Nixxon je napisal/-a:Je kombinacija obojega, če mene vprašaš.
Po eni strani gre tukaj seveda za svoj užitek, da prilagodiš avto svojemu okusu, približaš svojemu sanjskemu avtomobilu, vsekakor je tudi zadovoljstvo ko nekaj sam narediš in izpade lepo.
Vsekakor je pa prisotno tudi to da bi bil opazen, da bi se ljudje obračali za tvojo kreacijo in ti na ta način pokazali odobravanje da si naredil nekaj lepega ali grdega.
Meni osebno gre, tako kot večini, za to, da je avto tak kot si ga sam želim po mojem okusu lepote. To da sem opazen pa tudi ne škodi.
FireSTORM je napisal/-a:vprašaj se
boš avto predelal tak da bo tebi všeč
ali tak da se bodo glave obračale za tvojim avtom?
če mam tak avto da je meni všeč, mi je čist vseeno če je komu všeč ali ne
če ti ni jebiga
povej mi v faco ne za hrbtom, jaz bom še vedno mel svoje mnenje o svojem avtu, oziroma mnenje o vsem svojem
isto kot pri punci, saj nimaš ti neke punce da bodo tvoji kolegi meli jezike do pet, ampak maš tako da tebi visi jezik do pet
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost