Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Alltrack
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če maj 15, 2014 7:23 pm

Kako odstraniti barvo???

Napisal/-a Alltrack Če maj 15, 2014 7:28 pm

Pozdravljeni.

Pri sosedu so barvali fasado z belo barvo in veliko "pikic bele barve" je priletelo na avto črne barve. :( :huh:

Prosim za nasvet kako odstraniti belo barvo (ne z nohti ker nebi rad poškodoval laka).

Že v naprej hvala za odgovore.
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Kako odstraniti barvo???

Napisal/-a .com Če maj 15, 2014 7:43 pm

nekomu, ki obvlada poliranje, daj spolirat, pa bo...
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Alltrack
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če maj 15, 2014 7:23 pm

Re: Kako odstraniti barvo???

Napisal/-a Alltrack Če maj 15, 2014 7:45 pm

Poliran je bil pred mesecom ta teden pa je prineslo barvo :(
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Kako odstraniti barvo???

Napisal/-a .com Če maj 15, 2014 9:24 pm

ja kaj naj ti drugega svetujem? meni se je isto zgodilo, vendar na gradbišču... avto je bil vsaj pol leta popikan z belo barvo, nato pa smo na hitro spolirali in je tista barva izginila :D
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
pavlich
Uporabnik
 
Prispevkov: 944
Pridružen: Po sep 13, 2010 4:53 am
Kraj: Domžale

Re: Kako odstraniti barvo???

Napisal/-a pavlich Če maj 15, 2014 11:38 pm

zadevo lahko rešiš s plastelinom. sicer sila nehvaležno delo ker boš po vsej verjetnosti spraskal avto, ampak da se. alternativa temu je clay mitt(imam trenutno doma in je res bomba), kontaktiraj CSFa. ampak v vsakem primeru mislim da boš moral spolirat avto po tem
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Kako odstraniti barvo???

Napisal/-a pinny Pe maj 16, 2014 6:13 am

Isti problem sem imel sam nekaj let nazaj, avto stal pod nadstreškom, ki je bil zaprt od spredaj in iz levega boka. Nekega lepega nedeljskega popoldneva perem avto, in pri brisanju zadnje šipe opazim kot nek šmirgl papir ko krpa ni drsela, pikica pri pikici bele barve na zadnjem delu. Ker sem tudi takrat imel avto na nekem super duper poliranju za 450flik :D, me je še tok bolj jezilo. Ampak sem kaj hitro ugotovil zakaj je do tega prišlo. Neki silos se je barval z barvo za železo ca. 70m stran, in se je potem megla vsedla na avto. Kako sem zadevo rešu .... šel sem do delovodje in povedal zakaj se gre, in pravi bomo uredili. Grem do polir mojstra da vidi kaj se je zgodilo, da predračun za neverjetnih 900eur :D, že mene je glava bolela kaj šele lastnico firme ki je barvala :D. Lastnica uveljavi zavarovanje gradbišča, plača odbitno franšizo ostalo pač zavarovalnca in je blo to to :mrgreen:. Ajde za vožnjo do lublane pa nazaj jim nisem težil :lol:.

Drugače ti pa predlagam, če česa takega nisi kdaj še sam počel, da daš to narest kakemu lokalnemu mojstru iz a.com, da te ne bo potem glava še bolj bolela, če boš kaj zaj..... ;).
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost