Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
bravura
Uporabnik
 
Prispevkov: 814
Pridružen: So maj 11, 2002 7:53 pm
Kraj: Ilirska Bistrica - okolica

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a bravura Pe jul 26, 2002 8:17 pm

Lani sem bil, letos pa tudi ne bom zamudu :D !
Never drive faster, than your guardian angel can fly.
 
biser
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe jul 19, 2002 4:31 pm

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a biser Če avg 01, 2002 9:04 pm

hojla!.....

ce vas zanima in da ocenite:)

http://www.siol.net/avtomoto.siol.net/d ... 0115010564

lp
biser
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a Sale Pe avg 02, 2002 7:37 am

Jst sm ga prebral in mi je všeč. Sem se ene par zadev tut naučil. Kr precej strokoven :), mogoče malenkost preveč osredotočen na spojlerje. V glavnem si želim več takih člankov v prihodnosti. ;)

Bil bi pa zanimiv kakšen članek na temo "kako trenutno razumemo avto tunning pri nas in kako v tujini". Predvsem v tem smislu, da je avto tunning HOBI (večletno delo, način življenja, druženje,...); nisem namreč čist prepričan da ga pri nas tko razumemo. Hkrati je to poziv vsem, ki bi napisali tak članek Slika za objavo na že omenjeni web strani, ki jo z Gforsom urejava zgolj ljubiteljsko (ne v komercialne namene). :D
Slika Slika
 
biser
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe jul 19, 2002 4:31 pm

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a biser Pe avg 02, 2002 8:10 am

no... me veseli, da ti je bil vsec... Da je osredotočen, na spojlerje vemo, ker smo to zeleli, vsekakor pa to ne bo edini članek o stylingu in mislim da sledijo se o tuningu. vsekakor bomo upoštevali, tvojo razlago tega početja (kar sem dojela tudi skozi raziskavo, velja isto tudi za styling, hobi).

hehe se kr lepo rihtejte avtocke in ce bo zelja da pokazete to svetu, jaz vec kot rada poslikam opisem vas lep avtoček.
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a VTI So avg 03, 2002 8:44 am

Biser:iz stavka kjer navajaš firme pri katerih se lahko dobi dodatna oprema moraš črtat Centro,ker ta firma ne obratuje več.
Kar se pa izdelave spoilerja tiče ane kot pravi Fazer je pa to taka buča,ker z tem je ČIST zavedu kupce!Kaj je reku?Da za spoiler k ga računalniško obdela potrebuje cca 300ur,jaooo mislm pa jest sem pol extra majster proti njem pol al kaj k na "roke" naredim spoiler,ccc tip je ornk premaknjen-laznivc!Če maš opremo kot jo mam on če SPLOH MA TO KAR GOVORI,DA MA je to narejeno v enem tednu in to če je počasen sej tko kot je sicer Fazerjeva vrlina.Pa,da je extrem kao 10x drazji od standarda,ja sam unikat bo on pol čez 10min ko bo en pršu prašat če ma to kar je mel en na avtu-unikat pa mu ga bo takoj prodal tko,da je stranko dobr nategnu k ji je reku da ma unikat nakonc se bosta pa nekje na cest srečala pa bosta ugotovila da mata ob spoiler (unikat KAO) od istga prodajalca.Tok o unikatih kar se njega tiče pa se marsikerga druzga tle v SLo.

DRGAČ PA FAJN ČLANK SAM NEKATERE STVARI BI BLO TREBA POPRAVT (napisat tko kot je)pa bi bil še bolj SUPER.
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a vladek To avg 06, 2002 6:13 am

ravno 300 ur ne ..verjamem pa da velik vec casa porabis za obdelavo ce hoces upostevat upor ipd zadeve ...
Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a VTI To avg 06, 2002 8:34 am

Kok si jih pa že naredu da veš kok jih jepotrbno za izdelavo spoilerja??
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a vladek Sr avg 07, 2002 6:23 am

koliko pa si ti uporabljal racunalniske simulacije da ves koliko ur je dovolj? Vse kar pravim: le cevlje sodi naj kopitar...
Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a VTI Sr avg 07, 2002 9:07 am

Ne ne računalniške simulacije ampak PRAKSE,tako!:)Pa ti LAHKO POVEM DA 300ur sam zato,da se neb kdo spravu kej probavat (kao kok je zaj****).Sicer bojo pa izdelki govoril svoje,a prov,da nauš tok ziher pa o enih simulacijah sanju.
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a vladek Če avg 08, 2002 6:45 am

VTI: chill. Rekel sem samo da lahko uporablja to, ce hoce bit kao 100% preprican in da nima spojlerjev samo za izgled, temvec gleda tudi ostale stvari. Verjamem da se ga da naredit zelo hitro, ce pa ze uporablja kaj podobnega lahko vzame veliko vec casa ... end of discussion ...
Slika
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a VTI Če avg 08, 2002 8:58 am

Ej jest sem čist umirjen,pa tko kot si napisu:end of discussion.:)
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Re: Članek o stylingu in tunningu

Napisal/-a WhiteCell Pe sep 13, 2002 1:43 pm

biser moj jugo ti je na voljo ;)
V8 POWER
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov