Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
avokado
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe jun 07, 2013 7:57 pm

dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a avokado Po apr 13, 2015 12:28 pm

ko gre za barvanje platišč je moč tu najti cel kup priporočil, a nato spoznaš da priporočeni barvajo samo enotno barvo, se pravi čez celo platišče ena barva. kateri ličar barva tudi dvobarvno in to res dobro, da ve kaj dela? povdarek je na dobro, ne na poceni. če se le da iščem nekje od gorenjske do ljubljane.

gre pa za tako platišče:
Slika
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a pskoda Po apr 13, 2015 12:40 pm

Jaz na tem platišču od opla ne vidim dve barve
Lp
 
avokado
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe jun 07, 2013 7:57 pm

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a avokado Po apr 13, 2015 12:54 pm

pskoda je napisal/-a:Jaz na tem platišču od opla ne vidim dve barve


ok. je to potem barvanje z enotno barvo in kdo to dela kvalitetno?
 
Uporabniški avatar
Gyga
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Pe maj 28, 2004 1:10 pm

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a Gyga Po apr 13, 2015 2:21 pm

Malo para malo muzike!
Najboljši avto je novi avto!
 
avokado
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe jun 07, 2013 7:57 pm

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a avokado Po apr 13, 2015 4:04 pm

Gyga je napisal/-a:https://www.youtube.com/watch?v=Rl1bdWEid3k


jap, bil ravnokar pri kuretu in je reku to je diamantno brušenje. ni druge kot peskanje in barvanje cele.

a je tudi v SLO kak model ki ma tako diamatno brušenje?
 
Uporabniški avatar
Gyga
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Pe maj 28, 2004 1:10 pm

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a Gyga Po apr 13, 2015 7:50 pm

Pred leti sem spraševal uporabnika croma man (loonitz wheels). Tedaj ni imel tega v ponudbi a je rekel, da razmišlja o tem. Kontaktiraj njega.

Lp,
G
Malo para malo muzike!
Najboljši avto je novi avto!
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a INFINITI Po apr 13, 2015 8:39 pm

Peskanje pa prašno barvanje ne bo lepo pa gladko površino naredilo. Klasično lakiranje bo boljše. Za tako brušenje površine felten pa lahko vprašaš pri PRO-VIZIJA d.o.o. na Lavrici. Tam ti jo tudi polakirajo.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a pskoda Po apr 13, 2015 8:54 pm

avokado je napisal/-a:
Gyga je napisal/-a:https://www.youtube.com/watch?v=Rl1bdWEid3k


jap, bil ravnokar pri kuretu in je reku to je diamantno brušenje. ni druge kot peskanje in barvanje cele.

a je tudi v SLO kak model ki ma tako diamatno brušenje?


Točno tako kot je na videu ima narejeno opel in tudi pri moji opc-jki se je lepo od blizu videlo, da je feltna tako brušena oz rezkana. Kdo bi to delal ne vem, ampak vsak ki ima CNC bi moral to znat nardedit
Lp
 
avokado
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe jun 07, 2013 7:57 pm

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a avokado To apr 14, 2015 8:54 am

Gyga je napisal/-a:Pred leti sem spraševal uporabnika croma man (loonitz wheels). Tedaj ni imel tega v ponudbi a je rekel, da razmišlja o tem. Kontaktiraj njega.

Lp,
G


nope. nima. probaval so nekej pa so potem opustili. je pa omenu UK, ja, ker za SLO ne ve da bi kdo to delal.
 
avokado
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe jun 07, 2013 7:57 pm

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a avokado To apr 14, 2015 8:57 am

INFINITI je napisal/-a:Peskanje pa prašno barvanje ne bo lepo pa gladko površino naredilo. Klasično lakiranje bo boljše. Za tako brušenje površine felten pa lahko vprašaš pri PRO-VIZIJA d.o.o. na Lavrici. Tam ti jo tudi polakirajo.


dajejo vse ven delat drugim, je rekel da bo vprašal ampak, če že pred njim drugi mojstri niso vedli kdo bi to delal ne verjamem da bom kaj novega slišal...

zgleda bo nekdo to mašino uvozil šele ko bodo prodal dovolj platišč na tak način delanih in potem bo povpraševanje dovolj veliko za našo krajevno skupnost Slovenijo.
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a INFINITI To apr 14, 2015 10:36 am

avokado je napisal/-a:
INFINITI je napisal/-a:Peskanje pa prašno barvanje ne bo lepo pa gladko površino naredilo. Klasično lakiranje bo boljše. Za tako brušenje površine felten pa lahko vprašaš pri PRO-VIZIJA d.o.o. na Lavrici. Tam ti jo tudi polakirajo.


dajejo vse ven delat drugim, je rekel da bo vprašal ampak, če že pred njim drugi mojstri niso vedli kdo bi to delal ne verjamem da bom kaj novega slišal...

zgleda bo nekdo to mašino uvozil šele ko bodo prodal dovolj platišč na tak način delanih in potem bo povpraševanje dovolj veliko za našo krajevno skupnost Slovenijo.


Njega sem ti povedal zato, ker sem ravno prejšnji teden videl da so montirali takšno obnovljeno platišče na avto za prodajo in mi je sam povedal da so ga dali narest in ga zlakirali - torej imajo nekoga ki to dela v piko za njih.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
avokado
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe jun 07, 2013 7:57 pm

Re: dvobarvno barvanje platišč

Napisal/-a avokado To apr 21, 2015 3:55 pm

INFINITI je napisal/-a:Njega sem ti povedal zato, ker sem ravno prejšnji teden videl da so montirali takšno obnovljeno platišče na avto za prodajo in mi je sam povedal da so ga dali narest in ga zlakirali - torej imajo nekoga ki to dela v piko za njih.


Hecno. Meni je nato povedal da diamantno ne pozna nikogar da bo vprašal in nato je poklical in rekel da je poguglal in našel Kavsa v tolminu ki dela s cnc
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov