Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Neon v avtu

Napisal/-a VTI To jun 11, 2002 11:50 am

Ja une za pod avto so pa še močnejše in took bolj sekajo a veš.Sam kokr sem reku NEONK nikol ne boš mogu vpisat v prometno oz. to pomen,da te bojo poklicaji SKOZ JEBAL če boš mel to pržgan.
 
G-4S
 

Re: Neon v avtu

Napisal/-a G-4S To jun 11, 2002 3:28 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
zazo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Sr feb 06, 2002 7:51 am

Re: Neon v avtu

Napisal/-a zazo Sr jun 12, 2002 6:35 am

ja sploh ksenonke italjanske branže :)
http://www.avtoakustika.com (forum)
dB-drag Racing
Razred S1-2
SPL 146.9 dB
 
skejter
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Po avg 19, 2002 12:10 pm

Re: Neon v avtu

Napisal/-a skejter Po avg 19, 2002 12:23 pm

Zdravo!jst mam pa eno uprašanje!sucer še nimam avta sam me zanima če se da te neonke tut na skuter muntirat in kje dubit mal krajše neonke!hvaležn bi biu za odgovor!
 
MatrixMPI
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 67
Pridružen: To mar 12, 2002 9:49 pm

Re: Neon v avtu

Napisal/-a MatrixMPI Po avg 19, 2002 1:39 pm

Tiste taprave ksenonke(k stanejo par sto tisoč) so mnogo bolj prijazne za oči ponoči kot pa stare rumene/bele luči. Une za dva jurja po žarnci pol mam pa ksenon so pa nekej druzga.
Slika
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Re: Neon v avtu

Napisal/-a BiMMER Ne avg 25, 2002 9:32 pm

Takole, glede neonk na podvozju. Glede na pravilnik o tehnični brezhibnosti vozil (mislim da sem ga enkrat že objavil na forumu) vozilo ne sme imeti dodatnih luči. Ker je bilo v temi nekaj govora, da bi imel neonko noter je pa tko, v pravilniku piše, da na vozilu ne sme biti zadaj drugačnih luči kot rdečih, z izjemo utripalk, vzvratne luči in luči za osvetljitev reg. tablice, tko da obstaja osnova za kaznovanje, če se voziš s tako neonko v avtu, in se zadaj to vidi. Isto velja za spredaj, le da morajo biti vse luči spredaj bele, razen žmigavcev (zato tudi ne smeš imet na pozicijah barvnih lučk.)
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Neon v avtu

Napisal/-a vladek Po avg 26, 2002 6:49 am

bimmer: glede ene stvari se ne bi mogel strinjat z interpretacijo. Ce citiram tale del:

"da na vozilu ne sme biti zadaj drugačnih luči kot rdečih, z izjemo utripalk, vzvratne luči in luči za osvetljitev reg. tablice"

po tvoji interprataciji clovek tudi luci za notranjo osvetlitev ne bi smel imeti prizgano - ta pa sigurno ni prepovedana?
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale Po avg 26, 2002 7:18 am

Po moje je poudarek v tisti interpretaciji na besedici DODATNE luči, kar jst razumem kot naknadno (netovarniško) nameščene luči. Al se motim ???

Se pravi, da v bistvu sploh ne smeš nameščat še drugih luči, kot so tiste že original (razen če se jih ne vidi ven), al kako?
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Re: Neon v avtu

Napisal/-a BiMMER Če avg 29, 2002 9:56 pm

Tako, se opravičujem, ker sem se dvoumno izrazil, res je, dodatnih luči.
Vozilo lahko ima tudi dodatno belo delovno luč (kot npr.: reflektor,...) vendar nevem, kako se pridobi dovoljeneje! Najbrz pri upravnem organu za NZ
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov