Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a hippo Po sep 03, 2012 12:37 pm

R 34 GT-R je napisal/-a:
hippo je napisal/-a:
dr.sah je napisal/-a:Mi das kak primer?

Passat 3B 1.8T letnik 98, Passat 3B 1.9 TDI letnik 2000, Sharan 1.9 TDI letnik 99.


Kako pa je s kasnejšimi 1.8T?

Bom preveril na A6 2002 1.8T pa ti povem.
Caby je napisal/-a:mene pa zanima če torque aplikacija funkcionira tudi preko usb, ne samo bluetooth..?
In pa kje bi dobil poceni obdII v usb kabel da bi ga torque videl namesto bluetootha?

Tablični računalnik nima bluetooth pa bi kabelsko rad laufal torque... bi delalo?

ELM327 USB.
 
Uporabniški avatar
Caby
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: To mar 29, 2005 7:38 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a Caby Po sep 03, 2012 1:27 pm

pa torque aplikacija podpira usb?
 
vuli
Novinec
 
Prispevkov: 430
Pridružen: Pe jul 13, 2012 7:43 pm
Kraj: Bovec

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a vuli Po sep 03, 2012 2:57 pm

tale aplikacija, ki je za android ne podpira usbja, ker pač nimaš na telefonu usb priklopa. obstajajo pa še drugi programčki, za recimo PC,laptop in tam pa dela.
Če pa sprašuješ za obdautodoctor.com. Zna bit, probaš prvo demo verzijo pa vidiš. V nastavitvah so pa opcije BT, Wifi, Serial.
 
dr.sah
Novinec
 
Prispevkov: 206
Pridružen: So jan 19, 2008 9:54 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a dr.sah To sep 04, 2012 2:44 pm

uh ne, jaz sem mislil kater dongel bi mi delal na Audiju A4 B5?
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a hippo To sep 04, 2012 3:54 pm

dr.sah je napisal/-a:uh ne, jaz sem mislil kater dongel bi mi delal na Audiju A4 B5?

vagcom 409.1
 
Uporabniški avatar
J.McLane
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1295
Pridružen: Ne feb 19, 2006 5:01 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a J.McLane To sep 04, 2012 5:32 pm

vuli je napisal/-a:tale aplikacija, ki je za android ne podpira usbja, ker pač nimaš na telefonu usb priklopa. obstajajo pa še drugi programčki, za recimo PC,laptop in tam pa dela.
Če pa sprašuješ za obdautodoctor.com. Zna bit, probaš prvo demo verzijo pa vidiš. V nastavitvah so pa opcije BT, Wifi, Serial.


Torque podpira tudi USB povezavo, vendar telefon mora podpirati USB host mode in potrebuješ tudi take vrste kabel. Baje pa to dela samo v Android 4.0.

Jaz imam sicer poceni bluetooth adapter, ki sem ga kupil na Amazon.de:
http://www.amazon.de/Uniqstore-Bluetoot ... =8-3-fkmr0
 
dr.sah
Novinec
 
Prispevkov: 206
Pridružen: So jan 19, 2008 9:54 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a dr.sah Če sep 20, 2012 5:25 pm

Kupil bluetooth dongle, in ne dela z iphonom. Zajebal.

Rabim wifi varijanto? Kje jo dobiti najceneje?
 
Uporabniški avatar
GTIVR6
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne jan 20, 2013 8:23 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a GTIVR6 Ne mar 31, 2013 9:29 pm

Mene pa zanima kako v aplikaciji Torque pro ustvariš profil vozila? Aplikacijo imam na telefonu htc chacha, povezano pa preko OBD2 Bluetooth adapterja ELM 327 in ko priklopim na vozilo Opel Astro H aplikacija deluje, prikaže obrate,hitrost..., vendar mi noče ustvarit profila vozila???
 
vuli
Novinec
 
Prispevkov: 430
Pridružen: Pe jul 13, 2012 7:43 pm
Kraj: Bovec

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a vuli Po apr 01, 2013 11:28 am

na telefonu pritesneš Menu tipko in pol imaš opcije Settings- Vehicle profile - Quit. V Vehicle Profile nato lahko nardiš nove profile za različne avte.
Kje ima tvoj tel Menu tipko boš pa sam poguntal, Moj LG ima 4 tipke, če grem po vrsti: menu, home, nazaj in search
 
Uporabniški avatar
GTIVR6
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne jan 20, 2013 8:23 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a GTIVR6 Po apr 01, 2013 1:43 pm

Hvala vuli.
 
Renault Co
Novinec
 
Prispevkov: 142
Pridružen: Če okt 11, 2007 2:41 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a Renault Co Po apr 01, 2013 3:04 pm

Dobra stvar ,da si uničite svoj avtomobil si predtavljate ,da aplikacije mimogrede naredi zapis v avtomobilski računalnik! . Ta aplikacija pa je čista igrača napram pravim avto testerjem . Vsak tester ima notri v vezju can linijo preko katere komunicira in mora poslati avto računalniku določene prarametre na podlagi katerih se le ta odziva. Te igrači pa uspe nekako dostopati do netočnih informacij.
 
vuli
Novinec
 
Prispevkov: 430
Pridružen: Pe jul 13, 2012 7:43 pm
Kraj: Bovec

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a vuli Po apr 01, 2013 5:59 pm

?
 
gasolinedream
Uporabnik
 
Prispevkov: 1039
Pridružen: Po nov 29, 2010 10:07 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a gasolinedream Po apr 01, 2013 8:50 pm

Tisti trikotnik, z kredibilnostjo njegovih izjav mu manjka:) Can linijo ima tudi tole, drugače pač obd ne deluje.

Apklikacija ni namenjena vnašanju informacij ter brisanju napak, ampak pregledovanju parametrov.
 
Renault Co
Novinec
 
Prispevkov: 142
Pridružen: Če okt 11, 2007 2:41 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a Renault Co Po apr 01, 2013 9:35 pm

gasolinedream je napisal/-a:Tisti trikotnik, z kredibilnostjo njegovih izjav mu manjka:) Can linijo ima tudi tole, drugače pač obd ne deluje.

Apklikacija ni namenjena vnašanju informacij ter brisanju napak, ampak pregledovanju parametrov.




A res kako si prijazen , ti bi mi podelil že kar trikotnk glede kredibilnosti izjav , če ga kdo potrebuje ga ti potrebuješ !!!. Vsak se lahko kdaj kaj zmoti ti mi bi pa kar trikotnik nabil , trikotnik se podeli za več neresničnih faljenih izjav povej mi katere moje izjave so še nekredibilne kekec . Trikotnik si pa lahko narišeš na svoj fris . Si se ti mogoče ukvarjal z avtoelektriko v preteklosti , da mi tukaj pametuješ?. Te zadeve ti lahko uničijo motorni računalnik in pika .In ja aplikacija vnaša v računalnik informacije .
 
gasolinedream
Uporabnik
 
Prispevkov: 1039
Pridružen: Po nov 29, 2010 10:07 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a gasolinedream Po apr 01, 2013 11:11 pm

Si pa hitre jeze. No, razloži ostalim o napakah ki so že nastale zaradi torque aplikacije, iz lastnih izkušenj, za izkušnje ostalih pa se da pogooglat (zaenkrat nisem našel še nobenega problema), jaz pa se bom umaknil ker mi je ideja da me nekdo tretji član foruma za bz opizdeva.

pa lep večer.
 
Renault Co
Novinec
 
Prispevkov: 142
Pridružen: Če okt 11, 2007 2:41 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a Renault Co Po apr 01, 2013 11:25 pm

gasolinedream je napisal/-a:Si pa hitre jeze. No, razloži ostalim o napakah ki so že nastale zaradi torque aplikacije, iz lastnih izkušenj, za izkušnje ostalih pa se da pogooglat (zaenkrat nisem našel še nobenega problema), jaz pa se bom umaknil ker mi je ideja da me nekdo tretji član foruma za bz opizdeva.

pa lep večer.



Lej sam si mi zaželev trikotnik o kredibilnosti mojih objav mar mogoče ne ?. Mislim ,da se uporablja ista linija za zapisovanje in branje , in aplikacija mora pač poslat podatke , računalnik jih sprejme jih obdela in nato odda informacije. Ravno tako lahko verjetno servis vidi , kdaj je bil računalnik povezan z to igračo , ker mislim ,da tudi to računalnik beleži.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a ~toMmy~ To apr 02, 2013 5:27 am

Hkrati trdiš, da je 100% škodljivo, da si se v preteklosti ukvarjal z avtoelektriko ipd. in potem v vsakem stavku razlage "mislim", "verjetno", "mislim", ... Jaz mislim, da verjetno nabijaš! ;)
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Renault Co
Novinec
 
Prispevkov: 142
Pridružen: Če okt 11, 2007 2:41 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a Renault Co To apr 02, 2013 5:44 am

~toMmy~ je napisal/-a:Hkrati trdiš, da je 100% škodljivo, da si se v preteklosti ukvarjal z avtoelektriko ipd. in potem v vsakem stavku razlage "mislim", "verjetno", "mislim", ... Jaz mislim, da verjetno nabijaš! ;)


Nikomur ne branim pač naj uporablja ,samo ne se potem čuditi , če bo zlučajno računalnik uničen , ni pa nujno .Izjave v postu so plod mojega razmišljanja in ne ne nabijam oziroma vsaj načrtno ne.Se bom raje umaknil , da ne dobim res tisto za kredibilnost izjav . Sam vam hočem dobro in nič drugega.Potem pa najbolje da avtoserviserji nakupijo te torqu aplikacije , pa ne bodo potrebovali za plačevat drage precizne testerje za diagnostiko. .In tester mora biti prilagojen vsakemu tipu avtomobila in znamki posebaj .
 
Uporabniški avatar
Caby
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: To mar 29, 2005 7:38 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a Caby To apr 02, 2013 7:05 am

Če gre branje in pisanje po isti liniji, me čudi, da niso že ugotovili to kakšni kitajčki, in se ne dela tuningov potem s temi igračkami. Glede na to, da lahko pišeš vanj kot praviš, potem nebi smel bit problem vpisat malo drugačne parametre..
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Torque aplikacija.

Napisal/-a hippo To apr 02, 2013 7:13 am

Renault Co je napisal/-a:Potem pa najbolje da avtoserviserji nakupijo te torqu aplikacije , pa ne bodo potrebovali za plačevat drage precizne testerje za diagnostiko.

Verjetno boš presenečen, ampak eni serviserji to res imajo za diagnostiko namesto dražjih zadev.
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov