Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
Uporabniški avatar
=swen=
Uporabnik
 
Prispevkov: 810
Pridružen: To okt 14, 2008 3:04 pm
Kraj: gorenjska

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a =swen= So jan 04, 2014 11:17 am

mdivjak14 je napisal/-a:Ma kaki. Stari lmm je crkno najprej. Sem kupo novega in je blo boljse, ampak je se vedno ven metalo. Čuj čare, če bi ti mel taki unikatni avto, bi ga tud drzal ob sebi in vzdrzeval. Grem iz mbja v koper in domov pa me ljudje sprasujejo, kaj sn delal v kopru. Takih avtov je malo.


Imaš kako sliko avta? Me zanima na podlagi česa te ljudje opazijo... Ker naj bi bilo avto tako malo, ali je tvoj nekaj posebnega?
 
mdivjak14
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 83
Pridružen: Po nov 01, 2010 10:45 am

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a mdivjak14 So jan 04, 2014 2:01 pm

Saj ne da bi bil nekaj posebnega ali pa ultra unikaten, ampak malo je teh modelov in so zelo opazni. Na sliki sicer z originalnimi felnami, spomladi pridejo gor od audija polirane 18ke MAM 8. Vsak naj sam presodi, nima se smisla kregat.
Priponke
2014-01-04 13.57.24.png
2014-01-04 13.56.15.png
 
jeronimo
Novinec
 
Prispevkov: 372
Pridružen: Sr jun 22, 2011 2:44 pm

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a jeronimo So jan 04, 2014 2:43 pm

Leon k leon :P
Polno je teh leonom, tudi zlo veliko je 150KM, tak oda niti ni tako redek motor :)
Oz počasi bo k so že stari ;)
Najbolj pomembno je, da za avtom diši po pohanju :D
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a čare So jan 04, 2014 5:01 pm

Nč posebnega.Tepli se zanj ne bojo.
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a abbe Po jan 06, 2014 8:55 am

vazn da bos ti kup močnejši lmm.
svašta
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a esem Po jan 06, 2014 12:41 pm

mdivjak14 je napisal/-a:Saj ne da bi bil nekaj posebnega ali pa ultra unikaten, ampak malo je teh modelov in so zelo opazni. Na sliki sicer z originalnimi felnami, spomladi pridejo gor od audija polirane 18ke MAM 8. Vsak naj sam presodi, nima se smisla kregat.

Res je bolj opazen in to predvsem zato, ker je zaradi prevelikih dimenzij felten/gum in spuščenosti bistveno manj skladen (beri grši) od originala.

Sicer pa - poskusi pisat bolj smiselno oz natančno!
Je to "normalno" pisanje, še posebno za nekoga, ki išče nasvet?

mdivjak14 je napisal/-a:...In Žgajner mi je rekel, da dele ima, nima pa nobenega jedra, da bi kar menjavo naredli, zato je pač z istim jedrom obnovil...

mdivjak14 je napisal/-a:... Drugač pa res nwm kaj je vse menjaval, ampak notranje jedro pa ziher. ....

:roll: :roll:
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a TrijoAdijo Po jan 06, 2014 2:27 pm

@esem:

jaz ga razumem kot, da je ohišje sredice ostalo staro, so pa notri novi ležaji, tesnila, propelerji,..
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a esem Po jan 06, 2014 2:34 pm

Tako se da razumet, pa tudi drugače - ravno zaradi nenatančnega pisanja. Samo opozarjam, da je kvaliteta odgovora (nasveta) najprej pogojena s kvaliteto vprašanja.
 
mdivjak14
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 83
Pridružen: Po nov 01, 2010 10:45 am

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a mdivjak14 To jan 07, 2014 9:31 pm

esem je napisal/-a:Tako se da razumet, pa tudi drugače - ravno zaradi nenatančnega pisanja. Samo opozarjam, da je kvaliteta odgovora (nasveta) najprej pogojena s kvaliteto vprašanja.


Sicer pa, če si ti najbolj pametn, smo pa ostali fukjeni. Ni blo govora o tem kaj je blo pri turbini menjavano, ampak raje beri prvi post na začetku teme, da sem spraševal za možne opcije, kaj bi lahko bilo še krivo.

abbe je napisal/-a:vazn da bos ti kup močnejši lmm.
svašta

Očitno ti treba dat odgovore, lepše kot pa na servirnem krožniku.

In vama dvema pametnjakovičoma: če vama vsaj malo logika ne potegne, kaj bi človek rad izvedel (glede na ""nepravo"" pisanje), potem nevem kaj je z vama narobe. :evil:
 
Uporabniški avatar
no-body
Novinec
 
Prispevkov: 248
Pridružen: Sr jan 11, 2012 6:50 am

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a no-body To jan 07, 2014 10:09 pm

sem imel isti primer na tdiju ko je nad 2500 potegnil ko nor prej pa nič.Napaka je bila da so bile na ventilu n75(vakum ventil) zamenjane dve vakum cevke in sicer tiste katere pridejo spodaj.So pa samo dve.Mehanik po pomoti zamenjal
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a abbe Sr jan 08, 2014 8:22 am

mdivjak14 je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Tako se da razumet, pa tudi drugače - ravno zaradi nenatančnega pisanja. Samo opozarjam, da je kvaliteta odgovora (nasveta) najprej pogojena s kvaliteto vprašanja.


Sicer pa, če si ti najbolj pametn, smo pa ostali fukjeni. Ni blo govora o tem kaj je blo pri turbini menjavano, ampak raje beri prvi post na začetku teme, da sem spraševal za možne opcije, kaj bi lahko bilo še krivo.

abbe je napisal/-a:vazn da bos ti kup močnejši lmm.
svašta

Očitno ti treba dat odgovore, lepše kot pa na servirnem krožniku.

In vama dvema pametnjakovičoma: če vama vsaj malo logika ne potegne, kaj bi človek rad izvedel (glede na ""nepravo"" pisanje), potem nevem kaj je z vama narobe. :evil:


z mano osebno ni nič narobe v to sem prepričan.
ta tvoje pisanje v slogu kako moraš dat močnejši lmm pa jasno nakazuje da ne veš o čem govoriš in niti ne veš čemu lmm služi. pa kljub temu ko ti nekdo neki napiše noeš pioslušat oz maš poj svoje mnenje.
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a TrijoAdijo Sr jan 08, 2014 9:57 am

no-body je napisal/-a:sem imel isti primer na tdiju ko je nad 2500 potegnil ko nor prej pa nič.Napaka je bila da so bile na ventilu n75(vakum ventil) zamenjane dve vakum cevke in sicer tiste katere pridejo spodaj.So pa samo dve.Mehanik po pomoti zamenjal


Kako pa se je avto obnašal v visokih obratih?
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
no-body
Novinec
 
Prispevkov: 248
Pridružen: Sr jan 11, 2012 6:50 am

Re: Nova turbina potegne komaj pri 2500rpm

Napisal/-a no-body Sr jan 08, 2014 9:59 pm

znorel je..oziroma normalno vlekel kokr da mu ni nič.je pa tudi opazno kadil med pospeševanjem
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 62 gostov