Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
Uporabniški avatar
CupraR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4634
Pridružen: Ne sep 08, 2002 11:20 am
Kraj: Ljubljana

FOX izpuh

Napisal/-a CupraR To mar 19, 2013 2:12 pm

Ima kdo izkušnje z FOX izpuhi? Sicer google, youtube marsikaj najde pa vseeno direktne izkušnje?

Glede zvoka, kar sem našel na youtubu gre za lonce tipa Remus, torej bolj globoka barva glasu.

Iščem pa za 2.0 NA boxer motor..
 
Uporabniški avatar
TOYOTA
Uporabnik
 
Prispevkov: 1167
Pridružen: Če feb 13, 2003 4:20 pm

Re: FOX izpuh

Napisal/-a TOYOTA To mar 19, 2013 2:25 pm

mislim da jih dobiš v tehnoracing v kranju pri janu....nimam pa izkušenj z njimi, naj bi bili pa dobri - cena/kvaliteta...
In USA you drive car.
In Soviet Russia car drives you.
In Japan car BREAKS you.
 
Uporabniški avatar
CupraR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4634
Pridružen: Ne sep 08, 2002 11:20 am
Kraj: Ljubljana

Re: FOX izpuh

Napisal/-a CupraR To mar 19, 2013 2:28 pm

Točno tam sem gledal, ima dobre cene,, cca 10%ceneje kot ebay.de oz 20% kot so cene na uradni strani
 
Uporabniški avatar
Tuba
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Če feb 10, 2011 6:30 pm
Kraj: Japan

Re: FOX izpuh

Napisal/-a Tuba Pe mar 22, 2013 9:39 am

CupraR je napisal/-a:Točno tam sem gledal, ima dobre cene,, cca 10%ceneje kot ebay.de oz 20% kot so cene na uradni strani


Glede Foxovih in Remusovih izpuhov je Tehnoracing res zelo ugoden ter še odnos do strank je tak kot se spodobi :bow . Drugače glede Foxa nimam izkušenj naj bi bil pa zelo podoben Remusu. Torej bolj globok in ne preglasen zvok. Je pa malenkost bolj poceni od Remusa. Jaz bi na tvojem mestu raje vzel Remusa, ker verjetno ni tako velike cenovne razlike, ampak verjetno tudi z Foxom nimaš kaj dosti zgrešit
 
Uporabniški avatar
CupraR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4634
Pridružen: Ne sep 08, 2002 11:20 am
Kraj: Ljubljana

Re: FOX izpuh

Napisal/-a CupraR Pe mar 22, 2013 10:14 pm

Remusa poznam, mel na dveh avtih doma oz ga še iamam na Civicu. V tem primeru mi odpade ker ima nagravžen zvok na 2.0 boxerju. (youtube)

Sam to je problem. Fox pa kr lepo bobni..
 
Uporabniški avatar
TOYOTA
Uporabnik
 
Prispevkov: 1167
Pridružen: Če feb 13, 2003 4:20 pm

Re: FOX izpuh

Napisal/-a TOYOTA Pe mar 22, 2013 11:35 pm

a rabiš samo lonec, a celotni izpuh? ker če je govora o subaru boxerju, lahko daš lonec od stijke in je že bolje.... :D
In USA you drive car.
In Soviet Russia car drives you.
In Japan car BREAKS you.
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: FOX izpuh

Napisal/-a BoneS So mar 23, 2013 10:11 am

Js mam foxa. Lah recem top. Ni preglasen. Ravn prou. Imajo papirje za homologacijo. Narocil preko technoracing Kranj. Cca 3 leta nazaj.
Slika
 
Uporabniški avatar
CupraR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4634
Pridružen: Ne sep 08, 2002 11:20 am
Kraj: Ljubljana

Re: FOX izpuh

Napisal/-a CupraR So mar 23, 2013 11:41 am

TOYOTA je napisal/-a:a rabiš samo lonec, a celotni izpuh? ker če je govora o subaru boxerju, lahko daš lonec od stijke in je že bolje.... :D


Iscem za GT86, tako da odpade. Gledam sam zadnji lonc, da bodo papirji. Nekaj v stilu da ima dost basa in da se ne dere u pm. In seveda ljudska cena. Itak so nastavki v difuzorju in je vsem kolk se "sveti" =P

Ostalo bom dal enmu narest, direktiva od prvega kata v kolektorju.

Ful ima simpl izpuh, tako da sam fi 63,5 in to je to. Max 200 e za srednji del.

Opcija tudi Milltek, sam ce je isti k ne bom dajal 200 e vec za zadnji del
 
gocman666
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe jul 26, 2013 1:45 pm

Re: FOX izpuh

Napisal/-a gocman666 Pe jul 26, 2013 2:35 pm

Jaz imam FOX izpuh na moji TOYOTI MR2 SPYDER L.2002 in sm ful zadovoljen. Če nemaraš da se izpuh dere že ko prižgeš motor je ta izpuh pravi zate. Ko ga pa malo pritisneš se ga tam do 3000 obratov prav lepo sliši, Mi je pa manjkal glas pri visokih obratih,pa sem še dodal športni filter(SIMOTA v karbonski škatli) in glas da ga lahko vikaš. Izgled izpuha je tudi carski (dvojni ovalni), majo pa različne za različne znamke avtomobilov. Sem pa ga kupil v Tehnoracing in cena ugodna (cca. 600 evrov), ga pa v nemčiji morajo izdelat, no vsaj mojega so morali tako da sm ga dobil v 3 tednih.
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov