Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
hja1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Sr mar 30, 2016 5:23 pm

Golf 18col feltne

Napisal/-a hja1 Ne maj 14, 2017 8:10 pm

Živjo,

Trenutno imam na Golfu 5 1.6 bencinar 16col feltne. V homologaciji imam 15, 16, 17. 18 bi moral dodatno homologirat, to sploh gre za ta tip avta? Skrbi me predvsem, ker je motor švoh, kako bo to vplivalo na vozne lastnosti in porabo? Predvidevam, da bi zaradi velikosti feltn moral avto tudi dodatno spustiti? Kako se to sploh počne, ter koliko me bo to stalo?
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Golf 18col feltne

Napisal/-a Fnatic Po maj 15, 2017 9:10 am

Če te skrbi, ker je motor švoh itd.,zakaj bi dajal gor potem 18ke?
Seveda se da ampak moraš imet potem tudi pravo razmerje gum procentualno. Znižat pa tudi na tak problem.
Lahko se greš samo s fedri, seveda je pa najbolje celoten sistem menjat. Ene gewinde, pa lahko sam nastaviš višino (če so dražje, ponavadi lahko tudi trdoto, naklon itd.). cena? Računaj ceno felten plus gume, potem homologacija 40 eur (če se ne motim). Fedri od 100eur rabljeni, raje gewinde (so sigurno od 400 naprej), pa potem še to homologirat. Pa mislim, da sem prenizke cene rekel. Saj malo poguglaj pa ti bo jasno, ne me čisto za cene držat, bo pa sigurno vse skupaj več.
Ba-dum tssssssss =P
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov