Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...

Stekla mi je zatemnil:

FoliaTec Dejan Lešnik s.p.
155
25%
Kompare k.d.
68
11%
LLumark, Igor Koren s.p.
105
17%
Farmel
12
2%
Sam svoj mojster
46
7%
Drugje
228
37%
 
Skupaj glasov : 614
 
s12345
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 762
Pridružen: Sr jul 06, 2005 9:03 pm

Napisal/-a s12345 So jun 03, 2006 5:09 pm

Llumark mi je temnil stekla pred kakim letom in pol. Moram povedat, da tip NIMA POJMA. Takrat je hodil temnit tudi v LJ enkrat tedensko (oz. na 14 dni). Meni bo moral zdaj štiri stekla na novo narediti. Samo da si vzamem čas, da pridem do MB. Zaslužil si je še kaj drugega razen reklamacije. :evil:
kako ste pametni. blagor vašim mamicam.
 
Uporabniški avatar
Astral
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: Ne avg 24, 2003 9:35 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Astral Ne jun 04, 2006 9:38 pm

Bil v SG, parkiral 20m stran od srebrnega megana, šel 3x mimo, pobral letak, pa nikjer nobenega...

Lp
 
Uporabniški avatar
sandek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če jan 19, 2006 7:40 pm
Kraj: maribor-metropola

Napisal/-a sandek Ne jun 04, 2006 9:42 pm

a se pri lesniku dolgo caka oziroma kdaj prej se moreš naročit :?:
 
drejc23
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr jun 01, 2005 7:44 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a drejc23 Po jun 05, 2006 12:20 pm

No pa da se se jaz javim ko vidim kak ste hudo pametni. Folijo uporabljam bruxsafol in ne foliatec kot je napisal moj kolega, saj glede foliateca nebom komentiral glede kvalitete, ker itak nima smisla. Da vas vidim frajere ko vam bo sipa poknla cez kako leto, dve, tri, kaj bote z foliatecom delali ko vam bota gospoda lesnika na novo zatemnila samo eno steklo pa da vidimo pol kolko crne so se ostale folije. Zdi se mi itak brezveze neko sinfanje drug po drugem npr. "Vsak, ki lepi cartatooje že misli da zna lepit folije...". Z samo reklamno folijo delam ze malo dlje ko mata lesnika sploh tisto delavnico tam pa avte lepita, tak da se ne nekaj pametne delat. Lesnika ce se ze delata taka asa kao da tak perfektno lepita zakaj pa mata potem mehurcke v folijah pri strankah itd. Nikoli nisem sinfal delo drugih pa se bom ocitno res moral spustit na vas nivo, da bomo tukli drug po drugem. Konc koncev se bo itak vsak posameznik sam odlocil komu bo peljal sipe temnit in kje bo najbolj zadovoljen z kvaliteto. Da nebom sploh komentiral od kod izvirajo vprasanja ko me ljudje sprasujejo ce tapete dol vzamem ko temnim sipe?! Na to bi mi verjetno znal odgovorit sam mojset g. Lesnik.

No dovolj za danes, ker mam kaj bol pametnega za delat....

LP
 
Uporabniški avatar
Basist
Novinec
 
Prispevkov: 224
Pridružen: To jul 15, 2003 10:01 am

Napisal/-a Basist Po jun 05, 2006 12:47 pm

To se je spremenil v prepucavanje "kdo ma daljšega"...

vsaj zato me akterja v tem postu pač ne bosta videla, še manj pa moje šipe... ;) Hvala za olajšanje odločitve... če se tok prepucavata tukaj, tut odnos do strank ne more biti kaj prida... dobro reklamo si delata...
lp,
Gregor

Sometimes I'm good... But when I'm bad I'm even better!!!!!!!
 
racman007
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Po feb 28, 2005 1:45 pm

Napisal/-a racman007 Po jun 05, 2006 5:11 pm

A ima kdo kakšnekoli izkušnje z AW Designom na Streliški v Ljubljani? Dela menda en Simon Rabič.
 
Uporabniški avatar
shaq32
Novinec
 
Prispevkov: 248
Pridružen: Ne apr 10, 2005 1:15 pm
Kraj: NM

Napisal/-a shaq32 Po jun 05, 2006 5:26 pm

Basist je napisal/-a:To se je spremenil v prepucavanje "kdo ma daljšega"...

vsaj zato me akterja v tem postu pač ne bosta videla, še manj pa moje šipe... ;) Hvala za olajšanje odločitve... če se tok prepucavata tukaj, tut odnos do strank ne more biti kaj prida... dobro reklamo si delata...


dobr si tole povedal....
drugače pa lahko pohvalim Petra iz Trebnjega, mi je temnil Kalosa, in naredi super. Si res lepo vzame čas...
 
Uporabniški avatar
Astral
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: Ne avg 24, 2003 9:35 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Astral Po jun 05, 2006 5:53 pm

Sploh se ne bi oglasil in pisal, če ne bi "tvoj kolega" pisal laži tukaj gor.
Če tako šinfaš FoliaTec zakaj se potem hvalite da imate isto kot mi, in zakaj si bil potem pri nam, če bi ti mi prodajali folijo?!
Pa dvomim, da že več kot trinajst let lepiš nalepke, tak da kdo se dela pametnega.

Brezveze...res, v stilu "kdo ima daljšega".
Pisal sem samo zato, da dokaže, če ima res FoliaTec ali samo nategujejo že na začetku.
Nobeden se ne prepucava tukaj!

Andrej, z drugačnim pristopom in v drugih okoliščinah bi lahko skupaj marsikaj naredili in konkurirali lumarku, zdaj pa imaš dve močni konkurenci v Mb.
Fajn delaj.

Lp, Tadej
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po jun 05, 2006 6:47 pm

Jst si bom pa še eno objavo prslužo dokler še tole ni Slika

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Res fanta takale debata nikamor ne pelje in pa že tko je Slovenija majhna pa še tko se kr kregate kdo bolje dela lepše bi bilo met enega ali dva pa tista "taprava"
Sicer pa konkurenca je sam potrošniku v korist :lol: :lol:
Velik sreče obema pri doseganju začrtanih ciljev
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
drejc23
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr jun 01, 2005 7:44 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a drejc23 Po jun 05, 2006 8:22 pm

Astral: prvi si mene sinfal s tem ko si napisal citiram: Vsak, ki lepi cartatooje že misli da zna lepit folije...
Da nebom sploh omeno kak pluvas po lumarku da je pijan pisal itd.
Po tem takem bi si mislil da se malo bojis za svoj biznis da mores po forumih pluvat po drugi konkurenci kar itak nikamor ne pelje.
Sem napisal da nisem nobenega sinfal in sem se pac moral spustit na vas nivo. Pri tebi sem se oglaso z enim drugim namenom kot pa da bi kupil foliatec. Rabil sem eno informacijo od tebe in ta je informacija glede TUV (ce se bos spomnil mojega vprasanja te bos itak vedo kaj mislim in zakaj sem bil pri tebi).
Glede mojega kolega se je pac zmoto glede folije, hoto je samo povedat da je se en v mbju ki je zacel temnit stekla, zato sem se tudi oglasil in napisal da uporabljam bruxsafol folijo.
Glede pristopa si ti zacel po meni pluvat in se mi zdaj grozis z mocno konkurenco kar me ne gane, pri meni je konkurenca vedno dobrodosla, ker tudi more bit v vsakem poslu. Na koncu koncev se bo itak stranka odlocla ali bo sla k tebi, lumarku ali meni. S tem ko imas ocitno prevec casa bos to dosegel da bodo stranke hodle temnit izven maribora zaradi tako zadne case popularnega kreganja in sinfanja na forumih.

LP
[komercialno oglaševanje ni dovoljeno - glej pravilnik]
 
jure23
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 59
Pridružen: Ne mar 05, 2006 12:21 pm

Napisal/-a jure23 Po jun 05, 2006 8:46 pm

a g.Lešnik je to...zanimivo...Vidim da padeš na vsako provokacijo... Tvoji časi so mimo prijatl...škoda da se nisma srečala pri avtu...se pa boma v drugih okoliščinah upam vsaj...LP
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po jun 05, 2006 9:25 pm

Bravo fantje tle ste pa oba zgubila precej potencijalnih strank. :bow :bow :bow

Še enkrat bravo res,če se lepo ne znate zmenit pa da morte en po drugem pluvat je to res žalostno.Prov mine me da bi kteremokoli izmed vaju pripeljal avto,ker se res ne znate druzga kot kregat.:bow :bow :bow :bow
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
M|t3k
Novinec
 
Prispevkov: 332
Pridružen: Če avg 12, 2004 7:59 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a M|t3k Po jun 05, 2006 10:29 pm

Jah nič drugač ne bo šlo.

Jaz prispevam našo laguno Lešnikovemu taboru, nekdo še pa en avto v tadrugega, pol pa oba tamnita zastonj, pa gremo gledat kateri je boljše :D :lol:

Pa folije seveda pol ostanejo na avtu :P

PS: Sem temnil cliota pri Lešniku, blo je čist brez problema, odnos korekten, čeprav sem še par dni naprej gnjavil, ker sem pozabil rečt za trak na prednji šipi :)
Tak da ga jaz priporočam!

LP
 
racman007
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Po feb 28, 2005 1:45 pm

Napisal/-a racman007 To jun 06, 2006 12:11 am

A ima kdo kakšnekoli izkušnje z AW Designom na Streliški v Ljubljani? Dela menda en Simon Rabič.
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice To jun 06, 2006 10:49 am

Kot prvo, eni zgleda ne poznate pravil foruma na katerem veselo pišete. Kot prvič KREGARIJE ne bomo prenašal, kot drugič KOMERCIALNO OGLAŠEVANJE ni dovoljeno brez predhodnega dogovora s podjetjem, ki si lasti portal A.com, za to se lahko obrne name za konktakte naših tržnikov.
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
drejc23
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr jun 01, 2005 7:44 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a drejc23 To jun 06, 2006 12:03 pm

Vidim da ste moj prejsni post izbrisali, bom probal napisat nekomercialno.
No pa da se enkrat napisem da je to moj zadnji post ker ni moja poslovna strategija pridobivanja strank da pluvam po konkurenci kot eni.
Danes namesto da bi pridobil informacije na forumu dozivis kreganje in pluvanje po drugih, ker je enim ocitno prevec dolgcas.

LP
[komercialno oglaševanje ni dovoljeno - glej pravilnik]
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat To jun 06, 2006 8:30 pm

ice a nisi ti na dopustu al kako :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Res konkurenca je zdrava sam,da se pa tle tkole znašate en nad drugim je pa prow smešno vsaj men.
aja in zj bi jst rad dobu informacijo kdo ima temnejše folije,ki jih lahko homolomo v naši kokoški

P.S. Pa brez kreganja :D
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R To jun 06, 2006 8:38 pm

M|t3k je napisal/-a:Jah nič drugač ne bo šlo.

Jaz prispevam našo laguno Lešnikovemu taboru, nekdo še pa en avto v tadrugega, pol pa oba tamnita zastonj, pa gremo gledat kateri je boljše :D :lol:

Pa folije seveda pol ostanejo na avtu :P

PS: Sem temnil cliota pri Lešniku, blo je čist brez problema, odnos korekten, čeprav sem še par dni naprej gnjavil, ker sem pozabil rečt za trak na prednji šipi :)
Tak da ga jaz priporočam!

LP


no jst pa prispevam avto k konkurenci pa smo zmeneni :D še en pride za llumark pa smo na konju. a se strinjate? :D

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice To jun 06, 2006 8:55 pm

drejc23: brez zamere, sam ne moremo dopustit, da se komercialne zadeve ufuravajo takole kar čez forum. Sicer pa je treba vsako objavo danes na forumih treba vzet z rezervo, kajti že danes forumi niso več kredibilen vir kot so bili pred nekaj leti, nekatere firme celo najamejo fante, da pišejo dobre stvari o njihovih produktih in tako "spammajo". Res pa da bo zmeraj večji odstotek tistih, ki bodo imel za povedat zelo konkretne stvari in tako je tudi prav.

Najbolje je pač prebrat vse kar se piše in v kombinaciji z drugimi viri si potem ustvariti izključno lastno sliko. Tko da se ne bi preveč sekiral če par folka "sqrca" od enega storitve, itak se dostikrat ve kok je ura, ko pristavi nekdo zravn potem še svoj piskr...

Sem pa prepričan, da če nekdo res dobro opravlja svoje storitve v kombinaciji z dobrimi materiali, da tako največ naredi za svoj biznis. Torej, zadovoljne stranke so najboljša reklama.

seat: bil samo 1 teden, namorm že zdaj porabt vs dopust za naše deževne kraje :)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
racman007
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Po feb 28, 2005 1:45 pm

Napisal/-a racman007 Pe jun 09, 2006 2:01 pm

No, od včeraj imam na Lancia Delti HPE zatemnjena stekla. Dal sem delat pri AW designu na Streliški v Ljubljani. Zadnjo šajbo sem dal na max, stranske zadnje na 33%, sprednje pa so 10%. Izpadlo lepo, dal sem pa 36 k sit.

Edino kar je bad, ampak mi bodo poštimali, ko so jemali stekla ven so strli plastično vodilo na voznikovi strani. Ampak so ga že sami naročili in me drug teden pokličejo ko pride kos, da mi ga zmontirajo! Tako da bodo tud to zrihtali.
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov