Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
CybKnight
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Pe avg 09, 2002 1:55 am

Re: Clio styling!

Napisal/-a CybKnight Sr nov 13, 2002 3:51 pm

Sam neki : V enmu zelenmu kartoncku o mojmu avtu sem prebral da imam lahko gume najvecjih dimenzij 185/70R13 a to pomen da tud ce grem a test delat pa podobne stvari, da sploh ne bom mogu met sirih gum pa npr 15 colske??

Hvala

LP
Slika
CLIO!!!!
 
G-4S
 

Re: Clio styling!

Napisal/-a G-4S Sr nov 13, 2002 5:09 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
CybKnight
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Pe avg 09, 2002 1:55 am

Re: Clio styling!

Napisal/-a CybKnight Sr nov 13, 2002 5:44 pm

Hvala!! Ja pa imam eno petino volana :)
Kaj mislite kolk je razlika kolk colske so gume? Mislim na tak nacin, ce je dobro ce mas vec col se za kaj drugega kot pa za pogledat?! Pa a pol vecje cole ka imas vedno "nizje" gume mors gor dajat?! Pa a sta velikost feltng pa sirina kaj sorazmerna, to mislim tak da npr. ne mors met sirino 215 na 13 colskih feltnga, na 16 mas pa lohk? Pa katere feltne bi mi vi najbolj priporoval? Aja, pa se to a je odvisno kolk siroke gume bos mel ze ko feltnge kupujes? Al lohk das na ene feltnge vec sirin gum, ceprav ni logicno...

Hvala :)

LP
Slika
CLIO!!!!
 
G-4S
 

Re: Clio styling!

Napisal/-a G-4S Sr nov 13, 2002 6:21 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Re: Clio styling!

Napisal/-a RegY Sr nov 13, 2002 7:09 pm

če greš na 15ke priporočam 50ke.. ali pa 55ke po višini... širina pa nekje štima tak kot je rekel gfors
Slika
 
CybKnight
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Pe avg 09, 2002 1:55 am

Re: Clio styling!

Napisal/-a CybKnight Sr nov 13, 2002 8:46 pm

aha, ...
Sam se neki (upam da ne tezim prevec z vam ze logicnimi vprasanji...) kaj je ET? A je to kesn certifikat al kaj podobnga? Jaz se bom najbrz odlocu za 185/55R15 al pa 50 bom mogu mal bel pretuhtat v cem je razlika... Pa se neki, nekje sm slisal govort da ce das sirse gume gor da se ti pol neki lezaji al neki tacga bol rabjo, pa da jih mors enkrat letno menjat... Kolk je to res?

A kdo kaj ve kaksne okvirne cene za znizanje glave motorja za ene 0.7mm al pa kaj podobnga, da bi pol v koncni fazi meu clio od 90 - 95 konjev... Ker vec pa nebi rad, ker pol prides v visji razred in mors za tehnicni vec placevat...

Hvala

LP

:)
Slika
CLIO!!!!
 
CybKnight
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Pe avg 09, 2002 1:55 am

Re: Clio styling!

Napisal/-a CybKnight Sr nov 13, 2002 8:55 pm

Pa se to :)
Ful sem premisljeval da ce bom pac predelal motor, bi potem mogu kaj nardit tudi za lego na cesti,pa za varnost ... Kaj se da se naredit poleg sportnih amortizerjev, vec colskih gum, spoilerjev, znizanja avta, kvalitetnejsih gum za boljso lego avta (oprijemljivost cestisca)? Mogoce predelava podvozje? sam kako? Ful bi mi prav prslo ce bi se kdo mal razpisal o tem, ker mi to ful velik pomen...

Pa se neki :) (zdaj bo pa res konc)
Kaj je tisti zelezni drog ko ga majo vsi stunani avti nad motorjem? Kar mi je uspelo prebrat, naj bi bilo nekaj za boljse zavijanje ??? povezuje pa levo pa desno stran karoserije...

Hvala

LP
Slika
CLIO!!!!
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Re: Clio styling!

Napisal/-a RegY Sr nov 13, 2002 11:32 pm

ok, man.... jaz ti priporočam, da še malo boljše bremze nardič... čeprav je drago, ampak... vseeno... tisti "drog" nad mašino (saj še sam ne vem kak se prav reče - HELP!) je pa zaradi tega, ker pri mašini ni kaj dosti močno povezana leva in desna stran karoserije... zato se to ojača s tem drogom... baje da se pri malo večji teži avta in pa močnih zavijanjih lahko celo kaka kola povezne navznoter.... to mi je razložil strojnik... popravite, če sem razumel narobe ali če je nasplošno narobe

aja... glede mašine.... vsaj tistega ne rabiš atestirat za znižanje, ker ti bo to največ doprineslo na moči... tak da... hmmm
jaz bi raje bil tiho:D:D:D

homologiraj samo tisto, kar je pri mašini res vidno (šp. filter, turbina, kaki intercooler pa tako... drugo pa... BTK) itaq nebojo copsi opazli, če bo glava za 0,7 mm nižja... pa na tehničnem tui ne
Slika
 
Uporabniški avatar
Jasminko
Novinec
 
Prispevkov: 186
Pridružen: Ne avg 18, 2002 3:25 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Clio styling!

Napisal/-a Jasminko Če nov 14, 2002 4:29 pm

sm glih opazu da ste o gumah govoril.
jst mam na svojmu cliotu 195 45 r14, feltne OZ superturismo, baje najbol gor sedejo 185 55 r14, ta dimenzija je tud dovoljena v kartoncku.
jst nism nobenga atesta delu, kopsi mi pa tud niso nc moril, tud na tehnicnem zdej septembra niso nc rekl (lucky me :) ?)

lp

jasmin
Slika
 
admin
Administrator a.com
 
Prispevkov: 246
Pridružen: Po feb 04, 2002 10:19 am
Kraj: Jesenice

Re: Clio styling!

Napisal/-a admin Če nov 14, 2002 8:11 pm

195 imas v homologaciji na Cliotu po defaultu? To t pa ne vrjamem.... jest mam tut Superturismo Corsa... avto crne barve in je hudo mi dobr.
IceBreakr
Administrator foruma
Slika
 
Uporabniški avatar
Jasminko
Novinec
 
Prispevkov: 186
Pridružen: Ne avg 18, 2002 3:25 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Clio styling!

Napisal/-a Jasminko Če nov 14, 2002 9:39 pm

narobe si razumev, 185 je max sirina sam jst vssen uporablam 195 brez a testa
Slika
 
CybKnight
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Pe avg 09, 2002 1:55 am

Re: Clio styling!

Napisal/-a CybKnight So nov 16, 2002 1:33 pm

Dejte no a ima kdo se kesne predloge glede boljse lege na cesti?? Kaj bi se dalo nardit??

LP
Slika
CLIO!!!!
 
Uporabniški avatar
Diesel
Novinec
 
Prispevkov: 176
Pridružen: Pe okt 04, 2002 3:43 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Clio styling!

Napisal/-a Diesel So nov 16, 2002 1:42 pm

admin pravi:
"New Clio can be lowered down to -45mm + 17" on 205/40 no rubbing ET 35." - a kdo lahko to potrdi?

Koliko pride, da ti vpisejo homologacijo sirine gum 195mm?


Na novega cliota 2.0 16 v gre.Samo ma predne blatnike razširjene.Zadaj pa ne vem če se kaj razlikuje od ostalih.
Slika
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov