Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
coupe18 je napisal/-a:auspuh+filter pa je enih 10-15 km več..motor pa predelavat neki.nvem če je glih pametno.pr starejših avtih ko še ni blo tolk elektronike ja , pr novejših pa nvem.ne zdi se mi glih pametno glave pa kanale brusit in drugo še.
mloncar je napisal/-a:coupe18 je napisal/-a:auspuh+filter pa je enih 10-15 km več..motor pa predelavat neki.nvem če je glih pametno.pr starejših avtih ko še ni blo tolk elektronike ja , pr novejših pa nvem.ne zdi se mi glih pametno glave pa kanale brusit in drugo še.
PS: slučajno sem videl tvoj podpis.. ..pomoje ma megane ene 200kg več, kot maš v podpisu napisano
coupe18 je napisal/-a:ja navaden megan ima neki čez tono jp.sam coupe pa ima 850 kg.vsaj v prometnem in v bukvi od avta tko piše.tko da sorry si se zmotu
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov