Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
_doctor
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: Sr sep 20, 2006 3:24 pm

Tkanine

Napisal/-a _doctor Ne dec 03, 2006 8:58 pm

A mi lahko kdo pove kje bi našel nekoga, ki se bavi z tkaninami, blagom (v okolici MB ali MS). Da bi mel nekaj podobnega ledru, pa da bi blo po možnosti temno rdeče barve.

Lp!
 
Uporabniški avatar
ahiM
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 799
Pridružen: Po avg 16, 2004 4:51 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a ahiM Ne dec 03, 2006 11:39 pm

Podobno ledru je edino skaj. Kar pa ni "riti prijazen material", za ostalo ni panike, se da lepo oblačit. Sier pa dobiš blago pri vsakem tapetniku in boljših trgovinah z metražnim blagom.
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
minimi
Novinec
 
Prispevkov: 110
Pridružen: Sr okt 11, 2006 11:33 am

Napisal/-a minimi Po dec 04, 2006 7:04 pm

stari tu za tapiciranje če daš 120k si fajn pršu skozi pejt rajš u bihač (bih) čez vikend vzami sobo v hotelu, žuraj, ko se ustaneš pa po avto porihtan z usnjem plačaš manj kot 200eur (stric je dau tok z temnenjem šip vred za passata karavana 04l) in povem da sem fasciniran ko sm vidu rezultate. ko pride pomlad grem u bih in ziher nebom pokuru 500eur samo za leder :wink:
bolje mrtav umoran nego mrtav hladan
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov