Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a VTI Pe jun 14, 2002 1:50 pm

Kekec:podspoiler je drgač podalšek odbijača,da boš za drugič vedu.Hm za Lupota???Hm bi blo treba mal pogledat kaj bi najbolj pasal na Lupov odbijač pa pol preprihtat oz.predelat-priredit,da lepo gor sede na odbijač.Za Twingača narest izreze za ovalca pa ni problem,a maš že podalšek al ne??Aja ti bi mel tak podalšek kot ma Bravo na sliki neki podobnga ane.
Hm sem opazu da sploh ne morš pogledat za email od koga k je registriran na tem forumu!:(:)Moj mail je:stknbrejk@yahoo.com
 
iKst
Uporabnik
 
Prispevkov: 1047
Pridružen: To apr 23, 2002 2:33 pm

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a iKst Pe jun 14, 2002 2:39 pm

Dej mi še povej če bi znal nardit plastično haubo, al pa vsaj lukno (za hladen zrak) v navadno haubo in pol eno lepo plastiko tam čez dat.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re:

Napisal/-a Sale Pe jun 14, 2002 3:01 pm

No to so te slike k sem govoru o njih.

VTI: za spredi bi jst neki takega (podalšek), sam ne tok na "kiklco", mal bl diskretno. Sem ful resno zainteresiran, tko da če bo kakšna ideja ti sam reč se bomo zmenl. ;)

Sem pa drgač iz Ljubljane, čeprav se mi zdi da nisi hotu glih to povedat, k si me spraševal: "iz kje pa si ti" hehe :D

Pa upam, da se ne boš ustrašu k smo te tok zasul z našimi željami. Očitno si naš rešitelj :D :) :D .

[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 18.06.2002 ob 09:33 GMT]

[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 18.06.2002 ob 09:38 GMT]
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a VTI Pe jun 14, 2002 3:59 pm

Prov nbene slike jest ne vidm tle!No drgač sem pa z Ljubljane tud.
 
G-4S
 

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a G-4S Pe jun 14, 2002 4:13 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a VTI Ne jun 16, 2002 12:34 pm

He še zdej NIČ ne vidm!:)
In fantje bo kej iz stylinga al boste ostal pr besedah!???:)
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re:

Napisal/-a Sale Ne jun 16, 2002 6:58 pm

VTI: jst sem ti kr mail poslal; jst drgač tut mal prebiram Honda Si forum, pa sm vidu, da se tam tut kr dogaja okol teh spojlerjev pa to. A gre to mogoče za iste stvari (ta tuner od Ustyle pa to)? ;)
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a VTI Ne jun 16, 2002 7:19 pm

Jap on je ta mojster,ki vam bo spojlerje al kar boste pač želel spedenu-predelu.Telefonsko maš neki že ve glede vaših želja poklič praš in se zmeni ane:)

He sem zdej prebral mail pa vidm,da sem ti odgovoru primerno glede na vprašanje iz maila.Najboljš bo,da pokličeš in s Z NJIM ZMENIŠ,ker on bo najboljš vedu kako in kaj za tvoj avto,a veš.Bo pa treba kej predelat-priredit pa bo ane pol je pa sam odvisno kok resn si oz kakšno željo maš do spedenanga avta ane ker ti povem,da bolj k bo zaj... predelovat držje je sej veš več dela je,materjala,časa...ni pa spet za bat se glede cene sam tko ti pravm k eni bi mel totalno predelan podalšek za ceno klasičnega to pa glih ne gre.:)

[Sporočilo uredil/a VTI na dan 16.06.2002 ob 19:30 GMT]
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re:

Napisal/-a Sale Ne jun 16, 2002 8:15 pm

Ja, kaj nej rečem drugega kot FUL HVALA!!! :)
Kar se predelovanja in cen tiče mi je situacija čist jasna. :)

Tuki pa link do tega topica na Honda forumu kjer lohk resni interesenti najdete informacije:

http://www.honda-si.net/forum/topic.asp ... tle=Tuning ;)
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a Sale Ne jul 21, 2002 3:10 pm

No da se mal vrnem k prvotnemu naslovu debate. Zdej sem končno uresniču svoje načrte z usnjem ( ne še čist ) pa sm se odloču, da to mal sporočim če bi koga po pomoti zanimal, hehe :D. V glavnem sm dal preoblečt naslonjalčka za roke na vratih in pa tist sredinski most kjer je prestavna ročka. Sem se odloču kar za ta prav genuine leder, pa nism sam delu ker se mi je zdel čist ugodn če mi un nardi. Koštal me je 7500 sit vse. Bom upam kmal kakšne slikce gor dal. ;) :)
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a VTI Ne jul 21, 2002 5:31 pm

Am jest bi dal tud tm na vratih v usne al pa kak drug materjal ni lih nujno usnje pa me zanima mal info. glede tega.
Aja pa kdo ve kje bi mi kdo naredu ugodno pa kvalitetno:)pravleke za moje zice,rad bi pa mel usnje al pa kej podobnga ob straneh,v sredini pa "navadn" materjal pa po moznosti šivane z laksom pa prišite na sedeš (ker je "športn zic" tak čudn pa je treba raj gor našit na zic).
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a Sale Ne jul 21, 2002 5:37 pm

Jah, kaj pa vem kakšne informacije bi ti dal. Men je to delu en z Brezovice (Bevke) k dela tut pohištvo, tko da kaj pa vem. Sej je lepo naredu, sam se drgač ne ukvarja glih s tem, tko da če je kej bl zahtevnga ne vem kako bi blo. Sm pa tut mogu kr dolg čakat da je naredu.To je to zaenkrat. ;) Mogoče še kdo drug ve kej (sam so vsi na dopustih :D ).

Aja, VTI sm pa tm pred njegovo delavnico vidu parkirano eno rdečo Civic z viper look črtami pa dvema auspuhoma na vsako stran, kej znano?

[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 21.07.2002 ob 17:39 GMT]
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
Pero
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1873
Pridružen: Sr feb 06, 2002 12:07 pm

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a Pero Po jul 22, 2002 5:03 pm

Če rabiš karkoli za pretapecirat ti najbolj priporočam Krmavnarja (Tržaška LJ) ali šetinata (Črnuče LJ). Jih je še ene par po Sloveniji ampak kaj bolj konkretnega od njih nisem videl in nemorem komentirat.

Izbira materjalov je pa ogromna....
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a VTI To jul 23, 2002 9:30 pm

4Sale pravi:
Jah, kaj pa vem kakšne informacije bi ti dal. Men je to delu en z Brezovice (Bevke) k dela tut pohištvo, tko da kaj pa vem. Sej je lepo naredu, sam se drgač ne ukvarja glih s tem, tko da če je kej bl zahtevnga ne vem kako bi blo. Sm pa tut mogu kr dolg čakat da je naredu.To je to zaenkrat. ;) Mogoče še kdo drug ve kej (sam so vsi na dopustih :D ).

Aja, VTI sm pa tm pred njegovo delavnico vidu parkirano eno rdečo Civic z viper look črtami pa dvema auspuhoma na vsako stran, kej znano?

A črna pa dve svinsko debele sive črte potegnjene pa dva powerfula na vsak strani po en??Če je ta pol itak,da poznam.
[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 21.07.2002 ob 17:39 GMT]
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a VTI To jul 23, 2002 9:31 pm

Pero pravi:
Če rabiš karkoli za pretapecirat ti najbolj priporočam Krmavnarja (Tržaška LJ) ali šetinata (Črnuče LJ). Jih je še ene par po Sloveniji ampak kaj bolj konkretnega od njih nisem videl in nemorem komentirat.
Pero:hvala za info!Kaj pa ta v BTC tangram k dela a bi on po meri naredu k semdans slišu da jih dela pa še na zic prbija tko,da dobr drijo bojda pa dobri materjali,kdo kej ve mogoće?!:))
Izbira materjalov je pa ogromna....
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: usnje v notranjosti

Napisal/-a Sale To jul 23, 2002 9:41 pm

VTI: ne ne tista črna, ta je bla rdeča pa črte mal bl rahitične (mislm da 5. generacija, uf, sam ne vem se na honde tok zlo ne spoznam)

[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 23.07.2002 ob 21:43 GMT]
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a VTI Sr jul 24, 2002 8:43 am

HHHHHMMM,pismo nism še opazu,mogoće zato,ker tok hitr mim padam pa ni časa za kam drgam gledat.:))
 
life4rave
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 03, 2002 12:55 pm

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a life4rave Sr jul 24, 2002 10:04 am

hmm kolk ti je un v Podlipi (bevkah) :) racunal za leather v avtu? (najbrz si dal vse zice) in a si prinesel svoj material, al je dal on svojga? , no vglavnem zanima me cena?, ker bi si da v megana usnje, pa ne vem niti prblizn kolk to pride, pa se to ne vem, kako je z zici, ker imam airbage v sprednjih zicih, pa ne vem kako bi on to potem naredu? :(
Natakar Taxi Prosim!
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: \"Usnje\" v notranjosti

Napisal/-a Sale Sr jul 24, 2002 10:12 am

Ne, ne, sedežev nism dal (tok pa še nism pr dnarju). Dal sm preoblečt tista naslonjala za roke ki so na vratih, pa sredinski most (konzolo) kjer je prestavna ročka. Je bl mal tega. Materijal je dal on, za vse skup sm dal 7.500 sit. Se mi zdi še kr ugodno. Bom pa najbrž dal še zadnjo polico pa še kej. ;)
Slika Slika
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov