Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
zerozero
 

angel eyes

Napisal/-a zerozero To mar 31, 2009 9:26 pm

mam angel eyes luči na cliotu pa me zanima če kdo ve kje bi lahka dobu oz kupu druge žarnce..ubistvu ta dva obročka ko sta not ..zdj mi rumeno svetta an pač tko k je normaln..js bi dau te k so bolj k ne bele..če kdo ve kje bi jih lhka kupu????
 
iLLy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: So mar 03, 2007 11:38 am

Napisal/-a iLLy To mar 31, 2009 9:46 pm

povej ker model luci, pa ker model kliota, drgac pa najlazje je ce mas luc demontirano pogledas v luc z zadnje strani in bi morale bit najverjetneje navadne t9/t10 zarnice katere kupis led, in ce imas slucajno t9 (navadna led v t9 podnozju) ti priporocam da jim malo zbrusis glavice in postran zmatiras ker potem je svetloba lepse razprsena in niso ocitne led diode v krogu(angel eyes ringu). Se to najverjetneje bos potreboval 6 in vec zarnic/led zarnic za en zaromet... racunaj na to!!!



LP Illy
 
iLLy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: So mar 03, 2007 11:38 am

Napisal/-a iLLy To mar 31, 2009 9:50 pm

aja pa se to vec k 5000k(barvna/toplotna lestvica barve) led ne priporocam ker kar je nad tem ponavadi prodajajo 6500k ledice za bele... kar pa sploh niso... vlecejo na modro... torej te caka se pa se dela :D ce hocs met kokr je treba... za vec info pa kokr sm reku napis vec podatkov... pa bom poiskal...


LP Illy
 
zerozero
 

Napisal/-a zerozero To mar 31, 2009 9:52 pm

iLLy je napisal/-a:povej ker model luci, pa ker model kliota, drgac pa najlazje je ce mas luc demontirano pogledas v luc z zadnje strani in bi morale bit najverjetneje navadne t9/t10 zarnice katere kupis led, in ce imas slucajno t9 (navadna led v t9 podnozju) ti priporocam da jim malo zbrusis glavice in postran zmatiras ker potem je svetloba lepse razprsena in niso ocitne led diode v krogu(angel eyes ringu). Se to najverjetneje bos potreboval 6 in vec zarnic/led zarnic za en zaromet... racunaj na to!!!



LP Illy


aha..clio je 99 letnik..hm model luči...http://www.ass-tuning.com/Angel%20eyes_ ... e.jpg...te sm kupu z ass tuninga...
 
iLLy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: So mar 03, 2007 11:38 am

Napisal/-a iLLy To mar 31, 2009 9:58 pm

ja najverjetneje majo tko kot sm reku t9/t10 zarnice... najlazje bo pogledat v zaromet... pa bos vedu na cem si... ker ce ti recem da na netu pise t9 pa kups 10+ zarnic pa na koncu to ni to... ;) raj prever... ;) ce te pa se karkol zanima pa sam upras...


LP Illy
 
zerozero
 

Napisal/-a zerozero To mar 31, 2009 10:03 pm

iLLy je napisal/-a:ja najverjetneje majo tko kot sm reku t9/t10 zarnice... najlazje bo pogledat v zaromet... pa bos vedu na cem si... ker ce ti recem da na netu pise t9 pa kups 10+ zarnic pa na koncu to ni to... ;) raj prever... ;) ce te pa se karkol zanima pa sam upras...


LP Illy

mal je problem k pojma niam s tem lučem=)..am ki bi torej naj to pisalo na lučeh=D..aja pa lhk to maš sploh??..homologacija pa to??? spt kej treba..
 
iLLy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: So mar 03, 2007 11:38 am

Napisal/-a iLLy To mar 31, 2009 10:10 pm

mas pm...
 
Uporabniški avatar
M4rko
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: Ne jan 02, 2005 10:33 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a M4rko Pe apr 03, 2009 12:23 pm

tudi jaz se zanimam za neke luči pa me zanima tale podatek:
"Made by OE Approved and ISO Certified Manufacturer" Je to TUV s katerim bi potem lahko homologiral te luči?
 
iLLy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: So mar 03, 2007 11:38 am

Napisal/-a iLLy Pe apr 03, 2009 11:22 pm

povej katere luci in preveri ali imajo E oznako... torej tut ce bi luci teoreticno mele tuv... brez E oznake pri nas nimajo veljave...


LP Illy
 
Uporabniški avatar
M4rko
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: Ne jan 02, 2005 10:33 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a M4rko So apr 04, 2009 2:22 am

gre za te luči: http://global.ebay.com/07-08_DODGE_NITR ... 63061/item

izpade pa nekako takole, meni full hudo zgleda..
Slika
 
iLLy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: So mar 03, 2007 11:38 am

Napisal/-a iLLy Ne apr 05, 2009 5:55 pm

jz nikjer ne vidm na slikci E oznake... torej najbols je njim poslat mejl pa upras ce majo E mark uzam ce ne pa ti bojo lahk sam kot okras doma... kr ce nimas E oznake... ne mors homologirat...


LP Illy
 
Uporabniški avatar
M4rko
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: Ne jan 02, 2005 10:33 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a M4rko Ne apr 05, 2009 6:12 pm

Ko sem jih prej vprašal po Tuvu oz. papirjih so mi odgovorili: they are admitted buy DOT/SAE.. pojma kaj ta kratica pomeni.. No sedaj čakam na odgovor če imajo slučajno te luči kje odtisnjeno to E oznako..
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov