Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Re: Neon v avtu

Napisal/-a bravura Po maj 27, 2002 12:48 am

Na fičotu 195 ?? To bi pa rad videl !! Si ne predstavljam !
Imaš kakšne slike ?
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale Po maj 27, 2002 11:38 am

Ja res 195. :) Feltne so ble 13 col in široke 7 jodov oz. col. Ful sem se matru, da sem sploh dobu primerne gume. Blatnike sem mal razširu pa je kar šlo, pa ful je hudo zgledal. :D Sej fičota mam še (ni registriran, pa mal je že zje.... :( ) feltne sem pa prodal. Slik mam bl mal, bom kakšno izbrsku, poskeneru, pa objavu. Je pa to un zlat fičo če si ga mogoče kdaj vidu v Ljubljani.

Naj že kar zdej povem, da s prirobnicami al pa čem podobnim nism mel velkih problemov, vleku je za fičota tut čist dobr, edin poraba je bla kr velka ( po mestu 11-12 litrov, sam takrat se mi bencin še ni zdel tok drag ).
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Re: Neon v avtu

Napisal/-a bravura Po maj 27, 2002 12:20 pm

Kolko let nazaj je blo to? Nebi reku da sm ga vidu, nism glih z Lj. Sicer sem pa se do 16. leta vozu v fičotu :)
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale Po maj 27, 2002 4:48 pm

To je blo ene 4 leta nazaj. ;) Jst sem se pa OD 16. pa DO 21. leta vozu v fičotu. :) Prve dve leti, ko nism mel izpita sem mel enga čist navadnega l.74 pol sem si pa tega naredu k je l.84. Tega bi zdej najraj prodal. Cena tm okrog 30.000 sit, barva je zlata metalic (k uni puntoti), blatniki so mal prerjaveni, notr je urejen, edin gume so ene bedne.
Slika Slika
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Bor Če maj 30, 2002 4:41 pm

Ja jst mam v avtu neonko rdece barve in sicer vezano na stikalo od vrat. Tk da se przge ko vrata odprem. Mam jo pa montirano zadaj na polici. Kupu sem pa cist navadno rdeco neonko za 230V pol mi je pa en frend naredu vezje za prizigat neonko. Dal sem pa 1000sit za zarnico v OSRAM stacuni v LJ.
Pa je kr ql
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Re: Neon v avtu

Napisal/-a bravura Če maj 30, 2002 9:47 pm

Pa sm tudi jaz postal lastnik 2 modrih neonk :)

Zaenkrat jih še nisem montiral, zanimivi se pa mi zdijo dve postavitvi: pod armaturo, na panel od vrat.
Ker mislim dat namesto tepihov noter alu. se mi zdi da bi bolj do izraza prišle pod armaturo, pa še videt jih nebi bilo.
Kaj pravite?
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale Če maj 30, 2002 9:52 pm

Po moje je bolš pod armaturo, k mi ni preveč všeč če se neonka preveč vsiljivo vid. Bolš je mal bl diskretno, če boš dal pa še alu po tleh bo pa sploh odlično.
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
zazo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Sr feb 06, 2002 7:51 am

Re: Neon v avtu

Napisal/-a zazo Pe maj 31, 2002 6:12 am

4sale.. a je to un k je bil skos pred MNZ-jem u centru parkiran??
http://www.avtoakustika.com (forum)
dB-drag Racing
Razred S1-2
SPL 146.9 dB
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale Pe maj 31, 2002 7:44 am

Zazo maš prav, to je ta. Zdej ga mam pa nekje drugje spravljenga ( fičota namreč, hehe ).
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
zazo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Sr feb 06, 2002 7:51 am

Re: Neon v avtu

Napisal/-a zazo Pe maj 31, 2002 7:53 am

bemtiš.. un je bil pa res good looking...

kok hoces zanga 30.000 k sit.. kaj pa dela na temu avtu? :)
http://www.avtoakustika.com (forum)
dB-drag Racing
Razred S1-2
SPL 146.9 dB
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale Pe maj 31, 2002 5:12 pm

Ja 30k, sam ti moram kr povedat, da ni v taki top formi k je bil takrat. Motor dela, menjalnik tut, bremze so OK, sam pleh je bl slab. Pragovi so gnili, blatnike tut že mal načenja, pa una toča ga je mal dobila ( ne dost ). Pa gume so zanič tko kot sem že reku. Mogu bi ene 150k sit + registracija vanga vložit, pa bi spet rulov. Prodal ga bom če ga bo res kdo hotu imet, drgač se pa ne bom trudu. ;)

Aja, sorry k skoz mal spreminjam predmet debate (neon v avtu). Sicer ste pa tut mene zakurl s temi neonkami, tko da bom zihr tut jst kmal letu nabavt.


[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 31.05.2002 ob 17:14 GMT]
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Re: Neon v avtu

Napisal/-a bravura Pe maj 31, 2002 11:50 pm

Pa kupi zelene :) ;) :) Da gilh vsi ne bomo imeli plavih :)
Hecam se!

Sm danes malo v temi poskusil in res se najlepše vidi, če so pod armaturko, še lepše pa če so pod avtom, pa sem spet v dilemi.....
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale So jun 01, 2002 8:33 am

Ja sej jst res ne bi plavih :) sej ne da ni ql, sam do zdej sem vse kar sem delu z osvetljavo (tut pr računalniku) hotu narest plave barve, pa je bil vedno šmorn tko, da sm se že mal naveliču plave. :)

Men osebno je lepš znotraj avta, sam te ne bom prepričeval, ker lohk da tut pod avtom ful rula, kva pa vem.
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale Ne jun 02, 2002 6:28 pm

bravura pravi:
Na fičotu 195 ?? To bi pa rad videl !! Si ne predstavljam !
Imaš kakšne slike ?


Na tem linku najdeš sliko fičota (sam se glih ne vid širina koles :( )

http://users.volja.net/toyman/treffen/fico1.jpg
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Re: Neon v avtu

Napisal/-a bravura Ne jun 02, 2002 9:56 pm

Luškan fiček, škoda da ga nisi ohranil pri življenju !
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Neon v avtu

Napisal/-a VTI Po jun 10, 2002 3:55 pm

Glede neonk je tko:da jih ne smete met PRIŽGANIH,ker slepijo oz. motijo soudeležene v prometu!Mam jih na avtu že kar en cajt sam ti lahko caps vzame prometno,pošlje na atest na lpp (neonke nimajo homologacije!)pa napiše kazen v višini 15tisoč če te dobi,da jih maš prižgane.V avtu jih mate lahko samo na avtu-zunaj PA NE.Mislm,da se zarad teh neonk ne splča jebat z capsi pa kazni plačevat oz. premislte kaj boste naredil!
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Re: Re: Neon v avtu

Napisal/-a bravura Po jun 10, 2002 5:37 pm

VTI pravi:
Glede neonk je tko:da jih ne smete met PRIŽGANIH,ker slepijo oz. motijo soudeležene v prometu!Mam jih na avtu že kar en cajt sam ti lahko caps vzame prometno,pošlje na atest na lpp (neonke nimajo homologacije!)pa napiše kazen v višini 15tisoč če te dobi,da jih maš prižgane.V avtu jih mate lahko samo na avtu-zunaj PA NE.Mislm,da se zarad teh neonk ne splča jebat z capsi pa kazni plačevat oz. premislte kaj boste naredil!


res, da neonka slepi, pa če jo montiraš tako, da je ni direktno videt, le njeno svetlobo na tleh?
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale Po jun 10, 2002 6:18 pm

Ma to s tem sleplenjem drugih voznikov je men ful ena glupost. :( :( Sploh ne morem verjet, da ti lohk to očitajo. Pol pa nej še koga kaznujejo k ma zlato zobovje pa se ful na širok reži med vožnjo in s tem slepi ostale voznike. Ta predpis se men osebno zdi čist neutemeljen in je zihr kej druzga v ozadju. :( :( :(

BTW..enarf, fičo nima nič napiljene mašine ;)
Slika Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Neon v avtu

Napisal/-a VTI Po jun 10, 2002 10:43 pm

Ja no sem probaval,prestavljal položaj neonke in so vsi ostali položaji brez haska.Ko jo boš prestavu ne bo sploh vidt,da je prižgana razen če bo kdo res ORNK gledu v tvoj avto.Aja nakonc si napisu da če svet v tla:to je brez veze morš dat res ornk neonke sam to pa košta kar precej tko,da se ne splča veš.

4SALE:ne zdi se sam teb glupo tole kar pravi poklicaj,ko te ustav ampak še marsikomu drugmu pa še marsikaj druzga sam zakone pišejo očitno ČUDAKI oz debili sam,da se kasira!:)
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Neon v avtu

Napisal/-a Sale To jun 11, 2002 7:09 am

A niso une neonke za pod avto v bistvu mal drugačne od teh k jih kupiš npr. v Obiju. Te "navadne" po mojem ne bi dolg zdržale.

VTI: Ja čist res. Se strinjam :) Osebno sem pa še posebi alergičen na ta omenjeni predpis, ker se mi zdi še celo mal bl nenormalen kot pa drugi o katerih bi se dal razpravljat. ;)
Slika Slika
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov