

Napisal/-a drsokodj So avg 19, 2006 7:28 am

hh ....jah nekaj malega lahko dobiš ...če boš pa hotel maximum...bo treba pa še delat :D
Slika
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
LamEuseR
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 44
Pridružen: To mar 28, 2006 4:31 pm

Napisal/-a LamEuseR So avg 19, 2006 12:47 pm

 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK So avg 19, 2006 1:03 pm

Eno je mašina od 19ke z 300konji, drugo je pa ta konje na cesto spravit in ustavlat... ;) Tak da pobič, vsaj za ene 2 leti pospravi filme NFS...

Lp
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat So avg 19, 2006 4:29 pm

ManIAK je napisal/-a:Eno je mašina od 19ke z 300konji, drugo je pa ta konje na cesto spravit in ustavlat... ;) Tak da pobič, vsaj za ene 2 leti pospravi filme NFS...

Lp


Word
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov