Zanimivo pri tem je, da kljub enaki platformi Japonci niso vzeli jazzovih motorjev, ampak celotno motorno ponudbo omejili na samo en motor. Je pa res, da je slednji močnejši od vseh, ki jih Honda vgrajuje v evropskem jazzu, saj premore 1,5 litra delovne prostornine in razvija največ 88 kW oziroma 120 KM, spojen pa s petstopenjskim ročnim menjalnikom ali z samodejnim brezstopenjskim CVT-jem.
V kabini je prepoznavna tudi malo drugačna armaturna plošča, zaradi limuzinske zasnove pa se najbrž tudi približno ne bo mogel kosati z uporabnostjo razpoložljivega prostora kot jo premore evropski brat.
Honda poroča še, da ga bo ponudila samo na Tajskem, edino možnost za razširitev prodaje pa vidijo na razvijajočih se trgih tretjega sveta, kamor pa evropskih držav in držav Severne Amerike ne štejejo.
Mnenja uporabnikov
1 komentar za "Honda City"
Za komentiranje moraš biti prijavljen
Mi se zdi, da ste zgresili, avto ima 88 km in ne kW. to bi blo 64 kW.