Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
SurFIN
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe okt 03, 2008 6:51 pm
Kraj: Ljubljana

ANGEL EYES PREDELAVA

Napisal/-a SurFIN Ne okt 05, 2008 8:50 pm

Lep pozdrav!
Res je, da bi mogel prej razmišljat kateri avto bi kupu, ampak zdaj že je kar je...
Zanima pa me sledeče: Ali obstaja možnost, da kdo pozna koga, ki ti naredi na originalnih parabolah za sprednje luči predelavo v angel eyes? Sem namreč že čist obupal nad tem iskanjem, ker se res vse stvari dobijo zelo redko za ta avto (Chevrolet Lacetti l. 2008)!
Naj še izkoristim, da ne bom načel nove teme...ali kdo ve zakaj še zmeraj avto drgne ob kolotek, če grem čez kakšne ležeče policaje? Sem namreč spustil avto pri RSR Motorsport z opremo KW na gewinde. Avto sem spustil, vendar pa mi še vedno dopušča prostor, da dam večje alu feltne gor, a se bojim, da bo stvar še slabša. Imam vmesni prostor med kolotekom in gumo cca. 2,00cm lufta, tko da če kdo ve o tem naj mi prosim svetuje kako pa kaj, ker zmeraj opazujem avto, ki ima 20' alu platišča in skoraj nič prostora med kolotekom pa se vendarle normalno pelje.
Najlepša hvala vsem, ki boste prispevali k rešitvi problemča ;)
Lp...SurFIN...!
Slika
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Ne okt 05, 2008 9:00 pm

mogoce se samo tebi zdi da se normalno pelje.
pa se to v vednost tudi ce das vecje faltne 18" al pa 19" bo oddaljenost od koloteka/blatnika se vedno cca 2 cm,ce bo le izbira pnevmatik pravilna.
pajsa ti pa mogoce zato ker je avto al prevec na tleh al pa mas premahke amortizerje.
ce si vzel kw varianto 2 potem lahko nastimas si tudi trdoto blazenja in se to nebo vec dogajalo.
kar se pa tice angel ayesa.a ves kaj je angelk ayes.oziroma kateri del v luci je angel ayes?ker mam filing da mesas angel ayes z lečo.
Ni vse res kar napišem
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne okt 05, 2008 9:05 pm

Pozdrav tudi tebi na a.com :)
Žau ti js ne znam odgovorit na uprašanje.Morda gdo drug ve.
Koliko si ga spustu pa kolke dimenzije gum oz. feltn imaš? Pa malo povej kakšen engrgat imaš?
Js sm neki na netu vidu angel eyes za Lacettija sam se ne spomnm kje. Drgač js iščem drugo masko oz. mrežco za Lacettija pa ne obstaja, ker sem tudi uprašau na HR Chevrolet forumu, ker SLO ne dela. Enim uporabnikom je prav lepo izpadla končna predelava. Morda ti kaj veš glede maske?
Drgač mi mamo pri hiši 2 Chevroleta: Aveo & Lacetti. Pa sorry za off.

LP

Komaj zdaj vidim, da imaš predstauljen auto v galeriji :P
 
Uporabniški avatar
SurFIN
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe okt 03, 2008 6:51 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a SurFIN Ne okt 05, 2008 9:09 pm

abbe hvala najprej za odgovor. Naj ti povem, da imam od KW-ja gewinde z varianto 1. Kaj naredim v tem primeru? Glede angel eyes sem pa mislu samo, če lahko kdo, ki to zna, da mi nardi v mojih osebnih parabolah, ker nebi kupaval drugih luči(če je to možno). Se razumeva zdaj?

chevy mogoče ti lahko jaz prodam sprednji odbijač, masko pa tut vem kje ti bojo uštimal, vprašanje je samo kok si pripravljen dat za to? Kakšen avto pa maš? Če maš Lacetti-ja ti lahko prodam sprednji odbijač, ker mam original odbijač 'race' variante. Če se zanimaš...sva na vezi ;)
Lp...SurFIN...!
Slika
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Ne okt 05, 2008 9:20 pm

SurFIN je napisal/-a:abbe hvala najprej za odgovor. Naj ti povem, da imam od KW-ja gewinde z varianto 1. Kaj naredim v tem primeru? Glede angel eyes sem pa mislu samo, če lahko kdo, ki to zna, da mi nardi v mojih osebnih parabolah, ker nebi kupaval drugih luči(če je to možno). Se razumeva zdaj?

das lahko strsat amortizerje.al pa das bump stoperje.
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
SurFIN
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe okt 03, 2008 6:51 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a SurFIN Ne okt 05, 2008 9:25 pm

tnx abbe ;) ;)
Lp...SurFIN...!
Slika
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne okt 05, 2008 9:25 pm

V družini mamo karavan Lacettija...auto ni (še) moj, ga bom pa odkupu enkrat od očeta (sedaj še nisem zmožen)...sam največ ga jaz vozim :P heh...ma odbijač me ne zanima pa še drugačno je kot pri 5-vratnem in 4-vratnem; bolj me maska zanima...sam problem je, ker okoli maske je krom in je drgači kot pri tvojem narejeno plus to, moja ima še po haubi krom tako, da če bi odstranu krom okoli mrežce pa nevem kako bi tistega na haubi...sam jaz bi masko sam naredu...pa prosim če lahko opišeš kako je to potekalo in kje si dobiu usa material in seveda, koliko te je koštalo (govorim za masko oz. mrežco)...če ne kle lahko na privat ;)

LP
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Napisal/-a Pollo Ne okt 05, 2008 9:35 pm

abbe je napisal/-a:mogoce se samo tebi zdi da se normalno pelje.
pa se to v vednost tudi ce das vecje faltne 18" al pa 19" bo oddaljenost od koloteka/blatnika se vedno cca 2 cm,ce bo le izbira pnevmatik pravilna.
pajsa ti pa mogoce zato ker je avto al prevec na tleh al pa mas premahke amortizerje.
ce si vzel kw varianto 2 potem lahko nastimas si tudi trdoto blazenja in se to nebo vec dogajalo.
kar se pa tice angel ayesa.a ves kaj je angelk ayes.oziroma kateri del v luci je angel ayes?ker mam filing da mesas angel ayes z lečo.


To lih ni res preveri na carbible+ praksa
;)
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov