Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
daendro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: So nov 08, 2014 10:57 am

Angel eyes

Napisal/-a daendro Pe jan 16, 2015 4:14 pm

Ima kdo angel eyes luči na avtu, po možnosti na xsari 00-04? Kakšne imate izkušnje?
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Angel eyes

Napisal/-a esem Pe jan 16, 2015 4:54 pm

To je že zdavnaj passe in skoraj vsi, ki so imeli, so to vrgli dol.
 
Uporabniški avatar
darkside
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Po jan 17, 2011 10:08 am

Re: Angel eyes

Napisal/-a darkside Pe jan 16, 2015 9:13 pm

Meni iskalnik najde 57 različnih tem kar se tiče angel eyes. Si pogledal v katero od teh?
Še link da ti ne bo treba iskati: search.php?keywords=angel+eyes&terms=all&author=&sc=1&sf=titleonly&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Iskanje

mogoče se bo kakšen feedback našel, čeprav na hitro pogledano je debata nekaj druga. Drugače pa sam že dolgo res nisem videl avta s temi lučni.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Angel eyes

Napisal/-a Fnatic Če jan 22, 2015 2:14 pm

moje mnenje je, da je s tem preveč hecanja pa tudi sam izgled ni spet nekaj uaaauuu..kot so rekli, bilo-prošlo..
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: Angel eyes

Napisal/-a Falco_ Če jan 22, 2015 10:37 pm

http://www.mstyling.net/katalog/citroen ... a-i27.html

Kupi, probaj, pa boš videl če so za kaj. :)



Fnatic je napisal/-a:moje mnenje je, da je s tem preveč hecanja pa tudi sam izgled ni spet nekaj uaaauuu..kot so rekli, bilo-prošlo..


ne vem kaj misliš s tem, da je preveč hecanja... saj aftermarket luči so večinoma plug&play, edino kaj potrebuje(š) je potrdilo o strokovni vgradnji in gre(š) na homologacijo, tam plača(š) 32€, počaka(š) da pošljejo kartonček in to je to. :)
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Angel eyes

Napisal/-a Fnatic Po jan 26, 2015 4:08 pm

večinoma ja..vem, ker sem jih nekaj že vgrajeval in so bili kao kot si napisal plug&play pa je bilo vseeno potrebno kar nekaj dodatnega dela vložit, da je zadeva funkcionirala kot mora. Vsekakor pa se mi zdi, da je zadeva dosti predraga za to ''igračko''....zdej razen, če menjaš še zadnje luči in nasploh predeluješ avto. Drugače na povsem navaden običajen avtomobil samo to dajat gor, meni osebno bv. Ampak to je moje mnenje :)
Sem pa tudi jaz videl že te na mstylingu ja..poizkusi lahko pa bo kar bo:)
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: Angel eyes

Napisal/-a Falco_ Po jan 26, 2015 6:30 pm

Fnatic je napisal/-a:večinoma ja..vem, ker sem jih nekaj že vgrajeval in so bili kao kot si napisal plug&play pa je bilo vseeno potrebno kar nekaj dodatnega dela vložit, da je zadeva funkcionirala kot mora. Vsekakor pa se mi zdi, da je zadeva dosti predraga za to ''igračko''....zdej razen, če menjaš še zadnje luči in nasploh predeluješ avto. Drugače na povsem navaden običajen avtomobil samo to dajat gor, meni osebno bv. Ampak to je moje mnenje :)
Sem pa tudi jaz videl že te na mstylingu ja..poizkusi lahko pa bo kar bo:)



ja, to je pa potem fail izdelovalca, maš res. ampak glavno, da ste zrihtali! :)

jaz imam angel eyes rešeno tako, da imam vgrajene samo CCFL obročke v original luč;
Slika Slika

vezano je na kabel od pozicijskih, meni zgleda lepo :)
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Angel eyes

Napisal/-a Fnatic To jan 27, 2015 12:12 pm

ja čist možno..lej poštimano pa je bilo potem:)
ma to pr teb še zgleda kul, sm vidu že fotke:) tak način mi je dosti lepši. ne vem zakaj ampak celoten komplet original menjat mi enostavno ne zgleda neki baš :P očitno prenajedu tega od vseh mogočih avtoshowov..ti si se pa potrudu pa sam nekaj ustvaril, je to bolj pohvale vredno pa še dober izgled je:)
Ba-dum tssssssss =P
 
daendro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: So nov 08, 2014 10:57 am

Re: Angel eyes

Napisal/-a daendro Sr jan 28, 2015 5:29 pm

Fnatic je napisal/-a:večinoma ja..vem, ker sem jih nekaj že vgrajeval in so bili kao kot si napisal plug&play pa je bilo vseeno potrebno kar nekaj dodatnega dela vložit, da je zadeva funkcionirala kot mora. Vsekakor pa se mi zdi, da je zadeva dosti predraga za to ''igračko''....zdej razen, če menjaš še zadnje luči in nasploh predeluješ avto. Drugače na povsem navaden običajen avtomobil samo to dajat gor, meni osebno bv. Ampak to je moje mnenje :)
Sem pa tudi jaz videl že te na mstylingu ja..poizkusi lahko pa bo kar bo:)


Te ja na mstylingu mam namen kupit in imam namen tudi zadnje luči menjat, samo najprej je treba denar nabrat :D
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov