Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

M3 mirrors!

Napisal/-a BiMMER So nov 23, 2002 5:57 pm

Danes sem jih kupil v A3M-u. Zdej še na barvanje pol pa gor!

Slika Slika
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: M3 mirrors!

Napisal/-a Sale So nov 23, 2002 6:16 pm

Me veseli, da kdo deli svoje styling pridobitve z nami :) :).
Drgač so pa kul ta ogledala, samo ličarja moraš takega dobit, da se bo res potrudu in jih lepo "pripravil" in pobarval. Pričakujemo tud fotke, ko bodo zmontirani na avtu.

Aja pa kako je šlo z montažo nam sproč - sej veš kakšen uporaben nasvet ;) (a si dobu prav "adapterje" za tvoj avto?)
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Re: M3 mirrors!

Napisal/-a BiMMER Ne nov 24, 2002 12:11 am

Ma ja poznam nekoga ki mi pobarva take stvari za min. ceno, montaža je pa itak čist enostavna! Ja adapterji so bli problem, ker jih niso imel v A3m-u, sem imel naročene že od septembra, no učeri so pa le dobil adapter! Sporočim in poslikam pol ko bojo gor, se mi zdi da bo to že v pon. tor. nekje!
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: M3 mirrors!

Napisal/-a Sale Ne nov 24, 2002 12:32 am

No, da še jst mal lonček pristavim - sem se spomnu, ker teče beseda o ličarjih - sem glih dons bil pri "Ustyle" kamor sem dal narest spreden odbijač za Mazdo (tacga unikatnega, hehe ;) ;) ) in je zadeva skor že čist čist fertik. Zgleda hudo čeprav je še v precej "surovem" stanju, ker ga moram dat drug teden še ličarju, da ga pokita (ziher me bo preklel ker mu bom tak del naredu :D ). Skratka ful se že veselim in komi čakam, da bom vidu kako bo izpadu v končni fazi.
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Re: M3 mirrors!

Napisal/-a BiMMER Ne nov 24, 2002 6:43 pm

Aja, ma ja sej Uroš menda obvlada sceno! Jst bom tut zdej enkrat neki pr nemu nabavu!
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: M3 mirrors!

Napisal/-a Sale Ne nov 24, 2002 6:51 pm

Jah glede na to, da se je sploh spravu delat tale moj odbijač mu gre priznanje že samo zato. Se je pa ful potrudu in ni obupal čeprav je blo kar zahtevno za narest, ker je to v bistvu hibrid mazdinga odbijača in puntovega podaljška. Aja pa še reže pri strani. Pa še po ful ugodni ceni. Mal dobronamerne reklame ne škodi, hehe - če sem pa ful zadovoljen ;).
Slika Slika
 
CybKnight
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Pe avg 09, 2002 1:55 am

Re: M3 mirrors!

Napisal/-a CybKnight Po nov 25, 2002 7:43 pm

Kolk o stal da ti nardi spredni spoiler za mazdo, tak okvirno? (bi ga rabu za cliota)

Hvala

LP
Slika
CLIO!!!!
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Re: M3 mirrors!

Napisal/-a Sale Po nov 25, 2002 8:05 pm

CybKnight pravi:
Kolk o stal da ti nardi spredni spoiler za mazdo, tak okvirno? (bi ga rabu za cliota)

Hvala

LP


Sem ti kar e-mail poslal, ker sem ti mal bolj podrobno napisu pa še njegov gsm imaš zraven ;).
Slika Slika
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov