Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Stvar okusa

Napisal/-a Sale Sr okt 23, 2002 12:05 pm

Sem mal brskal po enem tujem forumu in zasledil tipa, ki je spraševal ali naj vzame stran tale zadnji spojler: Slika.

In sem bil presenečen ko mu je ful folka svetoval, da naj ga vzame dol - češ do bo potem kao "smoother look" pa to in da spojlerji sploh niso več in...:(

Kakšno je vaše mnenje o tem? A bi ga vi vzel stran?
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Re: Stvar okusa

Napisal/-a dgrejtest Sr okt 23, 2002 12:15 pm

itak, da ga da dol.... pa enga dvojnega, pa mal vecjega gor..!

:D :D
[img]http://peter.si21.com/celica/celi_sig.jpg[/img]
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Stvar okusa

Napisal/-a Sale Sr okt 23, 2002 12:19 pm

Njemu so predlagal naj bo kar brez!!! Pol je pa tip še spraševal na kakšno barvo naj preštriha avto in pazite tale odgovor:

"Fu** it dude. Paint tha B bright pink! Then put some 13" spokes on it (Gold)...bug out the tires ta make it look like a giant quad roller skate, slap some of that chrome wheel well trim on it...and while you're at it...put some around your hood and trunk and..."

No sam drgač so kar resni tam (mogoče še bolj kot pri nas, hehe :D).
Slika Slika
 
G-4S
 

Re: Stvar okusa

Napisal/-a G-4S Sr okt 23, 2002 12:44 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Re: Stvar okusa

Napisal/-a zupi13 Sr okt 23, 2002 1:26 pm

P 405 ali pa 605?
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Stvar okusa

Napisal/-a Sale Sr okt 23, 2002 1:56 pm

Legend je, letnik 1988.
Slika

Tole so pa njegovi plani v prihodnosti:
-Turbo
-Full Interior
-shaved
-painted
-take off spoiler (i need feedback on that one) ;) ;) ;)
Slika Slika
 
G-4S
 

Re: Stvar okusa

Napisal/-a G-4S Sr okt 23, 2002 2:02 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
din
Uporabnik
 
Prispevkov: 1410
Pridružen: Ne jul 21, 2002 9:50 am
Kraj: Maribor

Re: Stvar okusa

Napisal/-a din Sr okt 23, 2002 3:23 pm

Ojojoj kolesa se mu kar zgubljajo v avtu. Jaz bi reko najprej večja kolesa gor, pa zadnji odbijač boljše pritrdit al se mi pa samo zdi da je postrani :D, ta spojler mu nekako ne paše samo ne vem ali je premali al prevlki, drugač barva pa mi je kar všeč ga sigurno ne bi prebarval v pink :D:D.
Slika
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Re: Stvar okusa

Napisal/-a cresh Sr okt 23, 2002 3:38 pm

Valda da u pink :) , ja spojler pa mogoče res večji. Sam kuko pa nardiš tist glede koles a to popraviš sam z večjimi kolesi. Sam kuk pa so tiste feltne, 15" al kva.
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Stvar okusa

Napisal/-a Sale Sr okt 23, 2002 5:58 pm

Hmmmm, večja kolesa pravte. Heh tole so 18 colke namreč (težko verjet a ne). Ja tist odbijač je res postrani ;).

Kokr vidte ma tipson v načrtu shave-at avto, se pravi da bo "zalil" vse reže in kljuke od vrat, letvice,... To je ful in zadnje cajte - sej se spomnite unga svetlo plavega Cliota iz Grosupelj, ki je imel zalite kljuke.
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
kdk
Uporabnik
 
Prispevkov: 920
Pridružen: So avg 10, 2002 2:55 pm

Re: Stvar okusa

Napisal/-a kdk Sr okt 23, 2002 6:26 pm

Nekako mi ne paše . Spojlerji so ogromni oz preveliki za takšno obliko. Zadnji spojler pa na zobotrebcih.
Ampak vse je stvar okusa , pa čeprav bo pink :D
 
Uporabniški avatar
kdk
Uporabnik
 
Prispevkov: 920
Pridružen: So avg 10, 2002 2:55 pm

Re: Stvar okusa

Napisal/-a kdk Sr okt 23, 2002 6:27 pm

Nekako mi ne paše . Spojlerji so ogromni oz preveliki za takšno obliko. Zadnji spojler pa na zobotrebcih.
Ampak vse je stvar okusa , pa čeprav bo pink :D
 
Uporabniški avatar
fastfury
Novinec
 
Prispevkov: 336
Pridružen: Po sep 23, 2002 11:00 am

Re: Stvar okusa

Napisal/-a fastfury Sr okt 23, 2002 6:38 pm

Men se zdi, da je total mimo tale zadeva, spojlerji so skrajno preveliki, sploh ni več stylish. Nej se mal zgleduje po tistih z DTM-a, pa bo videl kaj je res lepo oblečen avto, kar se spojlerjev tiče!
A se je mogoče še kdo vprašal kako ku.. pa tale tip naredi tehnični oz. kako se sploh lahko vozi s tole stvarco, kako pa mu uspe čez ležeče policaje???
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Stvar okusa

Napisal/-a Sale Sr okt 23, 2002 7:05 pm

Vprašanje kakšne vrste tehničnege (če sploh) imajo v USA. Drugač je pa tak show car pri njih nekaj normalnega - se pravi na prikolico pa na show. Me pa tut ful zanima če imajo pri njih sploh ležeče policaje, hmm, mi pade na misel beseda speed bumps - potem jih najbrž že imajo.

Ja avto tut meni ni prav posrečen, me pa vseen preseneča, da so mu rekl naj vzame spojler stran in mu noben ni svetoval naj da gor bolj primernega - 100 ljudi 100 čudi ;).
Slika Slika
 
Zazko
Novinec
 
Prispevkov: 167
Pridružen: So maj 11, 2002 4:07 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Stvar okusa

Napisal/-a Zazko Če okt 24, 2002 6:27 pm

Gumice zgledajo cist majhne! Prou cudn sem pogledu k sem prebrau da so 18"! Un spojler mu pa res ne sede gor. Mogu bi ga zamenat z kaksnim lepsim.
Glede lezecih polcajev v Ameriki vam pa lahk povem da jih majo, ampak ne take k mi! Mislm da so njihovi hujsi, pa ne visji!!! Zdej k sem biu cez luzo, sem meu en auto na renti in sem ga mau sprobu :), pa sem v eni stranski ulci tko prletu na une njihove ku*** da me je tko razmetal po avtu, da sem do hotela tko pocas vozu da pomoje nisem nikol v zivljenju tko vozu!!!! :) :) :)
Slika
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov