Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
Uporabniški avatar
hitrostrally257
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Če jul 14, 2011 7:33 pm

predeleva reno petke

Napisal/-a hitrostrally257 Po jul 18, 2011 1:44 pm

ker kmet me je dol skenslo?kaki hinavci
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a Patrik_A3 Po jul 18, 2011 1:52 pm

fife?
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Symon
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2737
Pridružen: Če apr 10, 2003 5:00 pm

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a Symon Po jul 18, 2011 1:59 pm

hitrostrally257 je napisal/-a:ker kmet me je dol skenslo?kaki hinavci

Lepo, da žališ moderatorje in ostale uporabnike. Preberi si pravilnik. Do takrat pa:
Slika
....100NX GTi redtop....200SX S13 stage2....Clio182....Civic EJ9...Clio200 CUP...
 
Uporabniški avatar
hitrostrally257
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Če jul 14, 2011 7:33 pm

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a hitrostrally257 Po jul 18, 2011 2:07 pm

Symon je napisal/-a:
hitrostrally257 je napisal/-a:ker kmet me je dol skenslo?kaki hinavci

Lepo, da žališ moderatorje in ostale uporabnike. Preberi si pravilnik. Do takrat pa:
Slika

kak me pa lahk en dol skensla,pa nism nč narobe naredo?to ni pravično,al se mora sam men to dogajt,j......
 
h4ck
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 583
Pridružen: So nov 04, 2006 2:25 pm

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a h4ck Po jul 18, 2011 2:13 pm

Še malo pa bo konec počitnic :lol: , drugače pa ja.. samo tebi se to dogaja :D
 
Symon
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2737
Pridružen: Če apr 10, 2003 5:00 pm

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a Symon Po jul 18, 2011 2:13 pm

hitrostrally257 je napisal/-a:kak me pa lahk en dol skensla,pa nism nč narobe naredo?to ni pravično,al se mora sam men to dogajt,j......

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=24649
....100NX GTi redtop....200SX S13 stage2....Clio182....Civic EJ9...Clio200 CUP...
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a pinny Po jul 18, 2011 2:15 pm

Mau drugače bi se res lahko bil izražal, ampak tud taki pizduni morajo biti na tem sveti, k misljo da so se že z pametjo rodili oz. use vedli :mrgreen:
peace :D
 
Uporabniški avatar
hitrostrally257
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Če jul 14, 2011 7:33 pm

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a hitrostrally257 Po jul 18, 2011 2:26 pm

pinny je napisal/-a:Mau drugače bi se res lahko bil izražal, ampak tud taki pizduni morajo biti na tem sveti, k misljo da so se že z pametjo rodili oz. use vedli :mrgreen:
peace :D

točn tko,bravo
 
Uporabniški avatar
JanJ
Novinec
 
Prispevkov: 193
Pridružen: To jan 29, 2008 1:14 pm
Kraj: Ljubljana

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a JanJ Po jul 18, 2011 2:31 pm

hitrostrally257 je napisal/-a:
Symon je napisal/-a:
hitrostrally257 je napisal/-a:ker kmet me je dol skenslo?kaki hinavci

Lepo, da žališ moderatorje in ostale uporabnike. Preberi si pravilnik. Do takrat pa:
Slika

kak me pa lahk en dol skensla,pa nism nč narobe naredo?to ni pravično,al se mora sam men to dogajt,j......


Jokat sem se začel.... :lol:
LP Jan
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a Matey_ Po jul 18, 2011 2:35 pm

hitrostrally257 je napisal/-a:
pinny je napisal/-a:Mau drugače bi se res lahko bil izražal, ampak tud taki pizduni morajo biti na tem sveti, k misljo da so se že z pametjo rodili oz. use vedli :mrgreen:
peace :D

točn tko,bravo


OK pa ti resno ne dojameš a ??
Pišeš tako, da so tvoja skropocala komaj berljiva; ločila, presledki in velike začetnice so očitno poglavja, ki si jih ''preskočil'' v šoli, poleg tega si si pa v prvih nekaj dneh po rojstvu na tem forumu prislužil oznako nekredibilnosti !
Tvoja tema je bila polna neke debate, ki verjetno sploh nima pomena in služi le preganjanju tvojega dolgača. Ko boš svoje ''načrte'' podkrepil z neki konkretnim slikovnim materialom in odnosom, ki bo kazal na nekaj več kot dokončanih nekaj razredov OŠ, pa mislim, da bo tudi tvoja tema dle zdržala ;)

LP
Matej


Slika
Zadnjič spremenil Matey_, dne Po jul 18, 2011 2:54 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
hitrostrally257
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Če jul 14, 2011 7:33 pm

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a hitrostrally257 Po jul 18, 2011 2:42 pm

Symon je napisal/-a:
hitrostrally257 je napisal/-a:kak me pa lahk en dol skensla,pa nism nč narobe naredo?to ni pravično,al se mora sam men to dogajt,j......

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=24649

js sm lepo začev spraševat o predelavi,in nekatere izjeme so odgovorile drgač,kot sm vprašav,taki nebi smel dajat odgovore.svaka čast mateju,ki mi je lepo odgovoriv na vprašanje,in mi veliko pomeni,najlepša hvala matej,take spoštujem.
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a airmike Po jul 18, 2011 2:46 pm

hitrostrally257 je napisal/-a:
Symon je napisal/-a:
hitrostrally257 je napisal/-a:kak me pa lahk en dol skensla,pa nism nč narobe naredo?to ni pravično,al se mora sam men to dogajt,j......

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=24649

js sm lepo začev spraševat o predelavi,in nekatere izjeme so odgovorile drgač,kot sm vprašav,taki nebi smel dajat odgovore.svaka čast mateju,ki mi je lepo odgovoriv na vprašanje,in mi veliko pomeni,najlepša hvala matej,take spoštujem.


Če si nisi gor prišo da te je matej_ zajebaval pol ti res ni pomoči. Sankcioniran si pa bil ker so te opozorili na pravopis pa nisi upošteval.
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a Matey_ Po jul 18, 2011 2:49 pm

hitrostrally257 je napisal/-a:
Symon je napisal/-a:
hitrostrally257 je napisal/-a:kak me pa lahk en dol skensla,pa nism nč narobe naredo?to ni pravično,al se mora sam men to dogajt,j......

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=24649

js sm lepo začev spraševat o predelavi,in nekatere izjeme so odgovorile drgač,kot sm vprašav,taki nebi smel dajat odgovore.svaka čast mateju,ki mi je lepo odgovoriv na vprašanje,in mi veliko pomeni,najlepša hvala matej,take spoštujem.


OK, da nekaj razčistimo !
Najprej hvala za zahvalo - ampak - že res, da je večina stvari, ki sem ti jih naštel sicer (verjetno) fizično izvedljivih, niso pa nikakor realne - tako kot je izvedljivo, da bi peš prehodil cel svet, ni pa nekako realno (oz. se ne splača).
Glej nisem ti lagal (vsaj večinoma ne =P ) nisem te pa tudi resno jemal, tako, da srčno upam, da ne boš kakih turbin šravfal na ''petko'' oz. kakega gasilnega aparata na CO2 montiral poleg uplinjača :D

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
hitrostrally257
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Če jul 14, 2011 7:33 pm

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a hitrostrally257 Po jul 18, 2011 2:51 pm

Matey_ je napisal/-a:
hitrostrally257 je napisal/-a:
pinny je napisal/-a:Mau drugače bi se res lahko bil izražal, ampak tud taki pizduni morajo biti na tem sveti, k misljo da so se že z pametjo rodili oz. use vedli :mrgreen:
peace :D

točn tko,bravo


OK pa ti resno ne dojameš a ??
Pišeš tako, da so tvoja skropocala komaj berljiva; ločila, presledki in velike začetnice so očitno poglavja, ki si jih ''preskočil'' v šoli, poleg tega si si pa v prvih nekaj dneh po rojstvu na tem forumu prislužil oznako nekredibilnosti !
Tvoja tema je bila polna neke debate, ki verjetno sploh nima pomena in služi le preganjanju tvojega dolgača. Ko boš svoje ''načrte'' podkrepil z neki konkretnim slikovnim materialom in odnosom, ki bo kazal na nekaj več kot dokončanih nekaj razredov OŠ, pa mislim, da bo tudi tvoja tema dle zdržala ;)

LP
Matej


Slika

še objasnilo
1. http://en.wikipedia.org/wiki/Mental_retardation
2. http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Retard

se mate prau,sploh nebi smev obstajat,to se zavedam,ampak obstjam in si bom prerihto petkico,vsem hvala za nasvete,
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a grega983 Po jul 18, 2011 3:45 pm

Še vedno pa nam nisi pojasnil v katero klaso misliš prijavit petko. Se pravi, po katerem pravilniku bi ti predeloval ?
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Re: predeleva reno petke

Napisal/-a lizard Po jul 18, 2011 4:25 pm

hitrostrally257 je napisal/-a:ker kmet me je dol skenslo?kaki hinavci


Noben te ni "skenslal", ampak je tvoja tema bila prestavljena v smetišče. Že s strani uporabnikov si bil opozorjen glede pravilnejše rabe slovnice in pravopisa ter si namesto, da bi se zahvalil za opozorilo, lajal nazaj. Namreč na tem forumu niso samo uporabniki iz tvojega rodnega kraja, ampak iz celotne Slovenije in je, če že ne drugo, vsaj spoštljivo, tako do njih (uporabnikov) kot do maternega jezika, da se ga uporablja pravilno.

Kakorkoli že, tvoj pristop, neresnost v odgovorih, kot tudi odnos do uporabnikov in neupotešvanje pravil te je spravilo iz foruma za mesec dni - v tem času pa malce odrasti, uživaj s kolegi ob pivu ali v delavnici/garaži, uči se šraufat po petki, pogooglaj malce o avtomobilih, kaj se kako naredi in kaj kako deluje ter funkcionira (http://www.carbibles.com/, wikipedia), ne bi bilo slabo da dobiš tudi relano predstavo o cenah in zahtevnosti določenih posegov v avto, predvsem pa predstavno o znanju, ki ga potrebuješ, da izvedeš to kar verjetno želiš, ker odkrito rečeno za nek resen tuning potrebuješ precej znanja in izkušenj, česar pa po prebranem nikakor nimaš.

Pa lepe počitnice.
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 37 gostov