Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
RobiG96
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Če sep 25, 2014 3:56 pm

Luči in homologacija oz. problemi...

Napisal/-a RobiG96 So maj 09, 2015 8:44 am

Zdravo,

imam vprašanje glede luči in sicer danes mi je šla leva kratka H7 in desna pozicijska, pred kratkim sem menjal tudi eno za zadnjo tablico... Zdej morem seveda kupit nove da bo na rezervi pa bi za pozicijske in tablice uzel kar ledice iz kitajske ( vzel bi bele ali modre ) po brskanju po forumo sem našel da modrih naj nebi smel imeti zaradi druge barve bele pa naj bi šle skozi tehničnega in mim policajev :) Torej ali morajo meti pozicijske in za tablice ledice kakšno oznako da so primerne (homologacija predvidevam da ni potrebna?)... Zanima pa me tudi katere naj vzamem za nove kratke (H7 LL 12V 55W) kolega ma neke fejk xenon žarnice ampak niso legalne pa men se zdijo moteče, mel bi bele ker zdej mam rumene pa me zanima za kakšnimi gledat...

Hvala lp
 
Uporabniški avatar
StajercS
Novinec
 
Prispevkov: 327
Pridružen: Če nov 02, 2006 2:05 am
Kraj: MB

Re: Luči in homologacija oz. problemi...

Napisal/-a StajercS So maj 09, 2015 2:38 pm

100x predelana tema. Obstaja tudi že več drugih. Google najde na milijone odgovorov. Če maš rad policaje, vtakni noter, kaj se ti zapaše. Če pa maš rad tablice na avtu, pa daj normalne žarnice. :mrgreen:
Slika
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Luči in homologacija oz. problemi...

Napisal/-a esem So maj 09, 2015 2:52 pm

Enako!
Pomembno!!! ---> Preden objavite debato uporabite kvadratek IŠČI na levi strani, da vidite če o tem že mogoče teče debata - se posebno, če ste novi na forumu!


poišči!
Zaklep
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov