Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
peklenscek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne avg 21, 2005 11:49 am
Kraj: tolmin

Re: tuning Audi TT 180KM

Napisal/-a peklenscek To mar 18, 2014 2:44 pm

R 34 GT-R je napisal/-a:
peklenscek je napisal/-a:no jaz imam 1.8T 156hp kateri ima od jemca downpipe in potem naprej original....konusni zracni filter.....blowoff in cip RSR...pa je avto imel na valjih pri RSR 209hp.....sedaj se nagibam k kompletni predelavi izpusnega sistema.... zracni filter drugace (bolj zracen in mrzu) vodni IC menjava bencinskega regulatorja in injektorjev... turbina k04....vse cevi silikonske... pa se kaksne malenkosti.....in upam na 270hp....elektroniko bodo popravljal pri SKN


po tamalem ;)

jaz nebi rad letel v oblakih ;) tko da raj sm realn :D ce pa pokaze kaksnega oslicka vec bo ok....mogoce bo mal nerodno ker ni spere ampak bo pozim prislo tud to na vrsto :D sej razmislam da bi prav temo o projektu odpru :D
 
Uporabniški avatar
speedy81
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 69
Pridružen: Po mar 21, 2016 3:58 pm

Re: tuning Audi TT 180KM

Napisal/-a speedy81 Če mar 31, 2016 6:37 pm

A si tole potem tudi naredil? Kje si delal, koliko si plačal...

Jaz imam Audi A4 cabrio 163 KM, dogovorjen sem drug teden pri RSR za stage 1, menjal mi bo še šobe... ven bom dobil ca 195 KM. Rad bi cca 230 - 250 KM. Pa rad bi, da je narejen kvalitetno. Rad bi govoril z nekom, ki je kaj podobnega že počel. Budget cca 3.000 EUR?

HVALA
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov