Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

NE MORŠ VRJET!!!!

Napisal/-a WILLIAMSCAR Sr maj 03, 2006 7:43 pm

Živjo!
naj vam povem kaj se mi je naredilo pred 2 urama!
peljem se po glavni cesti ,nakar zavijem iz glavne ceste na stransko in se peljem približno 100m po stranski cesti,nato zavijem iz stranske ceste na levo k puncini hiši,parkiram avto ga zaklenam in odidem proti hiši,nakar se pripeljeta policaja z lučkami se ustavita in me pokličeta k avtu.
jaz stopim do avta policaj reče naj mu dam dokumente mu jih dam,nato pa reče da ko sem zavil levo nisem dal smernika in mi napiše položnico za 10000sit.

dej me pa zanima ali me lahko kaznuje ko sem jaz bil že pred vhodom pa ali ima dovoljenje da ti lahko pred "mojo" hišo pripelje in te kaznuje
in pa če je kazen za smernik res 10000sit.

lp
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a kljukec Sr maj 03, 2006 7:51 pm

mislm da je na vse odgovor lahko
je pa tvoja napaka da si pršu nazaj do avta
napiš pritožbo- da si 100% da si dal žmigavc, je pa možn da je policaj zarad močnega sonca zadevo spregledal....
probi pa reskiri
lp
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Sr maj 03, 2006 7:58 pm

No ja z pritožbo je tako,če bi bil znesek višji bi se se nekak splačalo reskirat in pisat pritožbo sam glede 10k pa mislim,da precej več denarja in časa porabiš kot pa da plačaš.Se pa strinjam,da bi se lahk zgovarju na sonce ali pa da nisi ti vozu.Saj te ni dobil za volanom
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Sr maj 03, 2006 7:59 pm

kaj nisi kr šol v bajto :)
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR Sr maj 03, 2006 8:00 pm

ej zaradi enga kur...... smernika je šel z lučkami za mano kod da ne bi meli drugega dela!!!!
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Sr maj 03, 2006 8:03 pm

No ja z pritožbo je tako,če bi bil znesek višji bi se se nekak splačalo reskirat in pisat pritožbo sam glede 10k pa mislim,da precej več denarja in časa porabiš kot pa da plačaš.Se pa strinjam,da bi se lahk zgovarju na sonce ali pa da nisi ti vozu.Saj te ni dobil za volanom
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR Sr maj 03, 2006 8:03 pm

dj_em je napisal/-a:kaj nisi kr šol v bajto :)


sam res ,sploh nevem, zakaj nisem šel kar v bajto.
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
_Pancho_
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Po jan 02, 2006 5:10 pm
Kraj: OBALA

Napisal/-a _Pancho_ Sr maj 03, 2006 8:06 pm

..pamti pa vrati... Definitivno bi v tem primeru jaz končal na policijski postaji :twisted:
Včasih vozim hitro, včasih pa počas
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Sr maj 03, 2006 8:16 pm

Mene so tut pred bajto ustavl k sm že ven šel. Šel čez polno črto, znak spregledal, brez smernika... pa sm reku da nej mi napiše kazen, da sem čist zaspan, da grem sam še spat v bajto (delal čez noč)... pa sm dobu 5000 sit in se fantoma lepo zahvalu...

:)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK Sr maj 03, 2006 8:22 pm

Kolk je meni jasno, bi mogu lastnika vprašat, če lahko na njegovi parceli uredi vse potrebno... Mene so 1x z motorjam čapnali, brez čelade seveda, pa sm kr k sosedu zavil, pa je bil lih zunaj, pa so ga vprašali, če me lahko na dvorišču obravnavajo, pa je reku "ne" pa so se obrnali pa šli... Tak da pomojem bi tudi ti lahko to izkoristu...

Lp
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR Sr maj 03, 2006 8:26 pm

ManIAK je napisal/-a:Kolk je meni jasno, bi mogu lastnika vprašat, če lahko na njegovi parceli uredi vse potrebno... Mene so 1x z motorjam čapnali, brez čelade seveda, pa sm kr k sosedu zavil, pa je bil lih zunaj, pa so ga vprašali, če me lahko na dvorišču obravnavajo, pa je reku "ne" pa so se obrnali pa šli... Tak da pomojem bi tudi ti lahko to izkoristu...

Lp


sej bom napisal pritožbo ker brez naloga te ne morjo pred tvojim pragom kaznovat
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR Sr maj 03, 2006 8:28 pm

najbol me razfuka to, kod da ne bi meli kaj druzga počet!
drogeraše pa pijance ki se vozijo te pa ne bojo kaznovali ,ker si še blizu ne upajo.
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Sr maj 03, 2006 8:29 pm

WILLIAMSCAR je napisal/-a:ej zaradi enga kur...... smernika je šel z lučkami za mano kod da ne bi meli drugega dela!!!!


Ja vrjetn je pr njih proračun negativen !!! sej sam iščejo kje bi dobil gnar, dobr premisl predn boš pisal pritožbo, ker za ta znesek se ne splač pisat...

Neki bi prašal kako je če so te pred letom 2004 ustavl(stari zakon) in napihal več kot 1 in dobil 55 k za plačat ,povablen na sodišče pa nisi šel..kako je pol k mine slabih dve leti a je ta kazem še al se bo zbrisal nad dve leti....
 
Uporabniški avatar
Pudgar Uroš
Novinec
 
Prispevkov: 249
Pridružen: So jul 23, 2005 3:11 pm

Napisal/-a Pudgar Uroš Sr maj 03, 2006 8:34 pm

Mah, če veš da nisi dal žmigavca pač plačaj kazen, naj ti bo to šola. Ampak z lučkami za tabo it zaradi tega je pa res skrajnost. Kot da bil največji smrtonosni kamikaza s ciljem da povoziš vse kar ti nebo spi..dlo v vodo al pa na drevo.
 
Uporabniški avatar
Enthusiast
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: Pe nov 11, 2005 12:20 pm
Kraj: all araund

Napisal/-a Enthusiast Sr maj 03, 2006 8:39 pm

sonček je napisal/-a:Neki bi prašal kako je če so te pred letom 2004 ustavl(stari zakon) in napihal več kot 1 in dobil 55 k za plačat ,povablen na sodišče pa nisi šel..kako je pol k mine slabih dve leti a je ta kazem še al se bo zbrisal nad dve leti....


men je podobn primer po 2 letih zastaru ;)

WILLIAMSCAR: v vsakem primeru pritožba more bit
Zadnjič spremenil Enthusiast, dne Sr maj 03, 2006 8:44 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
- ASOT -
 
Uporabniški avatar
Tomcatter
Uporabnik
 
Prispevkov: 1236
Pridružen: Sr jun 15, 2005 10:47 pm

Napisal/-a Tomcatter Sr maj 03, 2006 8:40 pm

Po en stran maš srečo, kr mojmu fotru so račun kr v službo poslal, tko da so vsi v službi vedli kaj je naredu, pa čeprou sam za 10 jurijev....pa še to je blo po krivem dano :evil:

Plači to pa pozabi
Slika
 
Uporabniški avatar
CERES
Novinec
 
Prispevkov: 439
Pridružen: Če dec 22, 2005 2:27 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a CERES Sr maj 03, 2006 8:44 pm

Škoda da nisi preslišal 8) Naredil bi se neumnega pa bi bilo :lol: Vse kaže da nimajo nobenega dela (resnega) tako da potem naše male malenkosti kaznujejo :evil:....drugače pa je tako denar morjo dobiti tako ali drugače....sam tistega glede da ti ne smejo dati kazni na svojem dvorišču pa mi glih ni jasno, zakaj ne :?: Sej policaj je javna oseba in ima pooblastila a ni tako :?: Ne vem sam res brezveze se spravlajo na nas ki nič narobe ne delamo....kaj pa tisti ki delajo večje probleme tiste pa mirno duše pustijo mimo :roll:

p.s. Naredi pritožbo pa navedi tak razlog da bo tehten pa realen (sonce, nemogoče da je policaj vidu ali si dal žmigov ali ne; pa napišeš da si dal 100% žmigov...pa je)

Če pa tako pogledaš da nima smisla, da delaš pritožbo, ker enostavno se gre za male denarje ;)

LP
remember: it can always get worse!
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide Sr maj 03, 2006 8:46 pm

WILLIAMSCAR je napisal/-a:
ManIAK je napisal/-a:Kolk je meni jasno, bi mogu lastnika vprašat, če lahko na njegovi parceli uredi vse potrebno... Mene so 1x z motorjam čapnali, brez čelade seveda, pa sm kr k sosedu zavil, pa je bil lih zunaj, pa so ga vprašali, če me lahko na dvorišču obravnavajo, pa je reku "ne" pa so se obrnali pa šli... Tak da pomojem bi tudi ti lahko to izkoristu...

Lp


sej bom napisal pritožbo ker brez naloga te ne morjo pred tvojim pragom kaznovat


Ja itak, to pomeni da bi vsak, ki bi naredil prekršek blizu doma, lahko enostavno zapeljal na svoj dovoz zapustil avto, šel domov in bi se lahko VEDNO obrisali pod nosom. Kaj vse ne prebereš na tem forumu... :roll:
Kakšen nalog bi pa po tvoje rabil :roll:
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK Sr maj 03, 2006 8:50 pm

Slide je napisal/-a:
WILLIAMSCAR je napisal/-a:
ManIAK je napisal/-a:Kolk je meni jasno, bi mogu lastnika vprašat, če lahko na njegovi parceli uredi vse potrebno... Mene so 1x z motorjam čapnali, brez čelade seveda, pa sm kr k sosedu zavil, pa je bil lih zunaj, pa so ga vprašali, če me lahko na dvorišču obravnavajo, pa je reku "ne" pa so se obrnali pa šli... Tak da pomojem bi tudi ti lahko to izkoristu...

Lp


sej bom napisal pritožbo ker brez naloga te ne morjo pred tvojim pragom kaznovat


Ja itak, to pomeni da bi vsak, ki bi naredil prekršek blizu doma, lahko enostavno zapeljal na svoj dovoz zapustil avto, šel domov in bi se lahko VEDNO obrisali pod nosom. Kaj vse ne prebereš na tem forumu... :roll:
Kakšen nalog bi pa po tvoje rabil :roll:



Vrjameš al pa ne, v mojem primeru je blo tak... Zaj pa če potrebuje nalog, pa jaz newem....
 
Uporabniški avatar
McFly
Novinec
 
Prispevkov: 377
Pridružen: To maj 31, 2005 3:40 pm
Kraj: blizu ceste

Napisal/-a McFly Sr maj 03, 2006 9:06 pm

pa policaj brez enga suma (utemeljenga) kaznivega dejanja nima kej delat na tvojem dvorišču...ampak kot je bilo napisano, ga je poklical k avtu, ta pa najverjetneje ni bil na dvorišču :!: isto je z radarjem....če dovoliš pol lahko oni streljajo spred tvoje hiše, sicer pa ne...

aja jst nimam izpita pa bi se lahko fural po dvorišču z smerniki, brez ene gume, treh šip, aluwing na haubi in filter skoz eno luč vn napeljan, pa nima kej on pisat...
mess with the best, die like the rest
luks lajk it kut flay
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost