Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
life4rave
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 03, 2002 12:55 pm

Strihanje felten

Napisal/-a life4rave Če jul 25, 2002 1:23 pm

Hmm neki me zanima, kje bi se dobila barva (podobna cromu) za feltne,ce sploh obstaja? ker bi rad postrihal feltne, pa mi ta srebrna ni vsec! sicer krom je itak zakon, samo drag k svina, pa se ce ga obrusis je zoprn!

Tko, da ce ima kdo kaj izkusenj?
Natakar Taxi Prosim!
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Re: Strihanje felten

Napisal/-a zupi13 Če jul 25, 2002 1:41 pm

zaenkrat ga v SLO še nism vidu, sam na kakem tuning showu v tujini so jih mel, drgač pa majo to na velik v USA, tak da probi kako njihovo stran za slike al pa info(sam to bi te pršl predrag).
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Strihanje felten

Napisal/-a Sale Če jul 25, 2002 2:40 pm

Ja jst mam mal izkušenj. Sm enkrat barvu feltne s krom sprejem (to je vse kar se dobi pr nas od krom barv in ni prov za feltne), samo sem mel idejo da bi to pol čez zlakiru še s prozornim lakom (vse to bi mi naredu avtoličar). Potem smo pa probal in je un krom takoj k je pršu v stik s prozornim lakom potemnel, tko da pol nism lakiru. Krom je pa čez neki časa itak potemnel in sm mel kmal sive feltne. Tko da nič od vsega tega. Ne priporočam.

Na konc sm dal pa cele feltne fejst spolirat pa zlakirat s prozornim, lakom in je blo super (zdej jih pa nimam več :( ).
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Strihanje felten

Napisal/-a VTI Če jul 25, 2002 3:47 pm

HE he jest jih bom DAL KROMAT boste vidl razliko original al pa krom.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Strihanje felten

Napisal/-a Sale Če jul 25, 2002 3:54 pm

Jst sm jih takrat hotu tut dat kromat (to so ble une feltne k sm jih mel na fičotu) pa so mi povsod govoril da kao nimajo tok velke banje (pred 5 leti).

VTI: sm mel pa pred kratkim tut idejo, da bi dal cel zadnji spojler kromat, pa so mi enak rekl (da majo zdej sicer že mal večje banje ampak 1,2 metra je pa vseen predolgo)
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Re: Strihanje felten

Napisal/-a zupi13 Če jul 25, 2002 6:55 pm

težka bo, mogoče pr kakem privatniku, ki dela to (kromira) za kako firmo ki dela gospodinjske aparate npr. rešetke za pečice, ipd. mora pa zgledat noro ko se v lepo očiščene feltne upre sonce! če bo kermu to ratal lepo zrihtat naj da kako sliko na forum.
Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Re: Strihanje felten

Napisal/-a VTI Pe jul 26, 2002 8:51 am

4Sale pravi:
Jst sm jih takrat hotu tut dat kromat (to so ble une feltne k sm jih mel na fičotu) pa so mi povsod govoril da kao nimajo tok velke banje (pred 5 leti).

VTI: sm mel pa pred kratkim tut idejo, da bi dal cel zadnji spojler kromat, pa so mi enak rekl (da majo zdej sicer že mal večje banje ampak 1,2 metra je pa vseen predolgo)

To pa sploh ni res ej!Mislm,da so te nategnil al pa firma ni kej preveč prida,ker jest sem dal eno plastiko kromat pismo je bla široka skor 90cm dolga pa 166cm pa jo je pokromu brez težav.Za felge bojo že mel banjo čene jim pa jest mojo domačo odpulm ven pa nej jih not namočjo,sam,da bo.Sam je pa en problem k aluminij se KAO pazi KAO ne,da kromat.Sam je tipo reku,da je treba osnovo poštudirat,da se bo krom dobr prjel pol bojo pa kromirane.Zanč sem vidu na enmu đipou f1 cup-oz racing 15 colke kromirane,tooook so ble všečne,da sem reku moje bojo tud v krom šle in pika.:))))
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Strihanje felten

Napisal/-a Sale Pe jul 26, 2002 10:05 am

Sej se je men tut čudn zdel da ne morjo enga spojlerja kromat. Sm spraševal tut pri večjih firmah (ROG,...) in pri manjših obrtnikih. Sej sm dobu tak občutek, da se jim pač ni dal tega delat. Pol sm pa enmu znancu reku k dela v Avstriji in se je on tam pozanimu pa tut nič od tega. Pol sm ga pa dal pa pobarvat, kaj sm pa hotu :( :(.

Sej drgač gre pa to tko da on najprej baker gor napari in pol kroma oz. mora pač narest celo kompozicijo, a ne? A se motim?
Slika Slika
 
life4rave
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 03, 2002 12:55 pm

Re: Strihanje felten

Napisal/-a life4rave Pe jul 26, 2002 11:16 am

hmm sej kako se pa sploh kroma? kukr sem slisu, da z eno elektrifikacijo al neki tazga?! kolk pa sploh pride (recimo kolk si dal ti za tisto plato?) ker kolkr vem kromanje glih ni pocen!
Samo zgleda pa hudooo, tuki pr men u sluzbi ima en model enga citroena, pa ima original goe full hude (samovsecne :D ) felge, seveda kromane, samo original, ker je tud citroenov znak gor... agrrrraaaahhh :D
Natakar Taxi Prosim!
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Strihanje felten

Napisal/-a Sale Pe jul 26, 2002 11:22 am

Če misliš uno plato za okol radia, tistga pol nism dal kromat, je pa reku tm okrog jurja al neki takega. Tko da se mi to še ni zdel tok drago.
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Strihanje felten

Napisal/-a VTI Pe jul 26, 2002 2:05 pm

Fantje drgao je odvisno za koga se dela pa tud kok se komu določena cena za kromanje zdi "draga".Drgač je pa lahko kromanje tud zastonj (kot pr men).
 
life4rave
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 03, 2002 12:55 pm

Re: Strihanje felten

Napisal/-a life4rave Po jul 29, 2002 6:50 am

hehe VTI s tabo bi se pa splacal kr ozent, bi mi spoilerje delal, feltne kromu, pa se hondo bi mi pustu vozit :D hehe joke, da ne bos res kej resno mislu :) hehe
Natakar Taxi Prosim!
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Strihanje felten

Napisal/-a Sale Po jul 29, 2002 7:11 am

Life, se boš mogu pa kr v vrsto postavit s svojo ženitno ponudbo, hehehe SlikaSlika
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Strihanje felten

Napisal/-a VTI Po jul 29, 2002 11:30 am

JAOooo!:)))))
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov