Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
jason19
Novinec
 
Prispevkov: 227
Pridružen: To feb 01, 2011 7:04 pm

Potrdilo o razgradnji vozila

Napisal/-a jason19 To jan 21, 2020 8:14 pm

Pozdravljeni

Upam da mi lahko pomagate. Situacija je takšna da so prišli po avto iz dinosa ter ga odpeljali. Dogovorjeno je bilo da moram priti drugi dan po potrdilo o razgradnji vozila. Ko sem prišel so rekli da vozila ni več tam in da mi ne morejo vec izdati potrdila. Medtem sem ze dobil položnico za plačat iz direkcije za ceste. Kaj naj storim. Avto je bil praktično ukraden. Hvala za nasvete

Lp
 
TihaVoda
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po avg 05, 2019 3:57 pm

Re: Potrdilo o razgradnji vozila

Napisal/-a TihaVoda To jan 21, 2020 9:30 pm

Na tvojem mestu bi šel najprej na Dinos, zahteval šefa in zagrozil z ovadbo. Če se ne bi zmigali, bi res šel na policijo vložiti ovadbo, potem pa še do odvetnika, da jim pošlje poziv pred tožbo.

Vsaka dostava odpadnega materiala se mora dokumentirati, ne morejo kar tako po domače. Da ni na koncu tvoj avto končal pri komu doma ali pri kakšnemu mehaniku za dele ...

Če si mlajši in misliš, da te ne bi jemali resno, vzemi s seboj očeta/strica/starejšega znanca.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2189
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Potrdilo o razgradnji vozila

Napisal/-a limas To jan 21, 2020 9:34 pm

Ali so prišli od Dinosa in ga dejansko odpeljali ali pa so prišli in niso nič odpeljali, ker avta ni bilo?
V prvem primeru bi moral dobiti kakšno potrdilo ob prevzemu vozila, v drugem pa bi moral na Policiji prijaviti krajo.
 
jason19
Novinec
 
Prispevkov: 227
Pridružen: To feb 01, 2011 7:04 pm

Re: Potrdilo o razgradnji vozila

Napisal/-a jason19 Sr jan 22, 2020 10:37 am

Pozdravljeni

Hvala obema za odgovor. Oni so dejansko prisli po avto in ga odpeljali brez kakšnega potrdila, ker so rekli da morem drugi dan priti po potrdilo. In zdaj trdijo da avtona ni in da v takšnem stanju, ko so vozilo pripeljali oni ne morejo izdati potrdila, ker cim ko je avto dvignil s kleščami je bil ze uničen. Vsaj tako trdijo da avto ni bil več primeren za razgradnjo

Lp
 
TihaVoda
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po avg 05, 2019 3:57 pm

Re: Potrdilo o razgradnji vozila

Napisal/-a TihaVoda Sr jan 22, 2020 1:28 pm

Nekaj mutijo ... policija in odvetnik.
 
jason19
Novinec
 
Prispevkov: 227
Pridružen: To feb 01, 2011 7:04 pm

Re: Potrdilo o razgradnji vozila

Napisal/-a jason19 Pe jan 31, 2020 9:51 am

Pozdravljeni

Zadevo sem uredil šele tako, da sem šel na policijo in da sem jih prijavil. Po prijavi so takoj uredili vse potrebne papirje. Tako da zdaj je rešeno in hvala vam za pomoč

Lp
 
Uporabniški avatar
format
Novinec
 
Prispevkov: 375
Pridružen: Po jan 09, 2017 7:16 pm

Re: Potrdilo o razgradnji vozila

Napisal/-a format Pe jan 31, 2020 1:41 pm

Samo da si uredil. :D
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov