Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Platišča Vossen

Napisal/-a H2 Če okt 30, 2014 1:12 pm

Pozdravljeni,

Upam, da mi bo kdo tukaj uspel pomagati.
Iščem trgovino, spletno trgovino, uvoznika, kogarkoli, ki mi bo dobavil in z računom prodal Vossen platišča. Zaenkrat vse ponudeno brez računa :)
Lahko je Slovenska ( Slišal sem že za nekoga v Rogaški a na njihovi spletni strani ni nič o Vossnu ), lahko je Avstrija, lahko pa tudi Nemčija, če le ni potrebno it po njih v Kak Koln ali Berlin ( Če pošljejo po pošti, super ).
Po vseh teh njihovih srečanjih okoli Celovca sem predvideval, da je kaj tam.. Ampak brez uspeha!? Kot da ni nič..

Preiskal sem že ogromno strani, povprašal ogromno ljudi, a zmeraj sem dobil odgovor, ta in ta so kupili v Nemčiji in so rekli, da je to edina in najhitrejša varjanta. Nikoli pa nič podrobnejše kje, ker noben neve..
Kontaktiral sem tudi Vossen, a mi hočejo poslati iz Amerike ( Carine in DDVja na vse skupaj državi ne bom plačal ). Žal pa spletnih strani z platišči v tujini ne poznam.. Sploh pa ne obvladam nemškega jezika.

Vsaka pomoč bi bila dobrodošla!

Hvala

LP
 
Uporabniški avatar
Jaka156
Novinec
 
Prispevkov: 353
Pridružen: To jan 09, 2007 7:12 pm

Re: Platišča Vossen

Napisal/-a Jaka156 Če okt 30, 2014 1:35 pm

Model platišča?, razmak med vijaki? ET? Za na kakšen avto? Širina platišča? Velikost?.....
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Re: Platišča Vossen

Napisal/-a H2 Če okt 30, 2014 2:27 pm

Tole verjetno ni potrebno? Ne kupujem rabljenih platišč ampak NOVE. Iščem trgovino..

Sicer pa Vossen CV3, 5x 112, ET35 ( Mogoče zadnji komplet širši ), 20col
 
Uporabniški avatar
IgorMM
Novinec
 
Prispevkov: 301
Pridružen: To nov 09, 2004 3:21 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Platišča Vossen

Napisal/-a IgorMM Če okt 30, 2014 5:11 pm

www.css-tuning.com
njihov edini zastopnik v sloveniji
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov